Ulepszenie Forum - Pytanie

Tutaj udzielane jest wsparcie przy problemach związanych z instalacją, konwersją, aktualizacją oraz użytkowaniem phpBB 2.0.x.
Mannow
Posty: 2
Rejestracja: 04 sierpnia 2008, 07:51

Ulepszenie Forum - Pytanie

Post autor: Mannow » 04 sierpnia 2008, 07:59

WItam jako admin Reczna.pl/Forum chcialbym was prosic o drobna pomoc, koncem tygodnia bede mial mozliwy dostep do serwera FTP forum. Mamy w planach ulepszenie forum na jakas nowsza wersje phpBB (obecna wersja to 2.0.18) i tu nasuwa sie moje pytanie czy da sie ulepszyc forum powiedzmy na pbpBB 2.0.x jakies nowsze lub phpBB3? Bez utraty danych forum, tematow i uzytkownikow? Bardzo mi na tym zalezy poniewaz jest to najpopularniejsze forum w Polsce o tematyce Pilki Recznej. Jezeli nie prosze tez o napisanie zcy na ta wersje forum moge wgrac modyfikacje ktore sa na stronie typu Anty-Bot, lub Przycisk "Thanks" po napisaniu postu ktory wnosi cos do tematyki forum co wiaze sie z wylaczeniem licznikow Postow. Pozdrawiam i czekam na odpowiedz.

shunkiano
Posty: 126
Rejestracja: 17 czerwca 2008, 07:47
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Ulepszenie Forum - Pytanie

Post autor: shunkiano » 04 sierpnia 2008, 08:40

Tak, jeżeli dobrze zrozumiałem to chcesz forum zaktualizować. Da rade bez problemu? Chyba raczej tak zależy czy pojętny na wiedzę jesteś :D A swoją drogą to dziwie się że nie było włamu jak stoi na 2.0.18 :D

Tutaj masz opisaną aktualizację z 2.0 do 3.0

http://www.phpbb.pl/artykuly-k22/64/

Mannow
Posty: 2
Rejestracja: 04 sierpnia 2008, 07:51

Re: Ulepszenie Forum - Pytanie

Post autor: Mannow » 04 sierpnia 2008, 19:24

Dzieki wielkie za pomoc i link. Temat do zamkniecia.

Zablokowany

Wróć do „Pomoc”