phpbb3 Football 0.9.3. pomoc w spolszczeniu

Forum przeznaczone dla osób poszukujących modyfikacji do phpBB 3.0.x oraz ich polskich lokalizacji.
Awatar użytkownika
Zyleta
Moderator
Posty: 196
Rejestracja: 03 marca 2014, 15:39

phpbb3 Football 0.9.3. pomoc w spolszczeniu

Post autor: Zyleta » 03 marca 2014, 16:00

Witam, chciałbym prosić o pomoc, przy tłumaczeniu (a raczej zapytać, czy byłby ktoś na tyle miły i mógłby przetłumaczyć ten mod, podany w nazwie tematu, ale dla ścisłości: [BETA] phpBB3 Football MOD Version 0.9.3).

Link do strony z modem (kliknij na tekst)

Sam od paru dni, się męczę (huh, ciężko się tłumaczy, gdy nie zna się języka za dobrze :) ), poza tym, sporo tego jest, a myślę, że doszedłem do połowy tłumaczenia (inna kwestia, że spora część tego co przetłumaczyłem może i pewnie zawiera błędy :P )

A no pytam, bo może już ktoś jakoś to tłumaczył i byłby skłonny się podzielić :)

W załączniku dałem to, co udało mi się do tej pory przetłumaczyć.
W sumie, zostały tylko dwa pliki (z folderu language, bo chyba tam się przeprowadza proces tłumaczenia?)
a dokładniej to help_football.php oraz lang_football.php (tak wiem, te największe, przy których chyba najwięcej roboty jest, ale oba po części też już przetłumaczyłem. Ja przetłumaczyłem = amatorskie tłumaczenie :D )

aa i byłbym zapomniał, ogólnie, tłumaczenie robię pod grę flashową (haxball, jakby kto był ciekawski :D ), więc mogą niektóre moje tłumaczenia (poza faktem że samo w sobie zwierać może błędy), mogą nieco odbiegać od tego, co w normalnej piłce nożnej mamy :P

PS. jeśli moja prośba jest niezgodna z regulaminem, to proszę poinformować, postaram się to i owo zmienić :) no i to by było na tyle :) póki co, wracam, może coś jeszcze, "przetłumaczę" :D
Załączniki
pl.rar
stan na 3.03.2014 godzina 16:00
(52.58 KiB) Pobrany 320 razy

Zablokowany

Wróć do „Poszukiwania”