Mało Rang

Sugestie i uwagi na temat działalności i funkcjonowania serwisu.
Awatar użytkownika
Tomy
Posty: 193
Rejestracja: 13 września 2009, 15:28

Mało Rang

Post autor: Tomy » 13 września 2009, 16:26

Moim zdanie na tym forum jest za mało zróżnicowanych rang i podziału obowiązków.
Rangi jak Programista , Betatester , Grafik itp by się przydały !

Awatar użytkownika
daroPL
Zasłużony
Posty: 4564
Rejestracja: 24 czerwca 2005, 13:36
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Mało Rang

Post autor: daroPL » 13 września 2009, 18:15

Nie ma sensu tworzyć pustych grup/rang.

Awatar użytkownika
Tomy
Posty: 193
Rejestracja: 13 września 2009, 15:28

Re: Mało Rang

Post autor: Tomy » 13 września 2009, 19:29

daroPL pisze:Nie ma sensu tworzyć pustych grup/rang.
Jasne,że nie ma po co,tylko pytanie po co mają być puste?Napewno znajdzie się kilka osób chętnych do pomocy nie za wiele tylko parę .Można by im przyznać rangi na próbę i jak się sprawdzą to zostawić,a jak nie to zabrać.
Ja to stosuję na swoim forum i widzę jak komuś nadam rangę to stara się bardzo pomagać i wspierać forum.
Albo stworzyć jedną grupę i przyznać do niej 4 osoby tak w ramach testu.

Ale to tylko moje skromne zdanie.Pozdrawiam :D

jaroslw
Zasłużony
Posty: 4524
Rejestracja: 10 grudnia 2005, 18:48
Kontakt:

Re: Mało Rang

Post autor: jaroslw » 14 września 2009, 18:52

Co jakiś czas ogłaszamy nabór do zespołu i niestety nie ma wielu chętnych. Jeśli ktoś jest chętny „wstąpić w nasze szeregi” i ma odpowiednią wiedzę, chętnie rozpatrzymy takie zgłoszenie.
Pobierz styl: we_universalwe_clearblue
Nowości i aktualizacje: FacebookGoogle+Twitter

Awatar użytkownika
Tomy
Posty: 193
Rejestracja: 13 września 2009, 15:28

Re: Mało Rang

Post autor: Tomy » 14 września 2009, 22:19

Ja jestem chętny na próbę oczywiśćie,prowadzę własne forum które własnoręcznie zrobiłem
wraz z modami jestem świeżym inż.
Pracuje 8 godzin tak więc mam czas ponadto udzielałem się na konkurencyjnym forum i posiadam wiedzę zdobytą opisując problemy i edytując własne forum http://arkrakow.com.pl .
Mogę także umieścić link na stronie w ramach współpracy oraz umieścić w prestiżowych rankingach to forum do których wykupiłem dostęp. Pisałem na to ogłoszenie o rangach ale się nie doczekałem odpowiedzi. Jak co to ja czekam jak się nie sprawdzę to mi zabierzecie rangę.
I tak w miarę możliwości będę starał się pisać na forum z rangą czy bez niej !

Pozdrawiam ekipę

Awatar użytkownika
Szkar43
Posty: 93
Rejestracja: 20 stycznia 2009, 18:34
Lokalizacja: MagForum
Kontakt:

Re: Mało Rang

Post autor: Szkar43 » 02 października 2009, 18:20

we3b pisze:Co jakiś czas ogłaszamy nabór do zespołu i niestety nie ma wielu chętnych. Jeśli ktoś jest chętny „wstąpić w nasze szeregi” i ma odpowiednią wiedzę, chętnie rozpatrzymy takie zgłoszenie.
Mnie to nie dziwne czułem ten bul ,jak kiedyś jak zaczynałem z www itd.We3b wiem jedno, małe forum mało ludzi-userów.
Chodzi że nie tylko ważna jest tematyka php,html,skrypty,itd,ale inne działy np. grafika i wiele innych ,a tu na forum jest wszystko na kupie.Co do portalu wygląda 99% lepiej niż forum.
A z innej beczki, kto wie jakie masz chęci z forum,czy chcesz coś zmienić na lepsze ,ale to tylko moje domysły.
Jak masz kogoś na 100% zaufanego, a zna się z tej dziedziny to niech pałeczkę przejmie i rozkręci forum na max ino nie tak chamsko jak phpbb3.pl z lwem21 na czele.Gwarantuje że wiele osób przyjdzie na to forum . Ogólnie jest ok, ale brak kopa forum-trochę ponuro ,od stylu po działy i logo itd .To moja szczera opinia :wink:
Tomy Nie dziw się że forum małe jak 5min ,to poco nowe rangi :wink:

jaroslw
Zasłużony
Posty: 4524
Rejestracja: 10 grudnia 2005, 18:48
Kontakt:

Re: Mało Rang

Post autor: jaroslw » 02 października 2009, 21:10

Nigdy nie uważałem, że osiągnięcie dużego ruchu jest tu priorytetem. W końcu forum posiada ściśle określoną tematykę i jest skierowane do węższego grona odbiorców. Takie jest moje zdanie, nie wiem co sądzi o tym daroPL. Koncentrujemy się na phpBB. Mam nadzieję, że wraz z przebudowanym silnikiem portalu, częściej będą pojawiać się nowe artykuły (kilka nawet leży na moim dysku), a także baza modyfikacji będzie sukcesywnie rozbudowywana. Tworzenie nowych działów (takich jak PHP, HTML itd.) wydaje mi się bezsensowne – jest mnóstwo forów webmasterskich, a parę na prawdę dużych. Wystarczy tylko chcieć poszukać, na większość pytań padły już odpowiedzi.
Pobierz styl: we_universalwe_clearblue
Nowości i aktualizacje: FacebookGoogle+Twitter

Awatar użytkownika
daroPL
Zasłużony
Posty: 4564
Rejestracja: 24 czerwca 2005, 13:36
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Mało Rang

Post autor: daroPL » 03 października 2009, 19:08

we3b pisze:Nigdy nie uważałem, że osiągnięcie dużego ruchu jest tu priorytetem. W końcu forum posiada ściśle określoną tematykę i jest skierowane do węższego grona odbiorców. Takie jest moje zdanie, nie wiem co sądzi o tym daroPL. Koncentrujemy się na phpBB. Mam nadzieję, że wraz z przebudowanym silnikiem portalu, częściej będą pojawiać się nowe artykuły (kilka nawet leży na moim dysku), a także baza modyfikacji będzie sukcesywnie rozbudowywana. Tworzenie nowych działów (takich jak PHP, HTML itd.) wydaje mi się bezsensowne – jest mnóstwo forów webmasterskich, a parę na prawdę dużych. Wystarczy tylko chcieć poszukać, na większość pytań padły już odpowiedzi.
Popieram.

Zablokowany

Wróć do „Opinie”