Zakładanie subforum dla usera po jego rejestracji

Forum przeznaczone dla osób poszukujących modyfikacji do phpBB 3.0.x oraz ich polskich lokalizacji.
Sicirious
Posty: 11
Rejestracja: 22 maja 2008, 18:16

Zakładanie subforum dla usera po jego rejestracji

Post autor: Sicirious » 24 maja 2008, 16:56

Poszukuję moda dość nietypowego, szczerze wątpię, by taki istniał no, ale "szukajcie, a znajdziecie". Mianowicie chodzi mi o skrypt, który w forum "Karty Postaci" zakładał subforum, kiedy ktoś pierwszy raz po rejestracji się zaloguje, a nazwa tego subforum żeby była taka sama jak nick tego nowego użytkownika i, żeby tylko on [ten użytkownik] miał uprawnienia do pisania i czytania tego forum (moderatorzy działu oczywiście też).
Jakby tego było mało w tym dziale mają znajdować się pewne tematy, których treść i zawartość chce ustalić sobie sam tzn. chce tylko, aby ten kto mi ten skrypt wykona\da pokazał w którym miejscu mogę ustalić nazwy i treści tych tematów.

Jeżeli taka modyfikacja nie istnieje mam szczerą prośbę, aby ktoś mi ją wykonał. Mogę się za to odwdzięczyć np. reklamą na łamach mojego PBFa (bo do gry PBF potrzebny mi ten skrypt).

Awatar użytkownika
mateusz
Zasłużony
Posty: 2174
Rejestracja: 14 maja 2005, 17:43
Lokalizacja: JAWORZNO
Kontakt:

Re: Zakładanie subforum dla usera po jego rejestracji

Post autor: mateusz » 24 maja 2008, 17:44

na 99% taki mod nie istnieje. a za link wątpię aby ktoś to pisał. i takie oferty to do specjalnego działu.
Zapraszam również na moje forum: www.indianie.info
www.sklepbezglutek.pl - zapraszam do sklepu z żywnością bezglutenową i niskobiałkową. Makarony, chleby, zdrowa żywność. Wysyłane od ręki bez ryzyka utraty świeżości w trakcie dostarczania.

Zablokowany

Wróć do „Poszukiwania”