Polskie znaczki, niby działają ale jednak nie!

Jeśli masz problem z nie autoryzowaną modyfikacją, nie możesz jej zainstalować lub występują błędy po jej instalacji to pisz w tym dziale.
mormir
Posty: 3
Rejestracja: 29 listopada 2007, 19:15
Kontakt:

Polskie znaczki, niby działają ale jednak nie!

Post autor: mormir » 29 listopada 2007, 19:20

Witam,
problem mam specyficzny.

Robię forum dla użytkowników polskich i zagranicznych, dość ważne żeby to porządnie wyglądało. forum.portalpublishing.eu - na pierwszy rzut oka jest ok.

User podczas rejestracji może wybrac język polski lub angielski w swoim profilu. Jeśli ma wybrany język polski to polskie znaczki działają ok, jeśli wybierze angielski to jest kaszana.

Jeśli user z wybranym polskim napisze "ść" to widzi to ok, ale user z angielskim widzi: "¶æ". Angielski jest domyślnym językiem, więc wyświetla się nowo-przybyłym i wygląda paskudnie.

Jak moge zrobić, żeby w obu wersjach było ok?

---edit---

Właśnie zauważyłem, ze gdy user z angielskim językiem napisze "ść", to wszyscy widzą "ść", jednak polski język interfejsu jest mi bardzo potrzebny.

[ Dodano: 29 Listopad 2007, 20:29 ]
Sorry za podwójny post:

zmieniłem w pliku lang_polish/lang_main.php kodowanie z iso-8859-2 na iso-8859-1 i teraz przy pisaniu postow jest ok, tak jakbym chciał, ale krzaczki się robią w interfejsie polskim :/

ps. zupełnie przez przypadek kliknąłem w zły dział - może jakiś moderator przenieść do "phpbb2.x Problemy"?

Awatar użytkownika
daroPL
Zasłużony
Posty: 4564
Rejestracja: 24 czerwca 2005, 13:36
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: daroPL » 30 listopada 2007, 15:30

Serwer jest polski czy jakiś z zagranicy?

mormir
Posty: 3
Rejestracja: 29 listopada 2007, 19:15
Kontakt:

Post autor: mormir » 30 listopada 2007, 16:18

Dreamhost, amerykański.

Zablokowany

Wróć do „Pomoc”