problem z aktualizacją 3.0.14 -> 3.1.9

Pomoc w przypadku kłopotów z rozszerzeniami: instalacją, konfiguracją, błędami. Zakładając nowy temat pamiętaj o odpowiednim prefiksie!
Regulamin forum
Na tym forum wymagane jest stosowanie prefiksów w tytułach tematów. Prefiks tematu musi składać się nazwy rozszerzenia, której dotyczy problem. Dla rozszerzenia phpBB Gallery poprawna nazwa tematu to przykładowo [phpBB Gallery] Problem z wgrywaniem zdjęć. Tematy niespełniające wymogu będą przenoszone do kosza.
wasiesto
Posty: 1
Rejestracja: 16 stycznia 2016, 13:34

problem z aktualizacją 3.0.14 -> 3.1.9

Post autor: wasiesto » 14 stycznia 2017, 18:21

witam serdecznie,

mam problem z aktualizacją skryptu forum do nowszej wersji, zrobiłem wszystko zgodnie z instrukcją ale przy próbie wejścia na forum mam następujący bląd:

Kod: Zaznacz cały

[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/phpbb/template/twig/twig.php on line 157: Undefined index: style_path
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/phpbb/template/twig/twig.php on line 160: Undefined index: style_parent_id
update bazy danych zrobiony, przed instalacją styl ustawiony na prosilver modów brak, przekopałem cały internet, próbowałem różnych rozwiązań z zagranicznych for niestety bez efektów, Ma ktoś jakiś pomysł gdzie szukać przeczymy??

MagicalFire
Posty: 62
Rejestracja: 08 maja 2011, 12:19

Re: problem z aktualizacją 3.0.14 -> 3.1.9

Post autor: MagicalFire » 15 stycznia 2017, 23:32

wyglada jak bład stylu
a usunełes inne style z bazy ?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pomoc”