Plus minus - brak mozliwosc dodawania + i -

Jeśli masz problem z nie autoryzowaną modyfikacją, nie możesz jej zainstalować lub występują błędy po jej instalacji to pisz w tym dziale.
Dr.Kidler
Posty: 5
Rejestracja: 15 listopada 2006, 01:50

Plus minus - brak mozliwosc dodawania + i -

Post autor: Dr.Kidler » 15 listopada 2006, 01:57

Witam

Zainstalowalem, a wlasciwie probowalem zainstalowac Plus Minus Nie mam mozliwosci dodawania ostrzezen i osoby zakladajace temat dawania pochwal. Klikajac na profil usera widac tak jak powinno czyli
Obrazek
Lecz jako admin nie widze mozliwosci dawania ostrzezen. Post wyglada tak:
Obrazek
Gdzie jest mozliwosc dawania ostrzezen?? Gdzie moglem popelnic blad w edytowaniu ktorego pliku i co moglem zle zrobic??

Gdzie jest mozliwosc ustawien w PA?? Mam tylko to:
Obrazek

Kod SQL dodalem jak jest napisane w opisie moda.

Bardzo prosze o pomoc dla totalnego nowicjusza w dziedzinie dodawania czegokolwiek na forum. Wczesniej kozystalem z fora.pl i to jest dla mnie totalna nowosc ale chetnie sie naucze i wyslucham rad doswiadczonych.
Przeszukalem sporo postow na forum lecz niestety nie znalazlem tego czego szukalem. Moja wersja phpBB 2.0.21. Innych modyfikacji nie mam. Ta jest pierwsza.

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
phpBB Assistant
Zasłużony
Posty: 1188
Rejestracja: 07 sierpnia 2005, 17:13
Lokalizacja: phpbb_config
Kontakt:

Post autor: phpBB Assistant » 15 listopada 2006, 02:50

Problem lezy w zlej instalacji tego hacka. Najprawdopodobniej zle zmodyfikowales plik .TPL a dokladniej viewtopic_body.tpl

Sprawdz jeszcze raz instalacje wszystkich plikow. Skup sie nad edycja plikow .TPL :)
MASZ PROBLEM Z FORUM phpbb ? WEJDŹ TUTAJ: http://phpbb-assistant.com - ZROBIMY ZA CIEBIE WSZYSTKO!
serwis laptopów naprawa tabletów

Dr.Kidler
Posty: 5
Rejestracja: 15 listopada 2006, 01:50

Post autor: Dr.Kidler » 15 listopada 2006, 13:02

Witam

Jeszcze raz modyfikowalem wszystkie pliki .tpl Przejrzalem dokladnie wszystkie inne pliki i nadal to samo.

Czy ten hack wymaga dla wersji phpBB 2.0.21 jakies zmiany? Nie jest za nowa na tego hacka? Zauwazylem ze w pliku

admin_forums.php jest w linijkach np:
intval($HTTP_POST_VARS

a w instrukcji
intval($_POST bez _POST_VARS
Czy to moze miec wplyw??

Ciagle sie ucze i kazda wskazowka jest dla mnie cenna.

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
simon231
Posty: 48
Rejestracja: 20 września 2006, 17:11
Lokalizacja: Radomsko
Kontakt:

Post autor: simon231 » 15 listopada 2006, 13:34

blad moze sie tyczyc takze viewtopic.php i linijek w vietopic_body.tpl

Kod: Zaznacz cały

{postrow.ADD_PLUS_POINT} {postrow.ADD_MINUS_POINT}
Pomagam tylko na forum!
Dla własnego bezpieczeństwa nie pisz na PW, EMAIL, GG, TLEN, JABBER, ICQ :wink:
JID: simon231@chrome.pl

jaroslw
Zasłużony
Posty: 4524
Rejestracja: 10 grudnia 2005, 18:48
Kontakt:

Post autor: jaroslw » 15 listopada 2006, 14:13

Dr.Kidler pisze:admin_forums.php jest w linijkach np:
intval($HTTP_POST_VARS

a w instrukcji
intval($_POST bez _POST_VARS
Czy to moze miec wplyw??
Nie, bo nic nie zmieniając w instrukcji instalacji ten hack działa, więc nie musisz zmieniać na HTTP_POST_VARS.

PS. A włączyłeś możliwość dawania pochwał/ostrzeżeń w PA. Ustawiasz to w edycji każdego z działów (for).
Pobierz styl: we_universalwe_clearblue
Nowości i aktualizacje: FacebookGoogle+Twitter

Dr.Kidler
Posty: 5
Rejestracja: 15 listopada 2006, 01:50

Post autor: Dr.Kidler » 16 listopada 2006, 11:41

Witam
KdA pisze: PS. A włączyłeś możliwość dawania pochwał/ostrzeżeń w PA. Ustawiasz to w edycji każdego z działów (for).
Tak. Wlaczylem w edycji kazdego dzialu. Niestety nadal nic nie pomaga. Przejrzalem wszystkie pliki. Nadal nic.

Juz naprawde nie wiem co moze byc nie tak. Za kazdym razem gdy hacka instaluje od nowa na plikach "czystych" powoduje to samo.

Ciagle chodzi mi po glowie pytanie: "czy wersja phpBB 2.0.21 jest kompatybilna z tym hackiem bez jakis zmian w instalacji?"

