POZYCJONOWANIE FORUM

Forum poświęcone skryptom, językom programowania, serwerom i hostingowi, domenom itp.
kris1978
Posty: 12
Rejestracja: 25 lipca 2009, 18:32

POZYCJONOWANIE FORUM

Post autor: kris1978 » 04 sierpnia 2009, 19:53

POZYCJONOWANIE FORUM
Pytanie moje brzmi jak wypozycjonowac forum tzn. jaki plik objąc skryptem ? Chyba ze jakoś inaczej?
Dzieki z gory

jaroslw
Zasłużony
Posty: 4524
Rejestracja: 10 grudnia 2005, 18:48
Kontakt:

Re: POZYCJONOWANIE FORUM

Post autor: jaroslw » 05 sierpnia 2009, 08:38

Jakim skryptem? Pojawiło się już wiele tematów na temat pozycjonowania i SEO w phpBB.
Pobierz styl: we_universalwe_clearblue
Nowości i aktualizacje: FacebookGoogle+Twitter

Awatar użytkownika
Grin
Posty: 117
Rejestracja: 01 marca 2009, 09:49
Lokalizacja: Puławy
Kontakt:

Re: POZYCJONOWANIE FORUM

Post autor: Grin » 15 sierpnia 2009, 15:51

http://www.phpbb-seo.com/

bez tych modów nie ruszysz dalej 8)
Profesjonalne usługi phpBB3 - www.w-zielinski.pl :)

vBB
Posty: 14
Rejestracja: 24 czerwca 2009, 20:20
Kontakt:

Re: POZYCJONOWANIE FORUM

Post autor: vBB » 15 sierpnia 2009, 16:17

Największe fora w Internecie radzą sobie bez seo - ten mod to tylko wspomagacz. Cała magia leży w czymś innym, jak backlinki na wartościowych stronach, dobór metatagów i słów kluczowych, dobór znaczników alt, title i wiele innych. Są na ten temat setki tematów w Internecie:

http://lmgtfy.com/?q=pozycjonowanie+i+o ... rum+phpbb3

Awatar użytkownika
Szkar43
Posty: 93
Rejestracja: 20 stycznia 2009, 18:34
Lokalizacja: MagForum
Kontakt:

Re: POZYCJONOWANIE FORUM

Post autor: Szkar43 » 16 października 2009, 17:30

Dodam tak ze wiele stron z takimi pozycjonowaniem to wielka lipa i ino im chodzi żeby się ludzie rejestrowali :twisted: Więc proponuje dobrze czytać ,a nie pochopnie :idea:

Awatar użytkownika
jachu
Posty: 2
Rejestracja: 31 stycznia 2009, 23:09

Re: POZYCJONOWANIE FORUM

Post autor: jachu » 10 listopada 2009, 23:34

Szkar43 pisze:Dodam tak ze wiele stron z takimi pozycjonowaniem to wielka lipa i ino im chodzi żeby się ludzie rejestrowali :twisted: Więc proponuje dobrze czytać ,a nie pochopnie :idea:
Mowa tu raczej o SEO do phpbb a nie "firmach" oferujących pozycjonowanie.

Awatar użytkownika
Szkar43
Posty: 93
Rejestracja: 20 stycznia 2009, 18:34
Lokalizacja: MagForum
Kontakt:

Re: POZYCJONOWANIE FORUM

Post autor: Szkar43 » 11 listopada 2009, 00:15

Co mogę dodać http://www.phpbb-seo.com/ to takie same naciągacze jak phpbb3.pl co do stylu każdego dodali linka i dzięki forom wszystkim maja pozycjonowanie w postaci spam.Kiedy pytałem Lwa 21 ze to spam to napisali jego pupilki że to podziękowanie za tłumaczenie z en na pl.To co za wsparcie z phpBB czysta kpina z użytkowników co mają fora na phpbb. jachu jest tyle stron co dokładnie opisane jak co robić a z tym phpbb-seo daj se siana bo jak dodasz moda to linka musisz dodać ich ,a nie słuchaj naganiaczy innych for :wink:

Awatar użytkownika
huber2t
Zasłużony
Posty: 745
Rejestracja: 30 października 2008, 17:16

Re: POZYCJONOWANIE FORUM

Post autor: huber2t » 14 listopada 2009, 08:21

Jest to oprogramowanie wydane na licencji darmowej, bardzo dobrze spełniające swe funkcje. Autorzy phpBB i phpBB-SEO nie pobierają za to żadnych opłat, choć się bardzo napracowali, ale pewnie tego nie zauważasz - chwała im za to. W przypadku phpbb3 jeśli zostawisz link w stopce to ten sposób podziękujesz za spolszczenie tak wspaniałego skryptu, domyślam się że sam nie spolszczałeś skryptu który jest u ciebie na forum a jednak masz go za darmo. Choć nikt ci nie broni usunięcia linku tak samo do phpbb3.pl jak i do phpbb.com ale wtedy nie uzyskasz wsparcia na wszelkich supportach phpBB. Jeśli dalej uważasz że to naciągacze to napisz sam skrypt SEO (przejrzyj jego kod a przede wszystkim ilość i trudność, myślę że do tej pory tego nie zrobiłeś). Kłócisz się o style że ty przy swoim się napracowałeś, może i tak ale nieudolnie ci to wyszło. Elementy nachodzą na siebie, ramka dla gości powinna zawsze być u samej góry a nie w 3/4 ekranu(denerwujące w przeglądaniu forum) i styl razi mnie w oczy:
Obrazek

pozdrawiam

;)

Awatar użytkownika
Szkar43
Posty: 93
Rejestracja: 20 stycznia 2009, 18:34
Lokalizacja: MagForum
Kontakt:

