Za co był dziwny ban???

Sugestie i uwagi na temat działalności i funkcjonowania serwisu.
Awatar użytkownika
Szkar43
Posty: 93
Rejestracja: 20 stycznia 2009, 18:34
Lokalizacja: MagForum
Kontakt:

Za co był dziwny ban???

Post autor: Szkar43 » 24 listopada 2009, 19:08

Niech inni zobaczą jak tu na forum profesjonalizm
Obrazek
Jak widać na foto dostałem bana :twisted: Dodatku ten kto go dał, nic nie uzasadnił :shock:
Tylko napisał obraza innych użytkowników :idea: Poniżej widać kto kogo obraził,to tez widać w dziale z stylami :!:
pit pisze:Lepiej przestań palić to świństwo.
Bo to co pit napisał podchodzi pod paragraf,przykład z Tv proces L.Wałęsy przeciwko L.Kaczyński.
Inaczej pisząc to jest pomówienie że palę np.marihuana lub coś podobnego :shock: .
Ale ani moderator ani administrator nic na to, ino bana mnie że obraziłem to taka jest tu sprawiedliwość na tym forum.Dodatku widać jak miałem bana to leciały posty tam gdzie dodałem wcześniej.
Czekam na wyjaśnienie tego do końca ,a nie że było i minęło.A jak skasujecie, to dodam w lepsze miejsce,co zagląda tam kilka tysięcy ludzi co dziennie. Oraz ujawnię inne kompromitujące materiały phpbb.pl.

Awatar użytkownika
daroPL
Zasłużony
Posty: 4564
Rejestracja: 24 czerwca 2005, 13:36
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Za co był dziwny ban???

Post autor: daroPL » 24 listopada 2009, 20:10

Większość Twoich ostatnich postów podchodzi pod ten punkt regulaminu forum
2.3. Prowadzenia bezsensownych dyskusji mających na celu doprowadzenie do kłótni między użytkownikami forum.
Pamiętaj, też o tym
5.3. Osoby nieprzestrzegające regulaminu będą najpierw ostrzeżone, a w dalszej kolejności usuwane z forum.
Szkar43 pisze:Oraz ujawnię inne kompromitujące materiały phpbb.pl.
Proszę, ujawnij je tutaj.

Awatar użytkownika
Szkar43
Posty: 93
Rejestracja: 20 stycznia 2009, 18:34
Lokalizacja: MagForum
Kontakt:

Re: Za co był dziwny ban???

Post autor: Szkar43 » 24 listopada 2009, 21:00

daroPL pisze:Większość Twoich ostatnich postów podchodzi pod ten punkt regulaminu forum
2.3. Prowadzenia bezsensownych dyskusji mających na celu doprowadzenie do kłótni między użytkownikami forum.
Tylko kto prowokuje :?:
Pamiętaj, też o tym
5.3. Osoby nieprzestrzegające regulaminu będą najpierw ostrzeżone, a w dalszej kolejności usuwane z forum.
Szkar43 pisze:Oraz ujawnię inne kompromitujące materiały phpbb.pl.
Proszę, ujawnij je tutaj.
Tak ujawniam niech inni tez widzą Twoja ściemę oraz jak nie winie dajesz ostrzeżenia :!: :!: :!:
Obrazek

