Mody phpBB3

Forum przeznaczone na rozmowy między autorami modyfikacji i inne pytania związane z poważniejszą ingerencją w kod phpBB 3.0.x.
qran
Posty: 3
Rejestracja: 28 września 2011, 08:24

Mody phpBB3

Post autor: qran » 28 września 2011, 08:57

Witam wszystkich!
W trakcie pisania własnych (dodatkowych) modyfikacji poprawiłem częściowo oryginalny kod phpBB3 - np funkcje odpowiedzialne za wyświetlanie tematów następny/poprzedni/nieprzeczytany. Kodu jest mniej w stosunku do oryginału więc powinien działać szybciej. W dodatku funkcja view=unread działa dla tematów globalnych (oryginalna ich nie obsługuje). Przeprowadziłem testy i wszystko jest okey.
Gdzie zgłosić te poprawki aby były dołączone do oryginalnego kodu phpBB? Czy w ogóle istnieje taka możliwość?
Pozdrawiam!

Aviator
Administrator
Posty: 2089
Rejestracja: 07 czerwca 2011, 22:14
Lokalizacja: ZS

Re: Mody phpBB3

Post autor: Aviator » 28 września 2011, 09:37

-=Jeżeli w moim poście brakuje znaków diakrytycznych, oznacza to, że posta wyklepałem przez telefon=-

qran
Posty: 3
Rejestracja: 28 września 2011, 08:24

Re: Mody phpBB3

Post autor: qran » 28 września 2011, 10:54

Napisałem do nich, czekam na odpowiedź.
Z ciekawości zapytam: czy phpbb.pl nie współpracuje z phpbb.com?

jaroslw
Zasłużony
Posty: 4524
Rejestracja: 10 grudnia 2005, 18:48
Kontakt:

Re: Mody phpBB3

Post autor: jaroslw » 28 września 2011, 13:53

Na początek najlepiej będzie jak opiszesz zmiany (poprawkę) na deweloperskim forum phpBB. Kod phpBB rozwijany jest na GitHubie, to też polecam założyć tam konto i wykonać pull request. My nie mamy takiej możliwości by "przeforsować" Twoją poprawkę. Musi zostać zaakceptowana przez deweloperów.
Pobierz styl: we_universalwe_clearblue
Nowości i aktualizacje: FacebookGoogle+Twitter

Zablokowany

Wróć do „Dla deweloperów”