Pozdrawiam

jaroslw
Zasłużony
Posty: 4524
Rejestracja: 10 grudnia 2005, 18:48
Kontakt:

Post autor: jaroslw » 16 listopada 2006, 14:45

Dr.Kidler pisze:Ciagle chodzi mi po glowie pytanie: "czy wersja phpBB 2.0.21 jest kompatybilna z tym hackiem bez jakis zmian w instalacji?"
Jest kompatybilna. Wrzucę do naszego downloadu najnowszą wersję tego moda 1.1. Powinna Ci zadziałać, chyba że coś jednak źle robisz podczas instalacji. Jak ja instaluje to mi działa bez żadnych przeróbek na 2.0.21
Pobierz styl: we_universalwe_clearblue
Nowości i aktualizacje: FacebookGoogle+Twitter

Awatar użytkownika
phpBB Assistant
Zasłużony
Posty: 1188
Rejestracja: 07 sierpnia 2005, 17:13
Lokalizacja: phpbb_config
Kontakt:

Post autor: phpBB Assistant » 16 listopada 2006, 14:55

Dr.Kidler, a powiedz mi z jakiego stylu korzystasz na forum? Może przypadkiem zmodyfikowałeś nie te pliki .TPL, które trzeba? Np. korzystasz ze stylu XXX a zmodyfikowałeś pliki ze stylu subSilver :) Sprawdź to :) Pamiętaj, że modyfikujesz tylko te pliki w stylu .TPL z którego korzystasz :)

Każdy mod jest kompatybilny do zwykłego phpBB 2.0.X - na to nie ma reguły. Mogą pojawić się trudności w instalacji - zawsze można kilka rzeczy poprawić ew. przerobić :)
MASZ PROBLEM Z FORUM phpbb ? WEJDŹ TUTAJ: http://phpbb-assistant.com - ZROBIMY ZA CIEBIE WSZYSTKO!
serwis laptopów naprawa tabletów

Dr.Kidler
Posty: 5
Rejestracja: 15 listopada 2006, 01:50

Post autor: Dr.Kidler » 17 listopada 2006, 01:14

Witam

Korzystam z stylu subSilver.

Zainstalowalem od nowa wersje 1.1 moda + -. Dziala prawie ok.
Przy probie wylaczenia pochwal lub ostrzezeni w danym dziale (w PA - zarzadzaj i wybor dzialu) pojawia sie blad.

Kod: Zaznacz cały

Couldn't update forum information

DEBUG MODE

SQL Error : 1064 You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near ' enable_pluspoints, enable_minuspoints = 0, enable_pluspoints = 0, enable_minusp' at line 2

UPDATE phpbb_forums SET forum_name = 'Linux', cat_id = 8, forum_desc = 'system problemy i rozwiazania', forum_status, enable_pluspoints, enable_minuspoints = 0, enable_pluspoints = 0, enable_minuspoints = 1, prune_enable = 0 WHERE forum_id = 24

Line : 447
File : admin_forums.php
Z tego co juz sie nauczylem z Waszego forum rozumiem ze chodzi o blad w pliku admin_forums.php i lini 447 lecz nie widze w linijkach poprzedzajacych zadnego "byka" jesli nie tam to gdzie??

Pozdrawiam

href
Posty: 49
Rejestracja: 15 listopada 2006, 22:51
Lokalizacja: zza winkla
Kontakt:

Post autor: href » 17 listopada 2006, 13:09

a nie masz czasami zainstalowanej starszej wersji php na serwerze? Jesli tak to znajdz:

Kod: Zaznacz cały

intval($_POST['enable_minus']) 
zmien na:

Kod: Zaznacz cały

intval($_HTTP_POST_VARS['enable_minus']) 
i

Kod: Zaznacz cały

intval($_POST['enable_plus'])
na:

Kod: Zaznacz cały

intval($_HTTP_POST_VARS['enable_plus'])
KDA pisze:Nie, bo nic nie zmieniając w instrukcji instalacji ten hack działa, więc nie musisz zmieniać na HTTP_POST_VARS.
Ze u ciebie dziala to wcale nie znaczy ze u niego tez musi dzialac.....

Dr.Kidler
Posty: 5
Rejestracja: 15 listopada 2006, 01:50

Post autor: Dr.Kidler » 19 listopada 2006, 01:03

Witam

Dziekuje wszystkim za rady. Dziala wszystko juz ok. W tym ostatnim bledzie to popelnilem go ja sam, dodajac 2x

Kod: Zaznacz cały

, enable_pluspoints, enable_minuspoints
za

Kod: Zaznacz cały

forum_status
w pliku admin_forums.php
Wszystkiemu winny pospiech i prace w godzinach nocnych.

Jeszcze raz wszystkim dziekuje.

Pozdrawiam

mancipanto
Posty: 5
Rejestracja: 18 grudnia 2006, 19:42

Post autor: mancipanto » 18 grudnia 2006, 19:46

Witam.

Ja też mam malutki problemik.
Chodzi o to, że zainstalowąłem mod PLUS MINUS. Dział wszystko jak powinno :) ale tylko jako administrator. Czy zwykły użytkownik może też dawać pochwały i ostrzeżenia. Jeśli tak to gdzie tkwi błąd???

Awatar użytkownika
daroPL
Zasłużony
Posty: 4564
Rejestracja: 24 czerwca 2005, 13:36
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: daroPL » 18 grudnia 2006, 20:46

Zwykły użytkownik nie może dawać minusów (ostrzeżeń), do dawania plusów (pochwał) użytkownikom, którzy wypowiedzieli się w danym temacie upoważniony jest autor danego tematu.

mancipanto
Posty: 5
Rejestracja: 18 grudnia 2006, 19:42

Post autor: mancipanto » 19 grudnia 2006, 07:38

No to skrypt działa hehe:)

Zablokowany

Wróć do „Pomoc”