Admin nie może pisać na forum

Pomoc przy instalacji oraz użytkowaniu phpBB 3.2.x. Forum nie służy do zgłaszania znalezionych błędów, innowacji lub problemów związanych ze stylami i rozszerzeniami.
Awatar użytkownika
Lutmark
Posty: 94
Rejestracja: 07 października 2017, 20:18
Kontakt:

Admin nie może pisać na forum

Post autor: Lutmark » 27 marca 2019, 10:32

Witam. Dawno mnie tutaj nie było i od razu zwracam się o pomoc. Zapewne uprawnienia muszę stawić, ale... gdy ustawiam wszystkie uprawnienia na TAK dla admina, czyli dla mnie to i tak nie mogę nic napisać nie ma poprostu prycisku Napisz Temat. O co kaman z tą najnowszą wersją phpbb?

vader
Moderator
Posty: 1502
Rejestracja: 19 kwietnia 2015, 14:44
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Admin nie może pisać na forum

Post autor: vader » 27 marca 2019, 21:26

Zobacz na uprawnienia globalne grup i grup na forach. To nie to samo

Awatar użytkownika
Lutmark
Posty: 94
Rejestracja: 07 października 2017, 20:18
Kontakt:

Re: Admin nie może pisać na forum

Post autor: Lutmark » 28 marca 2019, 12:02

vader pisze:
27 marca 2019, 21:26
Zobacz na uprawnienia globalne grup i grup na forach. To nie to samo
Patrzyłem wszędzie jest że mogę pisać.

tojag
Posty: 55
Rejestracja: 04 maja 2018, 21:14

Re: Admin nie może pisać na forum

Post autor: tojag » 30 marca 2019, 21:33

Sprawdź tu:
1. Użytkownicy i Grupy->Zarządzanie użytkownikami: wpisz swój login
2. Po prawej z listy wybierz formularz ->Uprawnienia
3. Po lewej z listy 'Wybierz forum:' zmień z uprawnień globalnych na konkretne forum, na którym nie możesz pisać.
4. W bloku 'Uprawnienia na forum' wybierz zakładkę 'Posty'.
5. Odszukaj "Tworzenie nowych tematów" oraz "Odpowiadanie w istniejących tematach" i kliknij przy każdym taki symbol kółeczka ze strzałką, który otworzy okienko badania uprawnień.
Wyskoczy okienko, w którym będziesz miał możliwość podglądu uprawnień wynikających z ustawień użytkownika i grup do których należy. Na końcu znajdziesz 'Wynik badania'. Tam powinno być 'TAK'. Jeśli jest 'NIE' to popatrz w wierszach wyżej, w którym momencie tracisz uprawnienie. Będziesz widział gdzie musisz nadać uprawnienie. Pamiętaj, że tu badasz uprawnienia dla konkretnie wskazanego forum (działu typu forum).
Pozdrawiam

ODPOWIEDZ

Wróć do „Użytkowanie”