ShoutBox

Jeśli masz problem z nie autoryzowaną modyfikacją, nie możesz jej zainstalować lub występują błędy po jej instalacji to pisz w tym dziale.
piterLGC
Posty: 33
Rejestracja: 27 stycznia 2007, 10:41

ShoutBox

Post autor: piterLGC » 02 sierpnia 2007, 09:51

Mam problem z ShoutBoxem. Nie mozna pisac w shout boxie, tylko wtedy jak ustawie ze goscie moga pisac to sie da ale wyswietla nie nic tylko Gość? O co chodzi gdzie jest bład ?

Awatar użytkownika
mateusz
Zasłużony
Posty: 2174
Rejestracja: 14 maja 2005, 17:43
Lokalizacja: JAWORZNO
Kontakt:

Post autor: mateusz » 02 sierpnia 2007, 14:06

jest wiele shoutbox-ów to bez dokładnych informacji można zgadywać.

piterLGC pisze:Nie mozna pisac w shout boxie, tylko wtedy jak ustawie ze goscie moga pisac
albo uszkodzony mod albo zła instalacja
a ponieważ 2 błąd jest mi znany i zapewne pochodzi z shoutboxa by przemo zakładam ze nie zainstalowałeś czegoś poprawnie.

piterLGC pisze:sie da ale wyswietla nie nic tylko Gość
zakłada że chodzi o to że zamiast loginu jest słowo gość. jeśli tak to poszukaj bo rozwiązanie na pewno jest na forum.

i uwaga ogólna
1. szukaj rozwiązań na forum a nie pisz bezmyślnie tematów
2. opisuj dokładniej problemy bo szklane kule ekipy sie stukły i mamy problemy ze zgadywaniem o co tobie chodzi. A admin nowych nie chce kupić :)
Zapraszam również na moje forum: www.indianie.info
www.sklepbezglutek.pl - zapraszam do sklepu z żywnością bezglutenową i niskobiałkową. Makarony, chleby, zdrowa żywność. Wysyłane od ręki bez ryzyka utraty świeżości w trakcie dostarczania.

piterLGC
Posty: 33
Rejestracja: 27 stycznia 2007, 10:41

Post autor: piterLGC » 02 sierpnia 2007, 14:11

tak wyglada moj shoutbox
Obrazek
w instalacji bledu raczej nie zrobilem bo instalowalem juz dwa razy i ciagle to samo

Awatar użytkownika
mateusz
Zasłużony
Posty: 2174
Rejestracja: 14 maja 2005, 17:43
Lokalizacja: JAWORZNO
Kontakt:

Post autor: mateusz » 02 sierpnia 2007, 15:31

piterLGC pisze:w instalacji bledu raczej nie zrobilem bo instalowalem juz dwa razy i ciagle to samo
mogłes instalowac nawet 50 razy a i tam zrobisz błęda.

mateusz pisze:zakłada że chodzi o to że zamiast loginu jest słowo gość. jeśli tak to poszukaj bo rozwiązanie na pewno jest na forum.
poszukaj rozwiązania co do loginu bo jakoś nie moge uwierzyć że mod przema nie działą. tymbardziej ze sam go używam. może jak poprawisz błedy loginów to wszystko wróci do normy
Zapraszam również na moje forum: www.indianie.info
www.sklepbezglutek.pl - zapraszam do sklepu z żywnością bezglutenową i niskobiałkową. Makarony, chleby, zdrowa żywność. Wysyłane od ręki bez ryzyka utraty świeżości w trakcie dostarczania.

piterLGC
Posty: 33
Rejestracja: 27 stycznia 2007, 10:41

Post autor: piterLGC » 02 sierpnia 2007, 16:37

sam nie dam rady. Moze ktos inny pomoze ?

Awatar użytkownika
redaways
Posty: 10
Rejestracja: 20 sierpnia 2006, 20:06
Kontakt:

Post autor: redaways » 10 sierpnia 2007, 22:11

napisz mi na PW zainstaluje tobie teraz mam bardzo duzo wolnego czasu.

piterLGC
Posty: 33
Rejestracja: 27 stycznia 2007, 10:41

Post autor: piterLGC » 11 sierpnia 2007, 14:20

z tym sobie juz poradzilem teraz tylko pracuje nad junior adminem

Zablokowany

Wróć do „Pomoc”