Rozdzielczość strony i inne forum www =p

Rozmowy z innymi użytkownikami forum na różne tematy, niekoniecznie związane ze skryptem phpBB.
Selena
Posty: 8
Rejestracja: 17 lipca 2005, 11:58
Kontakt:

Rozdzielczość strony i inne forum www =p

Post autor: Selena » 24 lipca 2005, 18:18

No więc. Mam dwa pytania. Jakie powinno być na pewno maximum rozdzielczość strony? Tak, aby w tych starszych lub innych nie przewijało? By każdy jak wszedł na stronę, miał ją całą przed oczami i nie musiał przewijać w prawo. Podobno 700 coś. Ale jak lookam sobie na te szablony www, to jeden, który mnie zaciekawił ma 780 szerokości. Patrzałam na logo, bo ono jest tak równie szerokie, jak reszta strony. I co? Chcę zmiejszyć do 740 i bardzo trudno mi jest to wszystko ze sobą podpasować :? Czy na prawdę musze to robić? Nie może być 780? I czy przy takiej szerokości, ktoś tam z innego komputera będzie musiał przewijać stronę w prawo, by obejrzeć całą? Kto wie, jaka może być maxymanlna rozdzielczość? Bo wtedy nie rozumiem tych 780 w szablonie, gdyby przewijało.

Druga sprawa. Ja przeważnie i nawet Tylko mam problemy związane ze stroną x] Czy ktoś zna równie rozpowszechnione forum jak to (może być i bardziej), gdzie pisze się problemy nie phpBB tylko strony www?

Awatar użytkownika
mateusz
Zasłużony
Posty: 2174
Rejestracja: 14 maja 2005, 17:43
Lokalizacja: JAWORZNO
Kontakt:

Post autor: mateusz » 25 lipca 2005, 15:49

ad poprostu ustaw szerokośc tabel w % :D czyli 100%żawsze będzie brane szerokość jaką widzi użytkownik :D
Zapraszam również na moje forum: www.indianie.info
www.sklepbezglutek.pl - zapraszam do sklepu z żywnością bezglutenową i niskobiałkową. Makarony, chleby, zdrowa żywność. Wysyłane od ręki bez ryzyka utraty świeżości w trakcie dostarczania.

Awatar użytkownika
Duch Forum
Posty: 356
Rejestracja: 15 maja 2005, 10:33
Lokalizacja: Duszniki
Kontakt:

Post autor: Duch Forum » 26 lipca 2005, 16:17

Jeżeli chcesz aby Twoją WWW wszyscy wiedzieli bez pasków musisz ustawić jej szerokość na 630 ;] Kilka osób jeszcze siedzi na roździelczości 640x480 - wskazują to statystyki mojej strony domowej :: http://realprezes.kom.pl/stats/index.php?p=tech Ale moim zdaniem 100% jest kompromisowym rozwiązaniem.

MdK
Zasłużony
Posty: 414
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:02
Lokalizacja: Lubiewo
Kontakt:

Post autor: MdK » 26 lipca 2005, 22:39

Tylko, że gorzej jak ma się logo o wyznacoznych wymiarach ;) To juz nie jes tak 100% wystarcza ;)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne dyskusje”