Po wgraniu modyfikacji forum przestało działać

Jeśli masz problem z nie autoryzowaną modyfikacją, nie możesz jej zainstalować lub występują błędy po jej instalacji to pisz w tym dziale.
Smoku12345
Posty: 1
Rejestracja: 27 lutego 2007, 15:08

Po wgraniu modyfikacji forum przestało działać

Post autor: Smoku12345 » 27 lutego 2007, 15:15

Adres: http://urban-rivals.xt.pl

Witam niedawno założyłem swoje pierwsze forum na phpBB na serwerze yoyo.pl wszystko działało aż do czasu kiedy chciałem zainstalować moda "shoutbox by przemo"

stosując się do instrukcji zacząłem instalacje niestety coś nie wyszło i forum nie chciało działać (wcześniej zrobiłem kopie plików) więc zamieniłem pliki które edytowałem niestety forum dalej nie działa pojawia sie takie coś istnieje jakiś sposób na naprawienie forum?

Kod: Zaznacz cały

Warning: main() [function.main]: Unable to access ./common.php in /var/www/sites/yoyo.pl/u/r/urban-rivals/index.php on line 26 

Warning: main(./common.php) [function.main]: failed to open stream: No such file or directory in /var/www/sites/yoyo.pl/u/r/urban-rivals/index.php on line 26 

Warning: main() [function.include]: Failed opening './common.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/php:/usr/share/pear') in /var/www/sites/yoyo.pl/u/r/urban-rivals/index.php on line 26 

Fatal error: Call to undefined function: session_pagestart() in /var/www/sites/yoyo.pl/u/r/urban-rivals/index.php on line 31 

pomocy;/
Ostatnio zmieniony 27 lutego 2007, 17:38 przez Smoku12345, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
mateusz
Zasłużony
Posty: 2174
Rejestracja: 14 maja 2005, 17:43
Lokalizacja: JAWORZNO
Kontakt:

Post autor: mateusz » 27 lutego 2007, 15:33

Smoku12345 pisze:instrukcji all pododawałem
Smoku12345 pisze:yoyo.pl all było
a czy ty po polsku pisać nie umiesz. ustawe o języku polskim czytałeś czy ...... na 997 dzwonić ??

ja was naucze języka polskiego bo to co się wyprawia to nawet mnie przeraża.

a wracając do problemu to jak przeczytasz regulamin i go zrozumiesz to zgłoś sie na PW z odpowiedniemi zmianami. wtedy odblokuje temat.


//edit
sprawy załatwione na PW
Zapraszam również na moje forum: www.indianie.info
www.sklepbezglutek.pl - zapraszam do sklepu z żywnością bezglutenową i niskobiałkową. Makarony, chleby, zdrowa żywność. Wysyłane od ręki bez ryzyka utraty świeżości w trakcie dostarczania.

Zablokowany

Wróć do „Pomoc”