Zmiana położenia górnego menu

Dyskusje na temat modyfikowania i tworzenia stylów do phpBB 3.0.x oraz spraw związanych z szablonami, motywami i zestawami obrazków.
Aviator
Administrator
Posty: 2089
Rejestracja: 07 czerwca 2011, 22:14
Lokalizacja: ZS

Zmiana położenia górnego menu

Post autor: Aviator » 24 czerwca 2011, 15:40

phpBB 3.0.8 PL
Styl: Artodia: Elegance

http://www.globalforum.pl

Hej
:?
Zmieniłem styl z Prosilver na Artodia: Elegance teraz edytuje ten styl pod wcześniejsze zainstalowane modyfikacje które instalowałem na Prosilver. Wszystko idzie w miarę zgrabnie lecz znowu mam problem z moją piętą achillesową którą jest górne menu. Dodaje do tego nowego stylu buutony od poszczególnych modyfikacji lecz skończyło się miejsce, przyciski zaczęły nachodzić na logo i w związku z tym chciałbym te nie które przyciski przenieść wyżej tam gdzie jest szybka szukajka. Kombinuje, próbuje lecz mi to nie wychodzi, jedynie co mi się udało to znalazł sie zalożek tego nowego buttona u góry ale na logu i w ogóle nie działał.
Pomożecie mi się z tym uporać?
Tu jest jeden z przykładowych buttonów który próbuje umieścić dotyczy on Ultimate Points

Kod: Zaznacz cały

<!-- Start Ultimate Points -->
				<!-- IF S_POINTS_ENABLE -->
				<li class="icon-points"><a href="{U_POINTS}" title="{L_POINTS_EXPLAIN}">{POINTS_LINK}<!-- IF S_USER_LOGGED_IN and S_USE_POINTS --> [ {USER_POINTS} ] <!-- ENDIF --></a></li>
				<!-- ENDIF -->
				<!-- End Ultimate Points -->
Mając jeden przykład jak prawidłowo powinien wyglądać taki kod, z resztą powinienem sobie dać rade
2.JPG
(36.02 KiB) Pobrany 1800 razy
-=Jeżeli w moim poście brakuje znaków diakrytycznych, oznacza to, że posta wyklepałem przez telefon=-

Kokos
Posty: 149
Rejestracja: 20 grudnia 2008, 09:28

Re: Zmiana położenia górnego menu

Post autor: Kokos » 12 lipca 2011, 13:03

Po co przenosić część? Przenieś całe na przykład nad logo ;) Z czasem dojdą Ci nowe opcję i co zrobisz? Myśl w przód ;) Albo zrób dwa menu ;)

Zobacz jak jest u mnie na forum (link w profilu) widać to ładnie po zalogowaniu ;)

Zablokowany

Wróć do „Pomoc”