Problem z Ajax userinfo

Pomoc w przypadku kłopotów z modyfikacjami: instalacją, konfiguracją, błędami. Zakładając nowy temat pamiętaj o odpowiednim prefiksie!
Regulamin forum
Na tym forum wymagane jest stosowanie prefiksów w tytułach tematów. Prefiks tematu musi składać się nazwy modyfikacji, której dotyczy problem. Dla modyfikacji phpBB Gallery poprawna nazwa tematu to przykładowo [phpBB Gallery] Problem z wgrywaniem zdjęć. Tematy niespełniające wymogu będą przenoszone do kosza.
timmy
Posty: 7
Rejestracja: 12 września 2008, 07:25

Problem z Ajax userinfo

Post autor: timmy » 29 stycznia 2009, 09:12

Nazwa modyfikacji: mod_AJAX_userinfo_1_0_3
Autor modyfikacji: tas2580
Wersja modyfikacji: 1.0.3:
Wersja używanego phpBB3: 3.0.4
Zainstalowane style: Przerobiony Prosilver
Adres do witryny (opcjonalne):http://www.p4ndora.pl
Adres pobrania modyfikacji (opcjonalne): http://code.google.com/p/phpbb3-ajax-userinfo/

Witam

No więc problemy polega na tym iż moje pierwsze forum było modyfikowane nazwa ultimate tyle ze skończyło się na 3.0.1 być może niektórzy o niej słyszeli nie jest już rozwijana a szkoda ale problem nie polega na tym a na tym iż w tamtym php było od razu doinstalowane starsze ajax_userinfo na stylu prosilver bardzo fajna rzecz i tam to działało dobrze u mnie to nie wiem chyba wina stylu bo w instrukcji instalacji pisze że mod jest zrobiony pod 3.0.4 i prosilver (a ja mam przerabiane prosilver to raczej nie powinno być problemu bo jak do tej pory większość modów działa ) i ja takie mam tylko że zamiast małego okienka które wyskakuje obok nicku to wyświetla mi się ogromne na górze szczerze mówiąc nie wiem czy to ma tak być czy to wina stylu i miałbym prośbę jeżeli ktoś ma to na zwykłym prosilverze tą ver ajax userinfo ( w starszych to w ogóle mi forum latało od góry do dołu jak się na usera wjeżdżało ) to nich napisze czy też mu się robią duże okna czy malutkie obok nicku. Jeżeli komuś działa to jak moim zdaniem powinno to może ktoś będzie wiedział jak mi pomóc i edytować coś aby wyskakiwały takie malutkie :]

Pozdrawiam

Zablokowany

Wróć do „Pomoc”