Dodanie tematu po zatwierdzeniu przez administratora

Pomoc przy instalacji oraz użytkowaniu phpBB 3.0.x. Forum nie służy do zgłaszania znalezionych błędów, innowacji lub problemów związanych ze stylami i modyfikacjami.
swizz
Posty: 52
Rejestracja: 20 marca 2008, 13:16

Dodanie tematu po zatwierdzeniu przez administratora

Post autor: swizz » 19 stycznia 2009, 13:42

Siema ;D Mam takie głupie pytanie, ale wydaje mi się że coś takiego widziałem, tylko nie pamiętam gdzie i nie mogę tego znaleźć ;D Chciałbym ustawić że w pewnym dziale wszystkie tematy napisani przez użytkowników muszą być najpierw zatwierdzone przez administratora, dopiero po tym są dodanie do działu. Da się to ustawić? Jeśli tak to jak.

Awatar użytkownika
Betrayal
Zasłużony
Posty: 649
Rejestracja: 18 marca 2006, 16:15
Lokalizacja: Otwock pod W/w

Re: Dodanie tematu po zatwierdzeniu przez administratora

Post autor: Betrayal » 19 stycznia 2009, 14:55

W zezwoleniach forum (jeżeli dobrze pamiętam).

Teo
Zasłużony
Posty: 113
Rejestracja: 19 czerwca 2007, 14:47

Re: Dodanie tematu po zatwierdzeniu przez administratora

Post autor: Teo » 19 stycznia 2009, 16:29

PA ->Fora ->Zezwolenia grup -> Zarejestrowani użytkownicy -> wybierasz forum(dział) -> Zezwolenia zaawansowane -> Różne -> Może pisać bez konieczności akceptacji ustawiasz na Nie
Teo

swizz
Posty: 52
Rejestracja: 20 marca 2008, 13:16

Re: Dodanie tematu po zatwierdzeniu przez administratora

Post autor: swizz » 19 stycznia 2009, 17:51

Kurcze.. Administrator musi zaakceptować każdy post, a mi chodzi tylko o tematy. Jest na to jakiś sposób? Może jakiś mod?

Zablokowany

Wróć do „Użytkowanie”