Ograniczanie dostępu do działów po ilości postów

Pomoc przy instalacji oraz użytkowaniu phpBB 3.0.x. Forum nie służy do zgłaszania znalezionych błędów, innowacji lub problemów związanych ze stylami i modyfikacjami.
Awatar użytkownika
eSPe_quattro
Posty: 13
Rejestracja: 16 lutego 2015, 10:36
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Ograniczanie dostępu do działów po ilości postów

Post autor: eSPe_quattro » 17 lutego 2015, 23:43

Witam
Forum na skrypcie PHPBB 3.0.13-PL1

Mam taki problem. Forum jest po konwersji z Przemo.
Tam była możliwość ustawienia dostępu do danego działu dla określonej grupy użytkowników (tak jak i tutaj).
Problem mam z tym jak ustalić aby do danej grupy z automatu wskakiwali ludzie po przekroczeniu np 20 postów.

Grupę Nowi użytkownicy wykorzystuję w innym celu. Po rejestracji widzą tylko dział z przywitaniami a po uzyskaniu 1 posta (przywitaniu się) odsłania im się reszta forum. Także szukam rozwiązania na dodawanie użytkowników do grupy po określonej ilości postów.

travel
Posty: 277
Rejestracja: 21 stycznia 2012, 12:38
Lokalizacja: phpBB 3.2

Re: Ograniczanie dostępu do działów po ilości postów

Post autor: travel » 18 lutego 2015, 00:20

W 3.0.12 jeszcze działało:
https://www.phpbb.com/customise/db/mod/auto_groups/

Próbować zawsze można.

Awatar użytkownika
eSPe_quattro
Posty: 13
Rejestracja: 16 lutego 2015, 10:36
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Re: Ograniczanie dostępu do działów po ilości postów

Post autor: eSPe_quattro » 18 lutego 2015, 13:35

No właśnie to zainstalowałem ale coś kaszani miałem z tym modem problem. Powrzucało mi wszystkich (nawet Nowych userów z 0 ilością postów) do tej grupy co ma mieć dostęp do danego działu. Teraz siedzę i wywalam z niej tych co mają mniej niż 20 postów ręcznie (forum 3500 userów).
Poza tym coś się krzaczy bo jak wejdę w log w PA to mi pokazuje że przed chwilą wywaliło mnie z tej grupy i od razu mnie wrzuciło do niej z powrotem (samoczynnie). I tak co chwila widzę każdego kto jest na forum. Lub napisał posta. Mod ten żyje własnym życiem.
Instalacja automodem bez błędów.

Ten mod dobry był bo mi kiedyś na 3.0.11 działał też ale już chyba jest nie wspierany.

Zablokowany

Wróć do „Użytkowanie”