Nie ma rang specjalnych.

Jeśli masz problem z nie autoryzowaną modyfikacją, nie możesz jej zainstalować lub występują błędy po jej instalacji to pisz w tym dziale.
Meon
Posty: 46
Rejestracja: 02 listopada 2008, 18:24

Nie ma rang specjalnych.

Post autor: Meon » 02 listopada 2008, 18:48

Witam,
myślę że to problem spowodowany modem: ColorRanks.
Tak czy siak, nie wyświetla w postach rang specjalnych, tylko rangę odpowiednią do ilości postów. Mimo tego, że jestem Adminem i mam range admin, wyświetla mi inną. W widoku profilu wszystko jest ok, a gdy napisze jakiegoś posta to juz nie. Wszystkie pliki możecie sobie podejrzeć, nic nie blokowałem. www.forumnokia.pl.
Pozdrawiam, Meon.

Awatar użytkownika
daroPL
Zasłużony
Posty: 4564
Rejestracja: 24 czerwca 2005, 13:36
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Nie ma rang specjalnych.

Post autor: daroPL » 02 listopada 2008, 19:16

W phpBB2 nie da się przypisać do jednego użytkownika kilku rang, prawda?
Użytkownik może być za to w kilku grupach o przypisanych rangach, więc ustaw mu jakąś grupę jako domyślną.

Meon
Posty: 46
Rejestracja: 02 listopada 2008, 18:24

Re: Nie ma rang specjalnych.

Post autor: Meon » 02 listopada 2008, 19:30

Mam w grupie Administrator ustawione: Ranga członka grupy: Administrator. Mam ustawione w profilu(tym polu tylko dla adminów) Administrator, jak przeglądam mój profil to normalnie wyswietla administrator. Tylko w widoku postów mam inną rangę(nie specjalną). Kolor nicku mam dobry, czerwony.

Awatar użytkownika
daroPL
Zasłużony
Posty: 4564
Rejestracja: 24 czerwca 2005, 13:36
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Nie ma rang specjalnych.

Post autor: daroPL » 02 listopada 2008, 19:31

W takim razie musiałeś popełnić błąd przy instalacji moda, proponuje przeanalizować kod z instrukcją od moda lub przeinstalować go od nowa.

Meon
Posty: 46
Rejestracja: 02 listopada 2008, 18:24

Re: Nie ma rang specjalnych.

Post autor: Meon » 02 listopada 2008, 19:41

No właśnie w tym jest problem, wiesz sam jaka duża jest modyfikacja ColorRanks. Nie mam pojęcia, w jakim pliku szukać błędu, tak samo nie mam pojęcia, czy aby na pewno zawiniła ColorRanks. Prosiłem admina phpbb2.pl zeby mi podesłał viewtopic_body.php (u nich działa poprawnie) jednak się nie doczekałem.. Wiesz może gdzie szukać błedu, może wystarczy jedną linijkę edytować. Nie mam pojęcia :roll:

Awatar użytkownika
daroPL
Zasłużony
Posty: 4564
Rejestracja: 24 czerwca 2005, 13:36
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Nie ma rang specjalnych.

Post autor: daroPL » 02 listopada 2008, 19:48

viewtopic.php

Meon
Posty: 46
Rejestracja: 02 listopada 2008, 18:24

Re: Nie ma rang specjalnych.

Post autor: Meon » 02 listopada 2008, 23:25

daroPL pisze:viewtopic.php
Wgrałem z gotowej paczki, to nie tam plik. Wysiadam :|
Dasz rade poprawić tych kilka błędów (drugi w innym poście podany) za jakąś drobną opłatą?

Zablokowany

Wróć do „Pomoc”