Zmiana

Jeśli masz problem z nie autoryzowaną modyfikacją, nie możesz jej zainstalować lub występują błędy po jej instalacji to pisz w tym dziale.
komentant
Posty: 10
Rejestracja: 07 kwietnia 2007, 19:06

Zmiana

Post autor: komentant » 07 kwietnia 2007, 19:10

Witam! Czy dalo by sie zmienic PHPBB by Przemo na PHPBB Gruop bez ponownej instalacji. Nie da sie jakos bazy zaimportowac czy cos? Przepraszam nie wiem czy w tym dziale powininem pisac ale te dzialy sa jakies dziwne. Moje problemy pasują do kazdego dzialu ale gdzies trzeba wrzucic. Chcialem zmienic forum bo w Przemo mi jakis blad denrwuący wyskakuje. Nie wiem czy gdybym zmienil na PHPBB Group czy byl nie mial takiego problemu. A moze lepiej inne SMF, vBulletin.... Blad wygląda tak
Parse error: syntax error, unexpected $end in /home/users/pcgate/public_html/forum/cache/board_config.php on line 19
Zmieinalem w pliku functions.php ale nic nie dalo. Co mi poradzicie zmiane czy naprawe?

Awatar użytkownika
Shunkian
Posty: 18
Rejestracja: 02 kwietnia 2007, 18:58
Lokalizacja: PL/Gdansk
Kontakt:

Post autor: Shunkian » 07 kwietnia 2007, 20:56

Na przemo.org było napisane jak przejść z przemo na phpbb :)
Nie udzielam pomocy dot. phpBB poza Forum
Nie pisz do mnie na GG/PW/Email bez uprzedniego pozwolenia!

jaroslw
Zasłużony
Posty: 4524
Rejestracja: 10 grudnia 2005, 18:48
Kontakt:

Post autor: jaroslw » 08 kwietnia 2007, 05:36

Przemo pisze:Odinstalowywania mojej wersji
Jest to bardzo prosta czynność, również składa się z dwóch etapów:
1. Odinstalowanie z bazy danych, dostępne w panelu admina w sekcji SQL (tylko główny admin)
2. Wgranie oryginalnych plików phpBB2.0.x Sugeruje usunąć wszystkie pliki forum z wyjątkiem katalogu images oraz pliku config.php i wgrać oryginalne phpBB2.0.x
Pobierz styl: we_universalwe_clearblue
Nowości i aktualizacje: FacebookGoogle+Twitter

komentant
Posty: 10
Rejestracja: 07 kwietnia 2007, 19:06

Post autor: komentant » 08 kwietnia 2007, 09:00

Ale napewno nie bede mial po konwersji tego problemu co opisalem??

jaroslw
Zasłużony
Posty: 4524
Rejestracja: 10 grudnia 2005, 18:48
Kontakt:

Post autor: jaroslw » 08 kwietnia 2007, 17:25

To zrób sobie przed backupa, gdyby stało się coś złego. Zawsze wtedy będziesz mógł bez problemu wszystko przywrócić gdyby coś poszło nie tak, choć nie powinno :wink:
Pobierz styl: we_universalwe_clearblue
Nowości i aktualizacje: FacebookGoogle+Twitter

komentant
Posty: 10
Rejestracja: 07 kwietnia 2007, 19:06

Post autor: komentant » 08 kwietnia 2007, 17:48

A czy daloby sie przekonwertowac na MyBB, bo slyszalem ze to forum tez jest dobre i szybkie. Tylko prosilbym nie piszcie ze nie warto czy cos, bo ja wiem ze jestescie fanami PHPBB skoro jestescie zarejetrowani na tym forum. Z gory dzieki. A jezeli da sie przekonwetowac to prosze o podpowiedz jak to zrobic.

Awatar użytkownika
ENC
Posty: 10
Rejestracja: 12 marca 2007, 21:45

Post autor: ENC » 08 kwietnia 2007, 21:09

ściagnac konwerter
http://community.mybboard.net/showthread.php?tid=12388
i przekonwertować forum. Jest od tego polskie wsparcie mybb.

Zablokowany

Wróć do „Pomoc”