Kod: Zaznacz cały

13950620 21:52:19
witam szkar43
13950620 21:52:27
możemy pogadać
Mundzio 21:52:40
a kto ty????
13950620 21:53:00
wiesieks - poświęcisz chwilkę
Mundzio 21:53:12
spadaj oszuscie
13950620 21:53:36
słuchaj nie możemy jakoś normalnie dojśc do porozumienia
Mundzio 21:53:57
oszuści <stop>
13950620 21:54:58
słuchaj myśl co myśl nie miałem zamiaru w żaden jakikolwiek sposób narazić cię na jakiego kolwiek typu szkody
13950620 21:55:24
zachowajmy się jak dorośli
Mundzio 21:55:47
raz zrobiłes pokazałes i zaufanie straciłes
Mundzio 21:55:56
co nie prawda
Mundzio 21:56:21
poco nie skasowałes danych na co były potrzebne
Mundzio 21:56:32
proste jak słonce
13950620 21:56:38
słuchaj tłumaczyłem ci tyle razy chciałem ci pomuc nie miałem zamiaru kraść plików itp
Mundzio 21:57:15
ja jak pomaga to potem kasuje i opinie mam na ten temat super
13950620 21:57:46
słuchaj sam mi dałeś do zrozumienia iż jesteśmy kumplami
13950620 21:57:54
nie skasowałem moja wina
13950620 21:57:56
ok
13950620 21:58:06
no ale co miałem ukraść
13950620 21:58:10
plik
13950620 21:58:12
??
13950620 21:58:48
wracając do naszych wcześniejszych relacji szkoda że tak o mnie myślisz - naprawdę przykro
13950620 21:59:20
zgadzam się grzebałem ci w pliku overall_footer ale po to aby ci pomuc
Mundzio 21:59:22
zawsze trzymam tam bazy
13950620 21:59:46
po co mam ci skakać
13950620 21:59:50
nie rozumiesz
13950620 22:00:00
mam to naprawd e gdzieś
13950620 22:00:10
ty robisz swoje ja swoje
Mundzio 22:00:16
a ja ciebie w <dupa>
13950620 22:00:32
dobra
13950620 22:00:38
powodzenia
Mundzio 22:02:30
jedno głupie słowo a zobaczysz to nie ten sam co kiedyś byłem i nie patyczkuje sie z chamstwem itd zapamiętaj
13950620 22:02:50
ok
13950620 22:03:12
dlaczego nie możemy się dogadać???
Mundzio 22:03:56
wszyscy kłamcy itd u mnie nie maja szans
13950620 22:07:29
kiedy cię okłamałem??

Mundzio 22:08:21
zrobiłeś błąd z danymi do serwera i tu zarobiłeś na zawsze minus
13950620 22:08:55
"robić błędy ludzkie - wybaczać je boskie"
13950620 22:09:43
słuchaj no czy coś ci ukradłem??? z serwa
Mundzio 22:09:50
za błedy płaci sie zaufaniem
13950620 22:10:18
błędy każddy popełnia - nie ma doskonałych ludzi
Mundzio 22:11:26
straciłes i koniec dyskusji
13950620 22:13:11
zadam ci pytanie - mam nadzieję że odpowiesz szczerze:

Czy na tyle ile mnie znałeś - na ile ze sobą pisaliśmy 
sądził byś przed tym dniem kiedy to weszłam na twój
 serwer że mogę ukraść ci cokolwiek - chcieć w jakiś kol wiek zrobić ci przykrości itp
13950620 22:13:35
ja uwieź nigdy bym tak o tobie nie pomyślał - to jest właśnie zaufanie
Mundzio 22:14:36
ale wten sposób straciłeś u mnie zaufanie
Mundzio 22:15:10
mnie nauczyli ze do nikogo nie wchodzę np do czyjegoś domu be jego wiedzy itd
13950620 22:15:13
niech ci będzie moja wina

Dzis pisał do mnie na gg i tez przyznał
A umie niema szans niema taka osoba dodatku dorosła żonaty dzieciaty jak przykład da dzieciom Hmmm :(((((
Potwierdzenie że wysłałem na PW
Obrazek
Obrazek
Potwierdzenie Twoich bzdur
http://www.bankfotek.pl/image/459374.jpeg
http://www.bankfotek.pl/image/459380.jpeg
Chyba nie muszę komentować oraz dodawać komentarza jacy profesjonaliści są admini i moderatorzy :twisted: :twisted:
Dostałem ostrzeżenie, za to ze chciałem napisać o nie uczciwym moderatorze który dodatku tam rządzi.
Po to żeby ostrzec innych i jako pierwszy to chciałem zrobić :!:
Wiec dziękuje za takie wsparcie pomoc itd wiec to tyle na ten temat :!:

jaroslw
Zasłużony
Posty: 4524
Rejestracja: 10 grudnia 2005, 18:48
Kontakt:

Re: Za co był dziwny ban???

