Uprawnienia moderatora do aktywowania nowych userów

Pomoc przy instalacji oraz użytkowaniu phpBB 3.0.x. Forum nie służy do zgłaszania znalezionych błędów, innowacji lub problemów związanych ze stylami i modyfikacjami.
Awatar użytkownika
c64club
Posty: 1
Rejestracja: 22 grudnia 2015, 11:50

Uprawnienia moderatora do aktywowania nowych userów

Post autor: c64club » 22 grudnia 2015, 12:18

Dzień dobry
Dostałem do administrowania forum z 500 userów i 70 tysięcy postów. Generalnie radzę sobie z komputerami :) poustawiałem politykę dla świeżaków, porobiłem porządki, regulaminy, grupę "super świeżaki", swoje zestawy uprawnień dla 3 moderatorów itd.

Brakuje mi jedynie jednego uprawnienia dla kolegi Super Moderatora. Nie znalazłem tego nigdzie kopiąc w ustawieniach. Żeby mógł aktywować użytkowników - chcemy przejść na ręczną akcepację nowych userów. Da się bez czynienia kolegi moderatora adminem?

Admin, który nadał mi uprawnienia, ma problemy i pojawia się raz na ruski rok, więc muszę sobie poradzić mając do dyspozycji uprawnienia Admina niebędącego Założycielem.

Aviator
Administrator
Posty: 2089
Rejestracja: 07 czerwca 2011, 22:14
Lokalizacja: ZS

Re: Uprawnienia moderatora do aktywowania nowych userów

Post autor: Aviator » 22 grudnia 2015, 13:30

To jest uprawnienie administracyjne i bez dostępu do PA nic nie zrobi, ale gdy nadasz mu tylko to jedno upr. będzie miał dostęp do PA, ale do tej jednej funkcji reszta panelu będzie dla niego niedostępna.
Nie musisz go dodawać do grupy adminów.
-=Jeżeli w moim poście brakuje znaków diakrytycznych, oznacza to, że posta wyklepałem przez telefon=-

Zablokowany

Wróć do „Użytkowanie”