ajax chat mod nie działa po instalacji

Pomoc w przypadku kłopotów z modyfikacjami: instalacją, konfiguracją, błędami. Zakładając nowy temat pamiętaj o odpowiednim prefiksie!
Regulamin forum
Na tym forum wymagane jest stosowanie prefiksów w tytułach tematów. Prefiks tematu musi składać się nazwy modyfikacji, której dotyczy problem. Dla modyfikacji phpBB Gallery poprawna nazwa tematu to przykładowo [phpBB Gallery] Problem z wgrywaniem zdjęć. Tematy niespełniające wymogu będą przenoszone do kosza.
IceG
Posty: 67
Rejestracja: 15 kwietnia 2009, 17:39
Kontakt:

ajax chat mod nie działa po instalacji

Post autor: IceG » 18 kwietnia 2009, 17:37

Witam zainastalowałem tego moda u siebie na forum ajax_chat_2.0.0B8

Zainstalowałem go ręcznie bez pomocy AutoMODa ale niestety po instalacji wyglądał on tak u mnie..http://s4.zapodaj.net/images/26079455.jpg nie mogę pisać ani się nie odświeża.. ponadto jak można zauważyć czcionka jest znacznie powiększona. W czym jest problem??? styl to SEO* (moje gg:10822697 na wszelki wypadek)

wiesieks
Zasłużony
Posty: 283
Rejestracja: 11 czerwca 2008, 06:27
Kontakt:

Re: ajax chat mod nie działa po instalacji

Post autor: wiesieks » 18 kwietnia 2009, 20:48

Zacznę od tego czy użyłeś instrukcji przypisanej stylom na bazie subsilver2?, oraz dodatkowo widzę tu problem z kodowaniem znaków

IceG
Posty: 67
Rejestracja: 15 kwietnia 2009, 17:39
Kontakt:

Re: ajax chat mod nie działa po instalacji

Post autor: IceG » 18 kwietnia 2009, 21:06

Owszem instaluję patrząc na styl subsilver2, który jest podobny do SEO* przynajmniej w kwestii opisu. Nie będę ukrywał że z tym mam spore problemy.. jak dostosować instrukcję do mojego stylu, aczkolwiek instalacja "helpmod'a" przebiegła u mnie pomyślnie.

Zablokowany

Wróć do „Pomoc”