Post autor: jaroslw » 25 listopada 2009, 17:45

Nie widzę tutaj żadnych kompromitujących nas treści. Popieram działania daroPL i nie dla tego, że sam jestem w zespole, ale dlatego, że wycinek rozmowy z komunikatora nie jest wiarygodnym dowodem. Więcej do sprawy wiesieksa nie będę się odnosił – nie wiem jak było na prawdę. Musiałaby się wypowiedzieć również druga strona sporu.

Co do blokady Twojego konta. Rejestrując się tutaj zobowiązałeś się do przestrzegania regulaminu. W większości tematów z Twoim udziałem dochodziło do bezsensownych dyskusji, często prowokujących do kłótni.
Najmniejszą krytykę odpierasz atakiem. Może warto dopuścić do swojej świadomości, że inni mogą mieć odmienne zdanie?
Pobierz styl: we_universalwe_clearblue
Nowości i aktualizacje: FacebookGoogle+Twitter

wiesieks
Zasłużony
Posty: 283
Rejestracja: 11 czerwca 2008, 06:27
Kontakt:

Re: Za co był dziwny ban???

Post autor: wiesieks » 25 listopada 2009, 22:36

Dodam od siebie iż użytkownik Szkar43 gdziekolwiek by się nie pojawił sieje zamęt i prowadzi do kłótni, jest to osoba bardzo zaczepna, nie dopuszczająca innych racji niż jego.. wystarczy wpisać w google szkar43 i poszperać na jakich forach i jak pisał... ..."koń by się uśmiał" kilka przykładów:

forum.dobreprogramy.pl zaczyna tematem:
Brak pochwal sie np swoja strona

Post przez Szkar43 » 05.03.2009 (Cz) 18:50
Brak działu pochwal się swoim forum lub ocena forum jeśli jest tu na forum grafika ,Webmaster :-(
Sporo nie jeden na pewno doradził i dał wskazówki.
Ps myślę ze nie bo się boicie o użytkowników :evil:
Ale to nie prawda bo kto ma tu być to zostanie :idea:
Brak tez przedstaw się napisz parę słów o Sobie itd.Tak samo ważne zęby było kto ile ma lat obok posta.
To tylko moja opinia na temat forum, bo sam jestem założycielom forum, oraz pomagam innym jak maja problemy ,a jak tu mogę pomóc jak zakaz podawania linków oraz działu ocena forum :( :(
... prowadzi durną dyskusję, w końcu ktoś (moderator) odpisuje:
Szkar43 napisał(a):Pochwalenie się swoja strona-ocena , ale w odpowiedziach żeby były co zmienić,oraz dobre wskazówki porady ,a nie reklamowanie forów itd,bo ro forum nie jest reklamowe


Skonstruowałeś zdanie tak, że musiałem się domyślać, o co chodzi :?
Chyba się domyśliłem - proponujesz stworzyć dział "Pochwal się swoja stroną", gdzie "ludź" pisałby : "Mam stronę/forum itp., oceńcie ją". Pozostali pisaliby, co poprawić, co dodać itd.
Jeśli to o to chodzi, to jest tu kilka problemów :
1. Samo wymienienie strony (bo przecież musiałbyś wpisać adres) jest poniekąd reklamą, a takowych zwyczajnie nie stosujemy.
2. Mógłbyś wpisać "oceńcie moja stronę - adres pod awatarem", ale ....
3. ...Ale sama idea takiego działu to dziesiątki niepotrzebnych wpisów. Dostałbyć piętnaście porad "zmień to czy tamto", sporo wpisów "dobrze by było...." i obok nich tyle samo "nie, to jest be". Sam byś nie wiedział, co zmienić. Pomijam fakt, że po przeczytaniu fury wpisów "fajna strona" (bo wielu oceniłoby ją tak odkrywczo) przestałbym czytać (i wielu innych) kolejne wpisy, bo ile można. Zapewne sam byś przestał je czytać :)
Kto chce, wejdzie na stronę i jak mu się nie podoba, to zwróci ci uwagę tam bezposrednio. Albo tutaj na PW.
Pomijam kwestię, która doprowadza mnie do piany na ustach :

