Konwersja phpbb2 -> pbpbb3

Pomoc przy konwersji phpBB 2.0.x lub innych skryptów do phpBB 3.0.x. Dyskusje na temat istniejących konwerterów oraz ich tworzenia.
sMatthew
Posty: 11
Rejestracja: 24 grudnia 2009, 13:09

Re: Konwersja phpbb2 -> pbpbb3

Post autor: sMatthew » 28 grudnia 2009, 20:53

@Marcin pisze:w php.ini masz coś takiego?

Kod: Zaznacz cały

max_execution_time = 60
max_input_time = 60
jeśli tak to zwiększ wartość
zwiększyłem jednak nadal wyskakuje ten błąd. Oczywiście zrestartowałem serwer (kilka razy nawet :P). Może to być wina jakiś zmiennych w pliku z importowaną bazą?? A może inne zmienne należy zmodyfikować?.

edit
W MySQL wziąłem zmienne systemowe i znalazłem taką linijkę:

Kod: Zaznacz cały

delayed insert timeout  	300 

jaroslw
Zasłużony
Posty: 4524
Rejestracja: 10 grudnia 2005, 18:48
Kontakt:

Re: Konwersja phpbb2 -> pbpbb3

Post autor: jaroslw » 28 grudnia 2009, 21:17

Zasugerowałem VertrigoServ właśnie dlatego, że nie trzeba „grzebać” bezpośrednio w plikach konfiguracyjnych. Po kliknięciu na ikonkę w zasobniku systemowym (trayu) przejrzyj dostępne opcje. Znajdziesz tam panel do konfiguracji najpotrzebniejszych ustawień pliku php.ini. Jeśli mnie pamięć nie myli, będzie to któraś z opcji po wybraniu „Ustawienia”.
Pobierz styl: we_universalwe_clearblue
Nowości i aktualizacje: FacebookGoogle+Twitter

sMatthew
Posty: 11
Rejestracja: 24 grudnia 2009, 13:09

Re: Konwersja phpbb2 -> pbpbb3

Post autor: sMatthew » 28 grudnia 2009, 22:37

we3b pisze:Zasugerowałem VertrigoServ właśnie dlatego, że nie trzeba „grzebać” bezpośrednio w plikach konfiguracyjnych. Po kliknięciu na ikonkę w zasobniku systemowym (trayu) przejrzyj dostępne opcje. Znajdziesz tam panel do konfiguracji najpotrzebniejszych ustawień pliku php.ini. Jeśli mnie pamięć nie myli, będzie to któraś z opcji po wybraniu „Ustawienia”.
nie doceniasz mnie ;). Sprawdzałem tam, niestety bez skutku. Jednak samą aplikacje dobrze mi poleciłeś, bo działa wszystko a na innych były błędy przy imporcie.

Zablokowany

Wróć do „Konwersja”