Zamotanie z układem kategorii.

Pomoc przy instalacji oraz użytkowaniu phpBB 3.0.x. Forum nie służy do zgłaszania znalezionych błędów, innowacji lub problemów związanych ze stylami i modyfikacjami.
Ferago
Posty: 2
Rejestracja: 17 września 2006, 09:28

Zamotanie z układem kategorii.

Post autor: Ferago » 17 września 2006, 20:25

Kompletnie nie mogę się połapać w układaniu kategorii mojego forum. Nie wiem co projektanci nowej wersji chcieli zdziałać, ale nie udało im się to! Chciałem podzielić forum na kilka sekcji co jest niemożliwe chyba :( Mozna dodawać kategorie ale i tak wyglada to jakby zwykły post użytkownika forum. Stworzyłem kategorie dla przykładu "Główna" w niej chciałem utworzyc podkategorie "Pierwsza", "Druga", itd. nie wiem czy jest taka mozliwosc (wątpie) aby mozna bylo wylaczyc mozliwosc dodawania postów w podkategoriach ?

Powoli zaczynam żałować ze zainstalowalem PHPBB3 :( wszystko inne wyglada dobrze. Dodam jeszcze że zwykla zmiana loga w innych rozmiarach to był koszmar, nie doszedłem do tego w normalny sposob, dodałem swoj kod html w miejscu gdzie jest odwołanie do class.

Czy moze mi ktos poleci dobre forum dyskusyjne, takie naprawde wypasione?

Awatar użytkownika
mateusz
Zasłużony
Posty: 2174
Rejestracja: 14 maja 2005, 17:43
Lokalizacja: JAWORZNO
Kontakt:

Post autor: mateusz » 17 września 2006, 21:57

pi pierwsze 3.0 to beta i jest do testowania a nie do działania co potwierdzają codzienne aktualizacje. czyli sa dząć po wypowiedzi twojej di testowania się nie nadajesz :D

mnie tam opanowanie pa zajeło godzinkę może z parowa minutami :D

Ferago pisze:takie naprawde wypasione?
phpbb by przemo http://przemo.org/phpBB2/
Zapraszam również na moje forum: www.indianie.info
www.sklepbezglutek.pl - zapraszam do sklepu z żywnością bezglutenową i niskobiałkową. Makarony, chleby, zdrowa żywność. Wysyłane od ręki bez ryzyka utraty świeżości w trakcie dostarczania.

Kisioł
Posty: 24
Rejestracja: 22 lipca 2005, 18:20
Kontakt:

Post autor: Kisioł » 17 września 2006, 22:50

W żadnym przypadku Przemo! Znacznie lepsze jest phpbb by Daroo i phpbb by Pyton (powinno wyjść niebawem).
Pozdrawiam, ~Kisioł
NIE pomagam na PW & GG!
Ventoos phpbb Design :: stylerbb.net :: Midway team

Awatar użytkownika
mateusz
Zasłużony
Posty: 2174
Rejestracja: 14 maja 2005, 17:43
Lokalizacja: JAWORZNO
Kontakt:

Post autor: mateusz » 18 września 2006, 10:17

Ferago pisze:takie naprawde wypasione?
a najbardziej wypasionym jest forum przema. 90% tego forum to dla mnie zbędna zabawka :D
Zapraszam również na moje forum: www.indianie.info
www.sklepbezglutek.pl - zapraszam do sklepu z żywnością bezglutenową i niskobiałkową. Makarony, chleby, zdrowa żywność. Wysyłane od ręki bez ryzyka utraty świeżości w trakcie dostarczania.

Kisioł
Posty: 24
Rejestracja: 22 lipca 2005, 18:20
Kontakt:

Post autor: Kisioł » 18 września 2006, 14:09

mateusz pisze:a najbardziej wypasionym jest forum przema. 90% tego forum to dla mnie zbędna zabawka :D
Tutaj to ono jest tłuste, a nie wypasione ;]
Pozdrawiam, ~Kisioł
NIE pomagam na PW & GG!
Ventoos phpbb Design :: stylerbb.net :: Midway team

Zablokowany

Wróć do „Użytkowanie”