Widget getbuybox.com w postach

Pomoc przy instalacji oraz użytkowaniu phpBB 3.2.x. Forum nie służy do zgłaszania znalezionych błędów, innowacji lub problemów związanych ze stylami i rozszerzeniami.
czaras
Posty: 12
Rejestracja: 12 lipca 2019, 13:13

Widget getbuybox.com w postach

Post autor: czaras » 14 sierpnia 2019, 11:51

Chciałbym na swoim forum zareklamować książkę i do postu albo pod postem dodać wigdet getbuybox.com, który pokazuje w jakim sklepie i po jakiej cenie można kupić tę książkę. Widget getbuybox.com to część programu partnerskiego, dzięki któremu można zarabiać na reklamowaniu różnych produktów w tym książek. Zastanawiam się jak zrealizować coś takiego. Czy coś takiego jest w ogóle możliwe ?

vader
Moderator
Posty: 1502
Rejestracja: 19 kwietnia 2015, 14:44
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Widget getbuybox.com w postach

Post autor: vader » 14 sierpnia 2019, 13:51

Jest wtyczka, dzięki której możesz zarządzać reklamami - https://www.phpbb.com/customise/db/extension/ads/ + tłumaczenie viewtopic.php?f=144&t=18227

czaras
Posty: 12
Rejestracja: 12 lipca 2019, 13:13

Re: Widget getbuybox.com w postach

Post autor: czaras » 14 sierpnia 2019, 16:13

O tej wtyczce to akurat wiedziałem. Problem polega na tym, że z tego co wiem ta wtyczka działa globalnie tzn. na poziomie całego forum. A mi chodziło raczej o możliwość dodania widget'a do posta. Na szczęście pogooglałem i znalazłem mechanizm oparty na BBCode'ach.

Więcej informacji tutaj. Jest przykład jak osadzić video z YouTube'a. Sądzę że podobnie da się podejść do widget'a getbuybox.com

ODPOWIEDZ

Wróć do „Użytkowanie”