Spell Checker w phpBB2 by Przemo

To forum przeznaczone jest do dyskusji i zgłaszania problemów z modyfikowanym phpBB 2.0.x (np. phpBB2 modified by Przemo).
Dimenzo
Posty: 4
Rejestracja: 01 lutego 2008, 19:18
Kontakt:

Spell Checker w phpBB2 by Przemo

Post autor: Dimenzo » 15 czerwca 2008, 20:18

Witajcie!

Niestety przy instalacji i po napotkałem na kilka problemów i nie mam pojęcia co mam dalej robić. Używam najnowszej wersji phpBB2 by Przemo

Po pierwsze:
Nie widzę możliwości edycji pliku overall_header.tpl, gdyż jest on napisany w html'u i nie mam gdzie wstawić podanego w instrukcji kodu (używam SubSilver oczywiście)

Po drugie:
Sprawdzając pisownię po dodaniu postu (mała ikonka obok quote) owszem wyświetla okno ale w nim:

Kod: Zaznacz cały

Warning: Missing argument 3 for obtain_word_list(), called in /home/s/y/s/sys32/www/spelling.php on line 321 and defined in /home/s/y/s/sys32/www/includes/functions.php on line 1315
Po trzecie:
Pisząc post i klikając "Pisownia" nic się nie dzieje, po prostu przechodzi do zwykłego podglądu.

Po czwarte:
Poprawione błędy nie są w żaden sposób zaznaczane, jednak to się chyba wiąże z brakiem tego długiego kodu w overall_header.tpl

Po piąte:
Wymuszenie sprawdzania pisowni nic nie daje

Proszę o pomoc w rozwiązaniu tych problemów.

Adres forum http://sys32.ovh.org
użytkownik testowy: root
hasło: pass

Awatar użytkownika
daroPL
Zasłużony
Posty: 4564
Rejestracja: 24 czerwca 2005, 13:36
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Spell Checker w phpBB2 by Przemo

Post autor: daroPL » 16 czerwca 2008, 09:42

Czy jest wersja moda Spell Checker przeznaczona specjalnie dla modyfikacji phpBB Przema, czy instalujesz tą dla zwykłego phpBB?

Dimenzo
Posty: 4
Rejestracja: 01 lutego 2008, 19:18
Kontakt:

Re: Spell Checker w phpBB2 by Przemo

Post autor: Dimenzo » 16 czerwca 2008, 11:03

Niestety jest to wersja do phpBB2, jednak nie widziałem żadnej różnicy poza tym felernym plikiem overall_header i informacji o błędzie w wyskakującym popup sprawdzania pisowni

Awatar użytkownika
phpBB Assistant
Zasłużony
Posty: 1188
Rejestracja: 07 sierpnia 2005, 17:13
Lokalizacja: phpbb_config
Kontakt:

Re: Spell Checker w phpBB2 by Przemo

Post autor: phpBB Assistant » 16 czerwca 2008, 11:08

Modyfikacja pod wersję phpBB by Przemo: http://www.przemo.org/phpBB2/forum/view ... 60,start,0
Działa w 100% na wersji v1.12.6
MASZ PROBLEM Z FORUM phpbb ? WEJDŹ TUTAJ: http://phpbb-assistant.com - ZROBIMY ZA CIEBIE WSZYSTKO!
serwis laptopów naprawa tabletów

Dimenzo
Posty: 4
Rejestracja: 01 lutego 2008, 19:18
Kontakt:

Re: Spell Checker w phpBB2 by Przemo

Post autor: Dimenzo » 16 czerwca 2008, 11:20

W takim razie czyszczę wszystkie zmiany i zabieram się za wszystko od nowa. Fakt, powinienem też tam sprawdzić, moja wina. Dziękuję i przepraszam za kłopot

@update

Do poprawnego działania wymagane pobranie nieco innej wersji

Kod: Zaznacz cały

## Mod Title: Spell Checker
## Mod Author: Logeen [www.kurshtml.boo.pl]
## Mod Version: 1.14.1

Zablokowany

Wróć do „Zmodyfikowane phpBB”