Ban List MOD 1.0.9

Miejsce, gdzie każdy może udostępnić swoje spolszczenie modyfikacji do phpBB 3.0.x.
wund3r
Posty: 20
Rejestracja: 06 lutego 2009, 16:14

Ban List MOD 1.0.9

Post autor: wund3r » 26 lipca 2009, 23:36

Nazwa modyfikacji: Ban List MOD
Autor: RMcGirr83
Opis modyfikacji: Pozwala użytkownikom sprawdzić, kto jest zbanowany na forum. Mod posiada możliwość sortowania według nazwy użytkownika, daty rozpoczęcia i daty zakończenia bana. Modyfikacja może być ukryta dla użytkowników i/lub moderatorów używając odpowiedniej opcji w ACP - Ogólne - Możliwości Forum. Domyślnie ustawiony jest widok tylko dla administratorów.
Wersja modyfikacji: 1.0.9
Wersja phpBB: 3.0.3

Autor tłumaczenia: WunD3r
Wersja tłumaczenia: brak danych

Jeżeli w tłumaczeniu wystąpił błąd proszę mnie o tym powiadomić.

Demo:
LolQ.eu

Screen:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Załączniki
ban_list-zablokowani.zip
wersja ze słowem zablokowani
(47.6 KiB) Pobrany 364 razy
ban_list.zip
wersja ze słowem zbanowani
(46.98 KiB) Pobrany 370 razy
Ostatnio zmieniony 31 lipca 2010, 17:09 przez jaroslw, łącznie zmieniany 3 razy.
Powód: Przystosowano temat do szablonu zamieszczania tłumaczeń.

Awatar użytkownika
daroPL
Zasłużony
Posty: 4564
Rejestracja: 24 czerwca 2005, 13:36
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Ban List MOD

Post autor: daroPL » 27 lipca 2009, 08:31

Widzę, że wreszcie ktoś zabrał się porządnie za tłumaczenie...i dobrze :).

Moje uwagi patrząc na zrzuty:
  • Zamiast "ban" użyłbym "blokada", "data zbanowania" > "data zablokowania" itd.
  • "Kto może oglądać banliste" > "Kto może oglądać listę zablokowanych"
  • "Określa, kto może oglądać liste zbanowanych, jeżeli użytkownik jest zbanowany" - to zdanie jest bez sensu., kompletnie nie wiadomo o co chodzi.
  • "Tylko admini." > "Administratorzy"
  • "Zbanowany Użytkownik" > "Zablokowani użytkownicy"

Anonymouse

Re: Ban List MOD

Post autor: Anonymouse » 27 lipca 2009, 12:38

Widzę, że wreszcie ktoś zabrał się porządnie za tłumaczenie...i dobrze :).
To źle. Widzisz co z tego wychodzi.. Albo robić to dobrze i tłumaczyć poprawnie albo wcale.. Ja nie korzystam ze spolszczeń. Wolę to sam zrobić, mam wtedy pewność, że jest to zrobione dobrze.

A Ty wund3r nie wiem dla kogo to tłumaczysz.. chyba dla 14sto letnich właścicieli for wielotematycznych, bo żadne poważne i szanujące się forum nie użyje takiego spolszczenia, bo tylko by się ośmieszyło.

Awatar użytkownika
daroPL
Zasłużony
Posty: 4564
Rejestracja: 24 czerwca 2005, 13:36
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Ban List MOD

Post autor: daroPL » 27 lipca 2009, 13:54

Dyskusja w tematach na tym forum ogranicza się do zgłaszania uwag.

Anonymouse

Re: Ban List MOD

Post autor: Anonymouse » 27 lipca 2009, 14:48

A mój post to niby co jest, jak nie uwaga? Czytaj ze zrozumieniem.

wund3r
Posty: 20
Rejestracja: 06 lutego 2009, 16:14

Re: Ban List MOD

Post autor: wund3r » 27 lipca 2009, 23:23

daroPL pisze:Widzę, że wreszcie ktoś zabrał się porządnie za tłumaczenie...i dobrze :).

