Helpmod (System pochwał) 1.0.0 rc2

Pomoc w przypadku kłopotów z modyfikacjami: instalacją, konfiguracją, błędami. Zakładając nowy temat pamiętaj o odpowiednim prefiksie!
Regulamin forum
Na tym forum wymagane jest stosowanie prefiksów w tytułach tematów. Prefiks tematu musi składać się nazwy modyfikacji, której dotyczy problem. Dla modyfikacji phpBB Gallery poprawna nazwa tematu to przykładowo [phpBB Gallery] Problem z wgrywaniem zdjęć. Tematy niespełniające wymogu będą przenoszone do kosza.
ziolo552
Posty: 38
Rejestracja: 17 listopada 2008, 14:14
Kontakt:

Helpmod (System pochwał) 1.0.0 rc2

Post autor: ziolo552 » 20 czerwca 2009, 15:42

Witam serdecznie.

Mam zainstalowanego tego moda (nazwa w tytule posta). W profilu wyświetla się liczba pochwał (aktualnie zero), w PA ustawiłem zezwolenia grup (np. Administrator może dawać pochwały i nie musi być autorem tematu) i zezwolenia for, a przy starych postach nie widzę możliwości dania pochwały (żadnego buttona, ani nic)... Wyczyściłem cache i ciasteczka w przeglądarce, odświeżałem wszystko itp. Co jest nie tak?? Żadne błędy nie wyskakują.

Poza tym co do pochwał:
Forum było konwertowane z phpBB2. Bazy danych są. Jak przywrócić stare pochwały i ostrzeżenia z plusa i minusa do Helpmoda (kiedy już zacznie poprawnie działać)??

Pozdrawiam serdecznie.

Zablokowany

Wróć do „Pomoc”