Koloruje,lecz nie dokonca.

Jeśli masz problem z nie autoryzowaną modyfikacją, nie możesz jej zainstalować lub występują błędy po jej instalacji to pisz w tym dziale.
unitra12
Posty: 6
Rejestracja: 16 stycznia 2007, 10:39

Koloruje,lecz nie dokonca.

Post autor: unitra12 » 16 stycznia 2007, 10:44

Witam.
Moj problem tkwi w tym,ze moje pliki forum nie pozwalaja na zainstalowanie moda Color Ranks.
Lecz moge i bez tego robic nowe grupy i "kolorowac nicki".

Wszystko jest OK,lecz gdy robie np: grupe Pomocnik,daje jej np kolor niebieski,dodaje do tej grupy uzytkownika i ladnie wszystko,uzytkownik sie wyswietla,jego nick tak samo "swieci" na niebiesko.. ale jak daje mu moderatora na jakis dzial forum zmienia odrazu kolor nicku na zielony taki jak ma moderator,no wiec..hmm pomyslalem,ze usune mu moda i dam ogolnie calej grupie moderatorka konkretnego dzialu.No i ok pod dzialem pokazuje ladnie Moderator: Pomocnik,lecz i tak nick zamiast na niebiesko swieci na zielono,jak tylko daje moderatora tej osobie,a nawet jak daje calej grupie stworzonej przeze mnie status moderatora tez jest zielony nick.
Co mam zrobic by GRUPA mogla moderowac dzial ale nick sie nie zmienial nakolor zielony tylko zostal taki jak ma przydzielona grupa.. czyli niebieski???HMMMM

Jezeli cos zamotalem to piszcie wyjasnie :)

Czekam na pomoc pozdrawiam!

Awatar użytkownika
Betrayal
Zasłużony
Posty: 649
Rejestracja: 18 marca 2006, 16:15
Lokalizacja: Otwock pod W/w

Post autor: Betrayal » 16 stycznia 2007, 22:06

Wyedytuj jeszcze raz index.php, myślę, że nie wyedytowałaś części o moderatorach poszczególnych for. Może to być też powód taki, że ten osobnik jest w grupach Moderator i Pomocnik, więc może koloruję jego nick jako Moderator. Spróbuj także wejść w PA>Użytkownicy>Zarządzaj i tam przyznaj temu użytkownikowi rangę Pomocnik (na samym dole).

Trochę pogmatwane, ale powinieneś zrozumieć

unitra12
Posty: 6
Rejestracja: 16 stycznia 2007, 10:39

Post autor: unitra12 » 16 stycznia 2007, 23:04

o to choidz ze jestem poczatkujacym i tam jest kila inde.xphp odrazu jak wchodze w pliki serweroe na dole mam index.php to to wziasc?
i co tam zmienic i jak bo nie rozumiem pomoz prosze :)

Awatar użytkownika
Betrayal
Zasłużony
Posty: 649
Rejestracja: 18 marca 2006, 16:15
Lokalizacja: Otwock pod W/w

Post autor: Betrayal » 17 stycznia 2007, 15:34

index.php w katalogu głównym, rób instrukcję do tego pliku od deski do deski, nie omijaj żadnych fragmentów, bo przy pierwszej instalacji tak chyba zrobiłeś :)

Zablokowany

Wróć do „Pomoc”