Moje uwagi patrząc na zrzuty:
  • Zamiast "ban" użyłbym "blokada", "data zbanowania" > "data zablokowania" itd.
  • "Kto może oglądać banliste" > "Kto może oglądać listę zablokowanych"
  • "Określa, kto może oglądać liste zbanowanych, jeżeli użytkownik jest zbanowany" - to zdanie jest bez sensu., kompletnie nie wiadomo o co chodzi.
  • "Tylko admini." > "Administratorzy"
  • "Zbanowany Użytkownik" > "Zablokowani użytkownicy"
ja staram się tłumaczyć językiem jak najbardziej prostym czasami wychodzi zbyt potocznie, z wynikają te zdania. Uwagi, które podałeś są estetyczne i zależy kto jak lubi
[*]"Określa, kto może oglądać liste zbanowanych, jeżeli użytkownik jest zbanowany" - to zdanie jest bez sensu., kompletnie nie wiadomo o co chodzi.
Jak autor tłumaczy z ruskiego translatorem a ja muszę tłumaczyć to na język polski to jest mały problem, dzięki za uwagę zaraz poprawie.
To źle. Widzisz co z tego wychodzi.. Albo robić to dobrze i tłumaczyć poprawnie albo wcale.. Ja nie korzystam ze spolszczeń. Wolę to sam zrobić, mam wtedy pewność, że jest to zrobione dobrze.
Czytając Twoje posty, śmiem sądzić, że jesteś zamknięty w sobie a swoją agresje wyładowujesz na użytkownikach różnych for. Większość Twoich postów (typowo oceniających) są negatywne. Ty wiesz najlepiej, no cóż kto co lubi ... nie każdy zna język angielski. Translator widocznie też nie jest dla każdego.

Anonymouse

Re: Ban List MOD

Post autor: Anonymouse » 28 lipca 2009, 12:27

Większość Twoich postów (typowo oceniających) są negatywne. Ty wiesz najlepiej, no cóż kto co lubi ... nie każdy zna język angielski. Translator widocznie też nie jest dla każdego.
Są negatywne, bo to co komentuję zasługuje tylko na taką ocenę ale oczywiście Twoim zdaniem to spolszczenie jest najlepsze..
Co z tego, że nie każdy zna angielski? To jest powód, żeby tłumaczyć byle jak? Stary ja nie wiem po co to w takim razie w ogóle robić.. szkoda czasu.
Co do translatorów to tłumaczenia są potrzebne, bo faktycznie niektórzy nie korzystają z powodu lenistwa z takich rzeczy ale niech te spolszczenia będą co najmniej dobre..

Aha i jeszcze to
Jak autor tłumaczy z ruskiego translatorem a ja muszę tłumaczyć to na język polski
Nic nie musisz, więc nie płacz. Nie dajesz rady to daj sobie spokój. Nikt Ciebie o tłumaczenie nie prosi.

wund3r
Posty: 20
Rejestracja: 06 lutego 2009, 16:14

Re: Ban List MOD

Post autor: wund3r » 28 lipca 2009, 14:24

i tutaj się mylisz dostaje codziennie kilka pw z prośbą o przetłumaczenia jakiegoś moda ...

poza tym robię to za darmo ... nikt mi za to nie płaci więc nie staram się za bardzo aczkolwiek jako główny priorytet biorę sobie za zrozumiałość danej modyfikacji. Jestem dyslektykiem i każdy bład tłumaczeniu, który wskażę użytkownik przyczynia się, że bardziej przyswajam dany wyraz/zdanie. Z kolei jeśli uważasz, że jesteś takim profesjonalistą to mógłbyś z dobrego serca zamieszczać własne tłumaczenia. Twoje komentarze typu - złe do dupy przestań to robić bo robisz to fatalnie do niczego się nie przyczynią ... ściągnij moje tłumaczenia i szukaj błędów. Bardziej się przydasz.

Anonymouse

Re: Ban List MOD

Post autor: Anonymouse » 29 lipca 2009, 01:51

Skoro masz dysleksję to inna sprawa i niezły pomysł z nauką w ten sposób ale ostateczne wersje, które publikujesz powinny być na o wiele wyższym poziomie (nie mówię, że wszystkie, bo nie sprawdzałem, rozmowa nt. w/w moda).
Co do poprawiania Twoich błędów - daj spokój, to jest bezsens. Szkoda naszego czasu. Lepiej od razu robić dobrze.

PS. Trochę nie fajnie, że (jak sam przyznałeś) "nie starasz się za bardzo"..

wund3r
Posty: 20
Rejestracja: 06 lutego 2009, 16:14

Re: Ban List MOD

Post autor: wund3r » 30 lipca 2009, 13:36

szczerze powiem, że nie ma kto mi ich sprawdzać pod względem jakości ... jak dla mnie mod jest okej bo wiem co on robi i jak działa.

Zablokowany

Wróć do „Polskie lokalizacje”