Konwersja Przemo 1.12.6 do phpBB3

Pomoc przy konwersji phpBB 2.0.x lub innych skryptów do phpBB 3.0.x. Dyskusje na temat istniejących konwerterów oraz ich tworzenia.
Awatar użytkownika
mikeg
Posty: 31
Rejestracja: 14 czerwca 2015, 15:30

Konwersja Przemo 1.12.6 do phpBB3

Post autor: mikeg » 14 czerwca 2015, 15:39

Witam

Mam forum Przemo w wersji 1.12.6 (wersja z 2008 roku) i chciałbym je przenieść na najnowsze phpBB3.
Trafiłem na kilka poradników. Jedne radzą konwertować z Przema, inne najpierw deinstalować jego modyfikację do czystego phpBB2 i dopiero konwertować. Niewiele jest w Internecie na temat konwersji Przemo do phpBB3, a jeśli już coś jest to najczęsciej opisywane problemy z tym związane.

Dlatego proszę osoby zaznajomione z tematem o to by napisały mi na warto zwrócić uwagę.

Moje pytania:
- czy przenosić forum od razu na najnowszą wersję phpBB 3.1.4 czy na wcześniejszą (jeśli tak to jaką?) wersję, a później zaktualizować?
- czy warto przed konwersją odinstalować Przema i konwertować z phpbb2? Czy w ten sposób jest szansa na przejście bez żadnych błędów?


Ogolnie chciałbym możliwie najbardziej bezproblemowo sobie z tym poradzić.
Z góry dziękuję za odpowiedzi.

fixiq
Posty: 10
Rejestracja: 06 czerwca 2015, 19:49

Re: Konwersja Przemo 1.12.6 do phpBB3

Post autor: fixiq » 14 czerwca 2015, 16:25

Ogólnie to łatwiej pójdzie aktualizacja z phpBB2 -> phpBB3 niż Przemo -> phpBB3.

Aczkolwiek co do wersji phpBB3, którą wybrać to ja bym wybrał najnowszą, czyt. 3.1.4

Awatar użytkownika
Bielu
Zasłużony
Posty: 512
Rejestracja: 17 marca 2011, 07:49
Kontakt:

Re: Konwersja Przemo 1.12.6 do phpBB3

Post autor: Bielu » 24 czerwca 2015, 12:33

nie ma znaczenia... i tak hasłą są do przywracania, jedyne co polecam skorzystać z usług osób które się tym zajmują :)
Uwaga! pomoc poza forum jest odpłatna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pomogłem? Podziękuj, dając like: https://www.facebook.com/webdeveloperbielu
=====================
Kodowanie styli, modowanie phpbb3 oraz innych skryptów: Webdeveloper Bielu

Zablokowany

Wróć do „Konwersja”