Re: POZYCJONOWANIE FORUM

Post autor: Szkar43 » 24 listopada 2009, 19:43

huber2t pisze: W przypadku phpbb3 jeśli zostawisz link w stopce to ten sposób podziękujesz za spolszczenie
Takie spolszczenie każdy może zrobić,nawet nie znając English wystarczy translator i skrypt np. phpbb Przemo i to zajmuje na spokojnie w zależności od czasu , ile możemy dziennie poświecić na tłumaczenie :!:
Druga sprawa to inne fora z wsparciem tego nie robią ino phpBB3.pl bo dzięki temu można sprawdzić ,jak za pomocą tego linka pozycjonują sobie forum,wystarczy wpisać w Gogolach phpbb3.pl i tam widać ile linków,a im więcej tym proste lepiej :!: :!: :!:
huber2t pisze: tak wspaniałego skryptu, domyślam się że sam nie spolszczałeś skryptu który jest u ciebie na forum a jednak masz go za darmo.
Jest to oprogramowanie wydane na licencji darmowej
huber2t pisze: Kłócisz się o style że ty przy swoim się napracowałeś, może i tak ale nieudolnie ci to wyszło. Elementy nachodzą na siebie, ramka dla gości powinna zawsze być u samej góry a nie w 3/4 ekranu(denerwujące w przeglądaniu forum) i styl razi mnie w oczy:
Co do Twojego stylu pobrałeś z phpbb.com i nic nie widać że włożyłeś w niego sporo pracy.
Co do ramki dla gości to sobie porządź na swoim forum,czas komuny dawno minęły :lol: :lol:
A jak raził styl wystarczy monitor przyciemnić i będzie ok,lub wina stoi po stronie Twojego monitora zmien na LCD :lol:

Awatar użytkownika
huber2t
Zasłużony
Posty: 745
Rejestracja: 30 października 2008, 17:16

Re: POZYCJONOWANIE FORUM

Post autor: huber2t » 24 listopada 2009, 19:51

Druga sprawa to inne fora z wsparciem tego nie robią ino phpBB3.pl bo dzięki temu można sprawdzić ,jak za pomocą tego linka pozycjonują sobie forum,wystarczy wpisać w Gogolach phpbb3.pl i tam widać ile linków,a im więcej tym proste lepiej
Autorzy skryptu specjalnie umieścili w stylu o tym informację, nie wiem gdzie ty widzisz problem, spolszcz po swojemu, daj w stopce link do siebie i się ciesz
Jest to oprogramowanie wydane na licencji darmowej
Co ty nie powiesz. Chodziło mi o spolszczenie.

Ja się swoim stylem nie rzucam na lewo i prawo i nie pisze jaki on jest oh i ah i jak długo przy nim dłubałem
Co do ramki dla gości to sobie porządź na swoim forum,czas komuny dawno minęły
Ja się nie rządzę, po co mi to, stwierdzam tylko fakty
A jak raził styl wystarczy monitor przyciemnić i będzie ok,lub wina stoi po stronie Twojego monitora zmien na LCD :lol:
Heh ;) Styl przystosowuje się zawsze pod wymagania usera a nie swoje (widać to po twoim dawnym forum które usunąłeś)

Awatar użytkownika
Szkar43
Posty: 93
Rejestracja: 20 stycznia 2009, 18:34
Lokalizacja: MagForum
Kontakt:

Re: POZYCJONOWANIE FORUM

Post autor: Szkar43 » 24 listopada 2009, 20:14

huber2t pisze:
Druga sprawa to inne fora z wsparciem tego nie robią ino phpBB3.pl bo dzięki temu można sprawdzić ,jak za pomocą tego linka pozycjonują sobie forum,wystarczy wpisać w Gogolach phpbb3.pl i tam widać ile linków,a im więcej tym proste lepiej
Autorzy skryptu specjalnie umieścili w stylu o tym informację, nie wiem gdzie ty widzisz problem, spolszcz po swojemu, daj w stopce link do siebie i się ciesz
Zrozum ile takich forum z wsparciem jak phpbb3 używa takiego cwaniactwa,inne skrypty jak Przemo ,Fusion i wiele innych :!: :!: :!:
Jest to oprogramowanie wydane na licencji darmowej
Co ty nie powiesz. Chodziło mi o spolszczenie.

Ja się swoim stylem nie rzucam na lewo i prawo i nie pisze jaki on jest oh i ah i jak długo przy nim dłubałem
Tak ale tu z tym to chodzi coś za coś, a nie za darmo,oraz ile dodatkowych linków jest w skrypcie co za darmo chcą żeby pozycjonować dzięki phpbb :evil:
Co do ramki dla gości to sobie porządź na swoim forum,czas komuny dawno minęły
Ja się nie rządzę, po co mi to, stwierdzam tylko fakty.
Każdy święty ma wykręty jak politycy co widać w TV

A jak raził styl wystarczy monitor przyciemnić i będzie ok,lub wina stoi po stronie Twojego monitora zmien na LCD :lol:
Heh ;) Styl przystosowuje się zawsze pod wymagania usera a nie swoje (widać to po twoim dawnym forum które usunąłeś)
Z skąd masz pewność ze tego nie konsultowałem z innymi z forum byłego???
Jak komuś przeszkadzało wystarczyło sie zarejestrować i znikło, a że przeszkadzało to tak miło być ,takie zadanie
pełniło
:idea:

wiesieks
Zasłużony
Posty: 283
Rejestracja: 11 czerwca 2008, 06:27
Kontakt:

Re: POZYCJONOWANIE FORUM

Post autor: wiesieks » 25 listopada 2009, 16:58

Zamykam kończąc zbędną dyskusję....

Zablokowany

Wróć do „Webmastering”