No chyba ze odpowiedzialni za to forum myślą w ten sposób ze sporo użytkowników z tego forum morze przejść na inne fora itd


Odpowiedzialni za Dobreprogramy w żadnym wypadku nie boją sie konkurencji, są za nią nawet wdzięczni. Konkurencja wymaga utrzymania formy na odpowiednim poziomie, bo przyśnięcie kończy się pobudką z ręka w nocniku.
Wiem, odpowiedziałeś sobie na własną dygresję w dalszym ciągu tego postu, tylko po kiego grzyba wypisujesz takie pierdoły :evil: (przepraszam za sformułowanie, ale nie cierpię takich podchodów).
i on na to zaczepnie:
Magik Jedna uwaga co do Ciebie i zrozum człowieku że to forum dobreprogramy.pl nie jesteś właścicielem lub odpowiedzialnym w dbaniu o porządek itd ino zwykłym userem :lol: .
Co do decyzji to teraz wiesz kto podejmuje,wiec nie podejmuj decyzji za osoby odpowiedzialne,a jak to Cie zabolało co napisałem to ankieta rozwiąże problem i w ten sposób będzie kompromis :idea:
.. przykładów jego bezmyślnych zaczepek i uwag w sieci jest mnóstwo..

, może pochwali się z ilu to for już go wyrzucono ....

Co do mojego "spięcia" z nim dodam tyle, iż uważałem go za dobrego "sieciowego" kumpla, któremu chciałem naprawdę tylko pomóc a skończyło się na tym iż zyskałem z jego strony tylko obelgi i nic więcej

Awatar użytkownika
Tomy
Posty: 193
Rejestracja: 13 września 2009, 15:28

Re: Za co był dziwny ban???

Post autor: Tomy » 25 listopada 2009, 23:35

Miałem podobnie ,początkowo atakował mnie ,że ja to jestem tommy z konkurencyjnego forum,wyjaśniłem mu to ,iż nie mam nic z nim wspólnego. Ok,było spoko ,rozmawialiśmy często na gadu,aż do momentu nieszczęsnego posta pita ,oraz sprawy wieska.Pisał do mnie jak to go szkalują i źle traktują,to myślę napiszę do daroPL i zapytam o co chodzi z tym banem.Admin mi odpisał,że obraza usera i ban na parę dni.Napisałem mu to,ale nic nie dało jedyny cel to była jakakolwiek zemsta na tym forum.Oczywiście delikatnie dawłem mu do zrozumienia ,żeby wyluzował.
Jestem bardzo cierpliwy ,ale pewnego dnia poprostu nie wytrzymałem i wyjechałem mu paroma tekstami.
Skończyła się znajomość,że niby to ja go nie rozumiem,a przecież ja tylko mam własne zdanie i tyle.
Szkar43 to bardzo zróżnicowana osobowość,ogólnie uważam ,że uczciwość w stosunku do pomocy na forum innych ludzi jest dla niego bardzo istotna.Człowiek chętny do pomocy i znający się na rzeczy.
Podobnie jak wiesieks uważam go za kumpla , niestety on zdecydował inaczej.
Tyle mojego zdania w tej sprawie.
Pozdrawiam Ekipę ;-)

Awatar użytkownika
Szkar43
Posty: 93
Rejestracja: 20 stycznia 2009, 18:34
Lokalizacja: MagForum
Kontakt:

Re: Za co był dziwny ban???

