Zajrzyj przed założeniem tematu

Jeżeli masz pomysł na jakąś modyfikację bądź poszukujesz jakiegoś moda to zerknij do tego działu.
Awatar użytkownika
daroPL
Zasłużony
Posty: 4564
Rejestracja: 24 czerwca 2005, 13:36
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Zajrzyj przed założeniem tematu

Post autor: daroPL » 29 stycznia 2008, 23:12

Przed założeniem nowego tematu odnośnie poszukiwań MODa najpierw sprawdź czy już nie rozmawiano na forum na temat takiego MODa lub czy czasem nie został on już udostępniony.

Poniżej przedstawiona jest instrukcja jak wydajnie korzystać z wyszukiwarki phpBB3:
 1. Kliknij w prawym górnym rogu na link "Zaawansowane wyszukiwanie".
  Obrazek
 2. Następnie wybierz w pole "Szukaj słów" wpisz nazwę interesującego Cię MODa.
  Obrazek
 3. Poniżej mamy opcję wyboru forów na których chcemy szukać. Wybranie wszystkich forów może przynieść bardzo dużo wyników, dlatego najlepiej wybrać fora (Kilka forów można wybrać przytrzymując klawisz "Ctrl" i klikając na wybrane fora), które najbardziej dotyczą tego czego szukamy. Jeśli szukamy MODów dla phpBB3 to wybieramy odpowiednie fora z tagiem [3.0.x], jeżeli natomiast chcemy szukać MODów dla phpBB2 wybieramy te z tagiem [2.0.x].
  Obrazek
 4. Na dole strony wyszukiwania mamy opcję "Wyświetl wyniki jako", żeby nie tracić zbyt wiele czasu na przeszukiwanie pojedynczych postów wybieramy "Tematy" - wyszukiwarka zwróci nam nazwy tematów z odnośnikiem do nich.
  Obrazek
 5. Teraz klikamy na klawisz "Szukaj".
 6. Powinieneś przejrzeć wszystkie tematy z pokazanej listy, jeżeli takowych nie ma spróbuj użyć innego słowa w poszukiwaniach.
Jeżeli Twoje poszukiwania nie przyniosły żadnych wyników, możesz śmiało założyć temat. Natomiast gdy wyszukiwarka zwróciła wyniki, w których ktoś wcześniej pytał o danego MODa, ale nie dostał odpowiedzi nie zakładaj nowego tematu lecz dopisz się do już istniejącego.

Administracja phpBB.pl

Zablokowany