Problem ze stylem

Dyskusje na temat stylowania phpBB 2.0.x.
Devil
Posty: 6
Rejestracja: 25 kwietnia 2006, 09:37

Problem ze stylem

Post autor: Devil » 26 kwietnia 2006, 15:49

mam problem ze stylem acidtechblood , wrzucilem go do ftpa na forum, zainstalowalem w panelu administracyjnym jednak po uruchomieniu wyglada to tak :
http://honda.x12.pl/forum.JPG , jak zrobic zeby to normalnie wygladalo

Awatar użytkownika
mateusz
Zasłużony
Posty: 2174
Rejestracja: 14 maja 2005, 17:43
Lokalizacja: JAWORZNO
Kontakt:

Post autor: mateusz » 26 kwietnia 2006, 16:22

po pierwsze to obrazek troche mały i szczegółów nie widać. sprawa kolejna to nie poprawnie wgrany folder admin (bo to jest chyba fragment PA)
najlepiej nadpisz wszelkie pliki jeszcze raz i pilnuj aby program do kopiowanie nie zmieniał wielkości liter.
Zapraszam również na moje forum: www.indianie.info
www.sklepbezglutek.pl - zapraszam do sklepu z żywnością bezglutenową i niskobiałkową. Makarony, chleby, zdrowa żywność. Wysyłane od ręki bez ryzyka utraty świeżości w trakcie dostarczania.

Devil
Posty: 6
Rejestracja: 25 kwietnia 2006, 09:37

Post autor: Devil » 26 kwietnia 2006, 16:31

obrazek jest b.duzy powieksz go , zaraz nadpisze te pliki jeszcze raz moze to pomoze

Devil
Posty: 6
Rejestracja: 25 kwietnia 2006, 09:37

Post autor: Devil » 26 kwietnia 2006, 16:36

ok juz jest problem byl w czyms innym, mam takie pytanko ma ktos polskie ikony do tego ? Nazwa szablonu acidtechblood

Awatar użytkownika
mateusz
Zasłużony
Posty: 2174
Rejestracja: 14 maja 2005, 17:43
Lokalizacja: JAWORZNO
Kontakt:

Post autor: mateusz » 26 kwietnia 2006, 17:41

Devil pisze:obrazek jest b.duzy powieksz go , zaraz nadpisze te pliki jeszcze raz moze to pomoze
nadal nie widze poprawy ale moze to wina mojego IE


1 temat = 1 problem


blok
Zapraszam również na moje forum: www.indianie.info
www.sklepbezglutek.pl - zapraszam do sklepu z żywnością bezglutenową i niskobiałkową. Makarony, chleby, zdrowa żywność. Wysyłane od ręki bez ryzyka utraty świeżości w trakcie dostarczania.

Zablokowany

Wróć do „Style”