Post autor: Szkar43 » 26 listopada 2009, 04:47

wiesieks pisze:Dodam od siebie iż użytkownik Szkar43 gdziekolwiek by się nie pojawił sieje zamęt i prowadzi do kłótni, jest to osoba bardzo zaczepna, nie dopuszczająca innych racji niż jego.. wystarczy wpisać w google szkar43 i poszperać na jakich forach i jak pisał... ..."koń by się uśmiał" kilka przykładów:
Zrozum człowieku że ja sobą nie dam pomiatać i ale jak co pisze szczerze do bólu ,inni odczuwają może jak ty że się kłócę, ale jak wiem ze mam racje to piszę w prost i nie układam postu jak poeta.Po drugie wiem ze boli prawda jak się ja piszę, jak widać nic nie masz na usprawiedliwienie.Choć wiem więcej na Twój temat i Twoich przekrętów np. z reklamami bo pisze do mnie wielu i też na Twój temat.To nie bądź takim aniołkiem lub niewiniątkiem za jakiego sie podajesz bo kiedyś ktoś inny sie wkurzy oprócz mnie i napisze .I pamiętaj że kosa
może trafić na kamień :!: :!: :!:
forum.dobreprogramy.pl zaczyna tematem:
Brak pochwal sie np swoja strona<---- Z czym sie to je :shock:

Post przez Szkar43 » 05.03.2009 (Cz) 18:50
Brak działu pochwal się swoim forum lub ocena forum jeśli jest tu na forum grafika ,Webmaster :-(
Sporo nie jeden na pewno doradził i dał wskazówki.
Ps myślę ze nie bo się boicie o użytkowników :evil:
Ale to nie prawda bo kto ma tu być to zostanie :idea:
Brak tez przedstaw się napisz parę słów o Sobie itd.Tak samo ważne zęby było kto ile ma lat obok posta.
To tylko moja opinia na temat forum, bo sam jestem założycielom forum, oraz pomagam innym jak maja problemy ,a jak tu mogę pomóc jak zakaz podawania linków oraz działu ocena forum :( :(
... prowadzi durną dyskusję, w końcu ktoś (moderator) odpisuje:
Szkar43 napisał(a):Pochwalenie się swoja strona-ocena , ale w odpowiedziach żeby były co zmienić,oraz dobre wskazówki porady ,a nie reklamowanie forów itd,bo ro forum nie jest reklamowe


Skonstruowałeś zdanie tak, że musiałem się domyślać, o co chodzi :?
Chyba się domyśliłem - proponujesz stworzyć dział "Pochwal się swoja stroną", gdzie "ludź" pisałby : "Mam stronę/forum itp., oceńcie ją". Pozostali pisaliby, co poprawić, co dodać itd.
Jeśli to o to chodzi, to jest tu kilka problemów :
1. Samo wymienienie strony (bo przecież musiałbyś wpisać adres) jest poniekąd reklamą, a takowych zwyczajnie nie stosujemy.
2. Mógłbyś wpisać "oceńcie moja stronę - adres pod awatarem", ale ....
3. ...Ale sama idea takiego działu to dziesiątki niepotrzebnych wpisów. Dostałbyć piętnaście porad "zmień to czy tamto", sporo wpisów "dobrze by było...." i obok nich tyle samo "nie, to jest be". Sam byś nie wiedział, co zmienić. Pomijam fakt, że po przeczytaniu fury wpisów "fajna strona" (bo wielu oceniłoby ją tak odkrywczo) przestałbym czytać (i wielu innych) kolejne wpisy, bo ile można. Zapewne sam byś przestał je czytać :)
Kto chce, wejdzie na stronę i jak mu się nie podoba, to zwróci ci uwagę tam bezposrednio. Albo tutaj na PW.
Pomijam kwestię, która doprowadza mnie do piany na ustach :

No chyba ze odpowiedzialni za to forum myślą w ten sposób ze sporo użytkowników z tego forum morze przejść na inne fora itd


