[CDB] Tabbed stat-block

Rozszerzenia do phpBB 3.1.x autorstwa użytkowników. Tutaj możesz zaprezentować swoje prace, także w wersjach deweloperskich.
Regulamin forum
Zakładając temat dla swojego stylu, wymagane jest dodanie go jako załącznik (przez forum) w pierwszym poście.
Awatar użytkownika
Zyleta
Moderator
Posty: 196
Rejestracja: 03 marca 2014, 15:39

[CDB] Tabbed stat-block

Post autor: Zyleta » 24 sierpnia 2016, 19:48

Tabbed stat-block - Rozszerzenie zmienia na indeksie forum wygląd pola do logowania (jeśli jest się niezalogowanym), listy osób online, urodzin oraz statystyk na zakładki.

Autor: Zyleta
Wersja: 1.0.2
Testowane na wersji phpBB: 3.1.9 oraz 3.2.0-RC1

Link do rozszerzenia: link do rozszerzenia na phpbb.com

Info: Wewnątrz rozszerzenie stworzone zostały specjalne eventy, które umożliwią umieszczenie wewnątrz zakładek innych elementów pochodzących z innych rozszerzeń. Wewnątrz pliku README.md znajduje się krótka instrukcja w jaki sposób to wykonać

Screen:
SHU_n0kL06.png
(17.47 KiB) Pobrany 9579 razy
Demo:
demo

Download:
download

Awatar użytkownika
Zyleta
Moderator
Posty: 196
Rejestracja: 03 marca 2014, 15:39

Re: [CDB] Tabbed stat-block

Post autor: Zyleta » 06 listopada 2016, 01:22

Zaktualizowałem swój pierwszy post :) Głównie podmieniłem linki, zmieniłem wersję (chociaż wewnątrz w composer.json zapomniałem to zrobić i przez to może wydawać się że rozszerzenie nieaktualne :/ tam widnieje 1.0.1 - będę musiał poprawić jak znajdę czas, przy okazji z jakimiś poprawkami).

Ogólnie chciałem się pochwalić swoim pierwszym wydanym oficjalnie na phpbb.com rozszerzeniem, mam nadzieję że nie ostatnim :P I że przyda się ludziom :) Będę też, w przyszłości, pracował nad jego rozwinięciem, zgodnie z sugestiami od osób które sprawdzały poprawność wykonania tego rozszerzenia.

ODPOWIEDZ