[Spam Bot Stopped] Jak usunąć modyfikację?

Pomoc w przypadku kłopotów z modyfikacjami: instalacją, konfiguracją, błędami. Zakładając nowy temat pamiętaj o odpowiednim prefiksie!
Regulamin forum
Na tym forum wymagane jest stosowanie prefiksów w tytułach tematów. Prefiks tematu musi składać się nazwy modyfikacji, której dotyczy problem. Dla modyfikacji phpBB Gallery poprawna nazwa tematu to przykładowo [phpBB Gallery] Problem z wgrywaniem zdjęć. Tematy niespełniające wymogu będą przenoszone do kosza.
hrx
Posty: 171
Rejestracja: 28 grudnia 2013, 10:47

[Spam Bot Stopped] Jak usunąć modyfikację?

Post autor: hrx » 30 grudnia 2013, 08:37

Witam, dawno temu ten mod zainstalowałem na forum, jakoś po wgraniu od was spolszczenia w rejestracji gdzie jest przedzielone pole na e-mail wyświetla mi się:

Adres e-mail:
{ EMAIL_EXPLAIN }

I nie wiem gdzie mam ten tekst: { EMAIL_EXPLAIN } usunąć lub zastąpić innym, nawet myślę o pozbyciu się tej modyfikacji tylko nie wiem jak, jakie pliki mam podmienić z paczki phpbb3, proszę o pomoc.

jaroslw
Zasłużony
Posty: 4524
Rejestracja: 10 grudnia 2005, 18:48
Kontakt:

Re: [Spam Bot Stopped] Jak usunąć modyfikację?

Post autor: jaroslw » 31 grudnia 2013, 13:20

Pobierz jeszcze raz tę modyfikację i wykonaj instrukcję od tyłu, żeby ją odinstalować. W plikach językowych brakuje zmiennej EMAIL_EXPLAIN, dlatego nic się nie wyświetla (albo przypadkowo została usunięta, albo związane jest to ze zmianami przez modyfikację).
Pobierz styl: we_universalwe_clearblue
Nowości i aktualizacje: FacebookGoogle+Twitter

hrx
Posty: 171
Rejestracja: 28 grudnia 2013, 10:47

Re: [Spam Bot Stopped] Jak usunąć modyfikację?

Post autor: hrx » 31 grudnia 2013, 15:33

Tylko tej modyfikacji nie ma dostępnej do phpbb3 dawno temu ją instalowałem i działała, możliwe, że z phpbb2 przeniosła się do phpbb3, EMAIL_EXPLAIN naprawiłem, ale chciałbym pozbyć się tego, nie wiem jakie pliki są zmienione, że pole do adresu e-mail rozdzieliło.

Aviator
Administrator
Posty: 2089
Rejestracja: 07 czerwca 2011, 22:14
Lokalizacja: ZS

Re: [Spam Bot Stopped] Jak usunąć modyfikację?

Post autor: Aviator » 02 stycznia 2014, 23:06

sprawdź w :
/styles/Twój Styl/template/ucp_register.html
i szukaj:

Kod: Zaznacz cały

EMAIL_EXPLAIN
-=Jeżeli w moim poście brakuje znaków diakrytycznych, oznacza to, że posta wyklepałem przez telefon=-

hrx
Posty: 171
Rejestracja: 28 grudnia 2013, 10:47

Re: [Spam Bot Stopped] Jak usunąć modyfikację?

Post autor: hrx » 03 stycznia 2014, 07:49

W prosilver mam tak:

Kod: Zaznacz cały

<dl>
		<dt><label for="email_user">{L_EMAIL_ADDRESS}:</label><br /><span>{L_EMAIL_EXPLAIN}</span></dt>
		<dd><input type="text" tabindex="2" name="email_user" id="email_user" size="15" maxlength="50" value="{EMAIL_USER}" class="inputbox autowidth" title="{L_EMAIL_ADDRESS}" />@ <input type="text" tabindex="2" name="email_domain" id="email_domain" size="15" maxlength="50" value="{EMAIL_DOMAIN}" class="inputbox autowidth" title="{L_EMAIL_ADDRESS}" /></dd>
	</dl>

Aviator
Administrator
Posty: 2089
Rejestracja: 07 czerwca 2011, 22:14
Lokalizacja: ZS

Re: [Spam Bot Stopped] Jak usunąć modyfikację?

Post autor: Aviator » 03 stycznia 2014, 19:02

Znajdź:

Kod: Zaznacz cały

<dt><label for="email">{L_EMAIL_ADDRESS}:</label><br /><span>{L_EMAIL_EXPLAIN}</span></dt>
Zamień na:

Kod: Zaznacz cały

<dt><label for="email">{L_EMAIL_ADDRESS}:</label></dt>
-=Jeżeli w moim poście brakuje znaków diakrytycznych, oznacza to, że posta wyklepałem przez telefon=-

hrx
Posty: 171
Rejestracja: 28 grudnia 2013, 10:47

Re: [Spam Bot Stopped] Jak usunąć modyfikację?

Post autor: hrx » 04 stycznia 2014, 15:39

Nie posiadałem w pliku tego kodu:

Kod: Zaznacz cały

<dt><label for="email">{L_EMAIL_ADDRESS}:</label><br /><span>{L_EMAIL_EXPLAIN}</span></dt>
Ale gdy wprowadziłem ten kod:

Kod: Zaznacz cały

<dt><label for="email">{L_EMAIL_ADDRESS}:</label></dt>
Zamieniając z kodem podobnym do tego wyżej, to znikł mi tylko podczas rejestracji ten napis EMAIL_EXPLAIN, wciąż pole na e-mail było rozdzielone, ale wgrałem czysty plik ucp_register.html do prosilver i wszystko teraz jest w porządku, nie ma już pola rozdzielonego. Dzięki za pomoc.

Zablokowany

Wróć do „Pomoc”