Problem z załącznikami

Pomoc przy instalacji oraz użytkowaniu phpBB 3.0.x. Forum nie służy do zgłaszania znalezionych błędów, innowacji lub problemów związanych ze stylami i modyfikacjami.
Awatar użytkownika
Ivellios
Posty: 12
Rejestracja: 22 maja 2005, 11:32

Problem z załącznikami

Post autor: Ivellios » 21 kwietnia 2014, 00:20

Mam na moim forum problem z załącznikami, który polega na tym, że wyświetlają się one użytkownikom dopiero wtedy, gdy napiszą odpowiedź w temacie. Dopóki tego nie zrobią, w miejscu gdzie powinny być załączniki do posta nie ma nic.

Wersja phpBB: 3.0.12
Zainstalowane mody: phpBB SEO, AJAX Quick Edit, Advanced Meta Tags MOD, Advanced Quick Reply, Anti Double Posts, Display user's age in viewtopic, NoQuote in Last Post, Prime Warnings, SEO Friendly Forum Title, Tytuły Ostatnich Postów, [phpBB3] Simple Hide BBcode MOD

Przykładowy temat z załącznikami-widmo: http://www.paranormalium.pl/nasze-obser ... t9527.html Dziwne, że niezalogowany user widzi komunikat o braku uprawnień, a po zalogowaniu nie widzi tam nic dopóki nie odpisze w temacie

Aviator
Administrator
Posty: 2089
Rejestracja: 07 czerwca 2011, 22:14
Lokalizacja: ZS

Re: Problem z załącznikami

Post autor: Aviator » 21 kwietnia 2014, 11:52

Któryś z tych modów które masz zainstalowane wydaje mi się, że Anti Double Posts oprócz zakazu dublowania postów ma funkcje widzenia załącznika dopiero po dodaniu posta do tematu, bo jak pamiętam to czysty skrypt forum nie ma takiej opcji.
Jak to nie będzie Anti Double Posts to przejrzyj inne mody.
-=Jeżeli w moim poście brakuje znaków diakrytycznych, oznacza to, że posta wyklepałem przez telefon=-

Awatar użytkownika
Bielu
Zasłużony
Posty: 512
Rejestracja: 17 marca 2011, 07:49
Kontakt:

Re: Problem z załącznikami

Post autor: Bielu » 21 kwietnia 2014, 13:06

Co do czystego skryptu, dobrze pamiętasz psikus:)
Uwaga! pomoc poza forum jest odpłatna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pomogłem? Podziękuj, dając like: https://www.facebook.com/webdeveloperbielu
=====================
Kodowanie styli, modowanie phpbb3 oraz innych skryptów: Webdeveloper Bielu

Zablokowany

Wróć do „Użytkowanie”