reklamy

Forum poświęcone skryptom, językom programowania, serwerom i hostingowi, domenom itp.
Kam321

reklamy

Post autor: Kam321 » 13 maja 2012, 11:55

Witam, chciałabym powklejać reklamy na moim forum http://www.psychofagoforum.pl .
1.Pay Pal na głównej stronie z lewej strony, pod "aktywne tematy"
2. Ad Taily na głównej, pod logo
gdzie te skrypty z reklamami się wkleja?

Aviator
Administrator
Posty: 2089
Rejestracja: 07 czerwca 2011, 22:14
Lokalizacja: ZS

Re: reklamy

Post autor: Aviator » 13 maja 2012, 13:31

Zależy co to za skrypt.
Zazwyczaj to w overal_header.html, są takie gdzie trzeba też do plików php wstawić.
Na serwisie z którego reklam chcesz skorzystać na pewno jest zamieszczona instrukcja co i jak.
-=Jeżeli w moim poście brakuje znaków diakrytycznych, oznacza to, że posta wyklepałem przez telefon=-

Kam321

Re: reklamy

Post autor: Kam321 » 13 maja 2012, 14:37

no właśnie na PP przeczytałam instrukcję, że mam pobrać skrypt (który pobrałam) i mam go wstawić na swojej stronie. I nic więcej nie pisze...gdzie to wkleić

Aviator
Administrator
Posty: 2089
Rejestracja: 07 czerwca 2011, 22:14
Lokalizacja: ZS

Re: reklamy

Post autor: Aviator » 13 maja 2012, 18:13

Podaj jakieś linki do tego, jakiś kod, jakieś szczegóły coś co da więcej pola we wróżeniu z fusów.
-=Jeżeli w moim poście brakuje znaków diakrytycznych, oznacza to, że posta wyklepałem przez telefon=-

Kam321

Re: reklamy

Post autor: Kam321 » 14 maja 2012, 13:53

Pobrałam kod ze strony Ad Taily gdzie się wcześniej zarejestrowałam. Zostało mi tylko wklejenie tego kodu do forum ale nie wiem jak, na ich stronie w poradniku pisze tak:

instalacja widgetu na stronie

Kiedy wypełnisz formularz rejestracji serwisu, zobaczysz kod JavaScript, który musisz wkleić w kod HTML w swoim serwisie. Skrypt ten powoduje wyświetlanie się Widgetu AdTaily. Widget automatycznie dostosowuje swoją szerokość do miejsca dostępnego na Twojej stronie. Jeśli jesteś zaawansowanym użytkownikiem i chcesz samodzielnie ustawić szerokość Widgetu, możesz wkleić go wewnątrz elementu div o ustalonej szerokości.

Mam forum www.psychofagoforum.pl

Kam321

Re: reklamy

Post autor: Kam321 » 14 maja 2012, 13:54

A chciałabym żeby Ad Taily było pod logo

Kam321

Re: reklamy

Post autor: Kam321 » 14 maja 2012, 13:56

kod jest takiŁ

<script type="text/javascript" id="AdTaily_Widget" src="http://static.adtaily.pl/widget.js#wKlD ... "></script>
<noscript><a href="http://www.adtaily.pl">Reklama w internecie</a></noscript>

Aviator
Administrator
Posty: 2089
Rejestracja: 07 czerwca 2011, 22:14
Lokalizacja: ZS

Re: reklamy

Post autor: Aviator » 14 maja 2012, 15:53

Ten kod wstaw do pliku _top.html jeżeli chodzi o ten styl obecnie który jest na forum.
Wstaw po tym kodzie w nowej linii:

Kod: Zaznacz cały

<div class="logo">
	<a href="{U_INDEX}">{SITE_LOGO_IMG}</a>
	<h1>{PAGE_TITLE}</h1>
</div>
-=Jeżeli w moim poście brakuje znaków diakrytycznych, oznacza to, że posta wyklepałem przez telefon=-

Kam321

Re: reklamy

Post autor: Kam321 » 15 maja 2012, 12:05

ooo działa! dzięki, ale jest reklama nad logiem a nie pod, jak można ja wsadzić pod logo? A da się zmienić kolor tego z zielonego na szary?

Kam321

Re: reklamy

Post autor: Kam321 » 15 maja 2012, 12:25

kolor już zmieniłam, w sumie to może być jak jest, można zamknąć temat. Dzięki :)

Aviator
Administrator
Posty: 2089
Rejestracja: 07 czerwca 2011, 22:14
Lokalizacja: ZS

Re: reklamy

Post autor: Aviator » 15 maja 2012, 15:40

Kam321 pisze:ooo działa! dzięki, ale jest reklama nad logiem a nie pod,
Bo tak dodałeś kod, miałeś wstawić po, a nie przed.
-=Jeżeli w moim poście brakuje znaków diakrytycznych, oznacza to, że posta wyklepałem przez telefon=-

Zablokowany

Wróć do „Webmastering”