Jak usunąć ogromną ilość plików z serwera

Forum poświęcone skryptom, językom programowania, serwerom i hostingowi, domenom itp.
masaveli
Posty: 2
Rejestracja: 19 marca 2015, 10:39

Jak usunąć ogromną ilość plików z serwera

Post autor: masaveli » 19 marca 2015, 10:42

Witam, mam problem. Posiadam na serwerze katalog w którym jest ponad milion plików txt. chcę je usunąć (powstały przez złośliwy kod mailingowy). filezilla się zawiesza jak zaznaczę wszystkie na raz i chce usunąć. pojedynczo daje rade ale milion plików pojedynczo usuwać byłoby wiecznością. proszę o pomoc.

Aviator
Administrator
Posty: 2089
Rejestracja: 07 czerwca 2011, 22:14
Lokalizacja: ZS

Re: Jak usunąć ogromną ilość plików z serwera

Post autor: Aviator » 19 marca 2015, 11:49

Najlepiej to z jakiegoś szybkiego łączą, prędkość FTP w twoim przypadku zależy od szybkości wysyłania (upload), ale też musisz dac czas programowi bo nie zrobi tego w 5 minut.
-=Jeżeli w moim poście brakuje znaków diakrytycznych, oznacza to, że posta wyklepałem przez telefon=-

masaveli
Posty: 2
Rejestracja: 19 marca 2015, 10:39

Re: Jak usunąć ogromną ilość plików z serwera

Post autor: masaveli » 19 marca 2015, 11:59

spróbuje w pracy gdzie mam symetryka 16/16. ja moge czekać, zostawić nawet na noc filezille niech pracuje tylko problem w tym że program kompletnie nic nie robi, po długim czasie czekania następuje odłączenie od serwera i to wszystko - ani jeden plik nie usunięty. Chyba że totalcommander da radę lub jakiś inny ?

Aviator
Administrator
Posty: 2089
Rejestracja: 07 czerwca 2011, 22:14
Lokalizacja: ZS

Re: Jak usunąć ogromną ilość plików z serwera

Post autor: Aviator » 19 marca 2015, 14:05

Możesz spróbować TC lub przez menedżer plików w panelu hostingu, możesz też zwrócić się z prośbą do opiekunów serwera u nich to pójdzie szybciutko.
masaveli pisze:po długim czasie czekania następuje odłączenie od serwera
Bo tak masz ustawiony program, można to zmienić w ustawieniach.
-=Jeżeli w moim poście brakuje znaków diakrytycznych, oznacza to, że posta wyklepałem przez telefon=-

ODPOWIEDZ

Wróć do „Webmastering”