Odpowiedzialni za Dobreprogramy w żadnym wypadku nie boją sie konkurencji, są za nią nawet wdzięczni. Konkurencja wymaga utrzymania formy na odpowiednim poziomie, bo przyśnięcie kończy się pobudką z ręka w nocniku.
Wiem, odpowiedziałeś sobie na własną dygresję w dalszym ciągu tego postu, tylko po kiego grzyba wypisujesz takie pierdoły :evil: (przepraszam za sformułowanie, ale nie cierpię takich podchodów).
i on na to zaczepnie:
Magik Jedna uwaga co do Ciebie i zrozum człowieku że to forum dobreprogramy.pl nie jesteś właścicielem lub odpowiedzialnym w dbaniu o porządek itd ino zwykłym userem :lol: .
Co do decyzji to teraz wiesz kto podejmuje,wiec nie podejmuj decyzji za osoby odpowiedzialne,a jak to Cie zabolało co napisałem to ankieta rozwiąże problem i w ten sposób będzie kompromis :idea:
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
To bardzo stary odległy temat jeszcze magik nie był moderatorem ino zwykłym userem ,to co w tym widzisz złego
zwróciłem mu uwagę .Nie skakałem na kogoś ,zrób mi natychmiast taki dział lub o co inne ino czego brak na danym forum.Ty porosty w nerwach piszesz durny post bo napisałem prawdę jakie z ciebie ziółko przynajmniej za to mnie ludzie dziękują bo odważyłem sie napisać jako jeden!!!

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
.. przykładów jego bezmyślnych zaczepek i uwag w sieci jest mnóstwo..
Według ciebie zaczepki ,a inni może mają inne zdanie ,tego nie przemyślałeś :evil:
wiesieks pisze:, może pochwali się z ilu to for już go wyrzucono ....
Nie ma sprawy to powiem phpbb3.pl powód jasny napisałem co myślę o Lwa21 chat nawet go skasowali posta
Było napisane że pusty jak bęben brak dodatków np.uśmieszków itd ,ale jedno muszę przyznać postawa użytkownika hakera godna uwagi.Drugie to twoje za to ze napisałem prawdę o Tobie ,a tak szczerze nie jestem
latawiec po forach no chyba ze pomagam to niestety muszę sie zarejestrować lub któryś admin daje mnie hasło itd to pomagam i nie muszę sie rejestrować :idea:
I mam jedna zasadę za to mnie szanują jak kończę na jakimś forum prace a robie za free ,karze zmienić hasła i uprawnienia oraz jak ktoś da uprawnienia do serwera i ftp to tez kasuje,A ty złamałeś tą zasadę uczciwość ,a z tego co wynika to potem żeby każdy chyba rozumiecie co mam na myśli .Dobra rada dla innych niech sprawdzają logi na serwerach
tam wszystko podane co i o której godzinie kto był itd.
wiesieks pisze:Co do mojego "spięcia" z nim dodam tyle, iż uważałem go za dobrego "sieciowego" kumpla, któremu chciałem naprawdę tylko pomóc a skończyło się na tym iż zyskałem z jego strony tylko obelgi i nic więcej
Należało sie Tobie na 100% tak samo jak pit zrobił.Po drugie wytłumacz to ludziom oszukanym a nie tylko mnie.
Na koniec straciłeś u mnie zaufanie i nigdy nie masz szans je odzyskać bo wiedziałeś że kiedy zaczynałem z phpbb3 byłem cieki bolek, a ty to wykorzystałeś :evil:
Tomy pisze: Szkar43 to bardzo zróżnicowana osobowość,ogólnie uważam ,że uczciwość w stosunku do pomocy na forum innych ludzi jest dla niego bardzo istotna.Człowiek chętny do pomocy i znający się na rzeczy.
To miłe słowa i szczere sam sie przekonałeś. Za te słowa dałbym plusa na max na forum brak odwdzięczę sie czym innym :wink: To co my pogadali itd na gg to nie oszustwo wiec jak uraziłem to przepraszam Cię bo ogólnie jesteś spoko i to co było za innego gostka pupilka lwa21 tego wrednego rozumiesz to szczerze nie porozumienie.
Sam pisałem Tobie na gg :wink:

Zablokowany

Wróć do „Opinie”