Jak szukać MODów

Forum przeznaczone dla osób poszukujących modyfikacji do phpBB 3.0.x oraz ich polskich lokalizacji.
Awatar użytkownika
daroPL
Zasłużony
Posty: 4564
Rejestracja: 24 czerwca 2005, 13:36
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Jak szukać MODów

Post autor: daroPL » 29 stycznia 2008, 23:12

Przed założeniem nowego tematu odnośnie poszukiwań MODa najpierw sprawdź czy już nie rozmawiano na forum na temat takiego MODa lub czy czasem nie został on już udostępniony.
  1. Na górze strony kliknij na odnośnik Szukaj na forum.
  2. Następnie wybierz w pole "Szukaj słów" wpisz nazwę interesującego Cię MODa.
    Obrazek
  3. Poniżej mamy opcję wyboru forów na których chcemy szukać. Wybranie wszystkich forów może przynieść bardzo dużo wyników, dlatego najlepiej wybrać fora (Kilka forów można wybrać przytrzymując klawisz "Ctrl" i klikając na wybrane fora), które najbardziej dotyczą tego czego szukamy. Zalecamy zaznaczenie forów Modyfikacje użytkowników oraz Poszukiwania z kategorii phpBB 3.0.x.
  4. Na dole strony wyszukiwania mamy opcję "Wyświetl wyniki jako", żeby nie tracić zbyt wiele czasu na przeszukiwanie pojedynczych postów wybieramy "Tematy" - wyszukiwarka zwróci nam nazwy tematów wraz z odnośnikiem do nich.
    Obrazek
  5. Teraz klikamy na przycisk "Szukaj".
  6. Powinieneś przejrzeć wszystkie tematy z pokazanej listy, jeżeli takowych nie ma spróbuj użyć innego słowa w wyszukiwaniu.
Jeżeli Twoje poszukiwania nie przyniosły żadnych wyników, możesz śmiało założyć temat albo przejrzeć następujące strony z MODami: Natomiast gdy wyszukiwarka zwróciła wyniki, w których ktoś wcześniej pytał o danego MODa, ale nie dostał odpowiedzi, nie zakładaj nowego tematu lecz dopisz się do już istniejącego.

Zablokowany

Wróć do „Poszukiwania”