Strona 1 z 1

Automatyczne linki w postach do innych postów

: 15 sierpnia 2017, 13:55
autor: alesan
Witajcie

Od jakiegoś czasu (prawie 3 lat) używam "phpbb" jako ... encyklopedii ... tak głoszę tym samym niezłą herezję, ale mimo wszystko "MediaWiki" mi nie przypadła do gustu, a pewne dodatki do "phpbb" mocno mi pomagają. Urosło mi całkiem spore dzieło (około 300 kategorii i 12k postów, kilkaset grafik, szkiców, map, itp) i trudno było by wszystko przepisać do czegoś innego. Wyszukiwanie idzie całkiem całkiem, całość dzieła bardzo rozsądnie ale:

Potrzebuję jakiegoś automatu, który gdy w poście zastosuje słowa, które występują już jako inne posty (tematy), automatycznie zrobią z tego linki. Dla ułatwienia podam, ze tagi są wykorzystywane jako odmiany słów czyli post o temacie "Eryk Sinoręki" jako tagi ma "Eryka", "Sinorękiego", "Sinorękich" itp.

Istnieje coś takiego?

Pozdrawiam

Re: Automatyczne linki w postach do innych postów

: 16 sierpnia 2017, 09:33
autor: Aviator
Hmm. może opcja cenzury

Re: Automatyczne linki w postach do innych postów

: 16 sierpnia 2017, 16:50
autor: wicy
alesan pisze: Istnieje coś takiego?
Jaka wersja phpbb?
Pokaż to forum.
Na 99% nie istnieje coś takiego, ale.... do zrobienia tego wykorzystałbym rozszerzenie Support Ticket. Dlaczego? Rozszerzenie daje możliwość doklejania do zawartości posta treści określonej szablonem. Daje możliwość definiowania w którym forum ma to działać. Sam szablon i jego wstawki do wywalenia, ale w momencie kreowania nowej treści posta, można odpytać bazę o występowanie słów i podmienić wystąpienia. Nie trzeba się głowić gdzie "wszyć" swój kod ;)

Re: Automatyczne linki w postach do innych postów

: 17 sierpnia 2017, 10:31
autor: Cristiano
alesan, nie ma obecnie takiej modyfikacji do żadnej z wersji phpBB. Jedyne co cię może uratować to Topic Tags, ale je też trzeba będzie klepać ręcznie (dla 12k postów trzeba by zatrudnić sztab ludzi do edycji :) ).
wicy pisze:Na 99% nie istnieje coś takiego, ale.... do zrobienia tego wykorzystałbym rozszerzenie Support Ticket. Dlaczego? Rozszerzenie daje możliwość doklejania do zawartości posta treści określonej szablonem. Daje możliwość definiowania w którym forum ma to działać. Sam szablon i jego wstawki do wywalenia, ale w momencie kreowania nowej treści posta, można odpytać bazę o występowanie słów i podmienić wystąpienia. Nie trzeba się głowić gdzie "wszyć" swój kod ;)
Kompletnie nie zrozumiałeś o co chodzi autorowi ;)