Attachment_mod i style

Jeśli masz problem z nie autoryzowaną modyfikacją, nie możesz jej zainstalować lub występują błędy po jej instalacji to pisz w tym dziale.
ReFX
Posty: 1
Rejestracja: 28 grudnia 2006, 12:33

Attachment_mod i style

Post autor: ReFX » 28 grudnia 2006, 12:36

Witam

Chciałem zapytać co zrobić zeby po wgraniu attachment_moda(2.45) mozna bylo pisać i oglądać posty z załącznikami w stylu innym niż sub silver - style są zainstalwane , działa wszystko poza własnie pisaniem i przglądaniem postów z załącznikami.

Próbowałem dodać brakujące pliki z subSilvera do innych styli , wprawdzie nie pojawia sie juz error przy próbie przegladania/pisania postów z zał. ale załączników wciąż nie ma.

Pozdrawiam

PS. Przepraszam moderacje jeżeli odpowiedz na to pytanie już była (na pewno była) ale niestety nie udało mi sie znalezc.

Awatar użytkownika
mateusz
Zasłużony
Posty: 2174
Rejestracja: 14 maja 2005, 17:43
Lokalizacja: JAWORZNO
Kontakt:

Post autor: mateusz » 28 grudnia 2006, 12:43

jesli instalujesz nowy styl na forum to również wszelkie mody które masz na foum musisz instalowac jeszcze raz. a dokłądnie wszystkie pliki tpl z tych modów bo inaczej nie zadziałają.

czyli wykonaj jeszcze raz instalacje ale wykonuj tylko polecenia związane z plikami tpl.
Zapraszam również na moje forum: www.indianie.info
www.sklepbezglutek.pl - zapraszam do sklepu z żywnością bezglutenową i niskobiałkową. Makarony, chleby, zdrowa żywność. Wysyłane od ręki bez ryzyka utraty świeżości w trakcie dostarczania.

Zablokowany

Wróć do „Pomoc”