Wątki dla zaproszonych osob

Tutaj możesz luźno podyskutować o skrypcie phpBB. To forum nie służy do zgłaszania problemów, wykrytych błędów czy pytań odnośnie modyfikacji i stylów.
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

andr_w

  • Posty: 4
  • Rejestracja: 23 lipca 2015, 19:57

Wątki dla zaproszonych osob

Post23 lipca 2015, 20:02

Przymierzam się do przejścia z obecnego forum na to phpbb, ale wcześniej mam pytanie. Czy phpbb ma możliwość dostępu określonym osobom do działu/tematów - coś w stylu dział dla VIP. Mianowicie mam grupę ludzi np. 30 osób którzy mogą wejść tylko i wyłącznie do tego działu/tematu i nikt więcej. Oczywiście z funkcją dodawania lub usuwania w późniejszym czasie takich osób. Natomiast pozostałe działy/tematy otwarte dla wszystkich.
Offline
Awatar użytkownika

Zyleta

Moderator

  • Posty: 196
  • Rejestracja: 03 marca 2014, 15:39

Re: Wątki dla zaproszonych osob

Post23 lipca 2015, 20:50

Oczywiście że jest, wystarczy takiemu działowi nadać odpowiednie uprawnienia i utworzyć jakąś grupę (np. jak to nazwałeś, grupa VIP). Wtedy w takich uprawnieniach działu, ustawiasz dla wszystkich grup jako "nie widzi ..." (coś w ten deseń, z pewnością rozpoznasz), a tylko dla tej jednej dasz na widoczną ;)

A użytkownikom możesz dowolnie ustawiać daną grupę, w dowolnym momencie (jak odbierzesz komuś daną rangę, to tym samym straci wszelkie uprawnienia jakie ona mu dawała).

Wróć do Dyskusje o phpBB

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość