wydostanie sie z fora pl

Tutaj możesz luźno podyskutować o skrypcie phpBB. To forum nie służy do zgłaszania problemów, wykrytych błędów czy pytań odnośnie modyfikacji i stylów.
Janku
Posty: 6
Rejestracja: 04 lipca 2016, 07:59

wydostanie sie z fora pl

Post autor: Janku » 04 lipca 2016, 08:13

Jak w temacie mam z tym spory problem a myślę że tutaj największa szansa że ktoś bedzie umiał pomóc.
admini nawet nie probuja odpisywac a nawet jak odpiszą to raczej coś w stylu "zapomnij nie dostaniesz bazy danych"
więc czego nie ma:
Panel admina okrojony bez możliwości pobrania bazy
brak dostepu do phpadmina wiec nie moge pobrac bazy
brak dostepu do ftp

co jest:
konto administratora na forum
piękne forum z ogromną ilością postów

ciekawostka szukając w internecie trafiłem na człowieka który się tym zajmował
napisał sobie skrypt który leciał po forum i spisywał wszystko do bazy danych która można było zaimportować poźniej.
Miał tam tylko jakieś problemy z hasłami użytkowników i chyba ich mailami ale to mało ważne.
człowiek ten niestety nie odpisuje na swojej stronie wiec pewnie juz w tym nie pomoże.

pytanie:
macie jakieś pomysły jak uratować moje forum i je przenieść na własny serwer ?

Aviator
Administrator
Posty: 2089
Rejestracja: 07 czerwca 2011, 22:14
Lokalizacja: ZS

Re: wydostanie sie z fora pl

Post autor: Aviator » 05 lipca 2016, 00:56

Janku pisze:piękne forum z ogromną ilością postów
I niestety zostanie tam gdzie jest, bez dobrej woli właściciela nic nie wskórasz.
Możesz jeszcze zwrócić się bezpośrednio do GG Network bo oni są właścicielem fora.pl, mocą będzie dobry argument bo prawo jest po ich stronie.

A co do skryptów to wątpię równa się to z włamaniem...
-=Jeżeli w moim poście brakuje znaków diakrytycznych, oznacza to, że posta wyklepałem przez telefon=-

Janku
Posty: 6
Rejestracja: 04 lipca 2016, 07:59

Re: wydostanie sie z fora pl

Post autor: Janku » 08 lipca 2016, 07:17

gg network nie jest wlascicelem fora pl od jakiegos roku zreszta jak pisałem w poprzednim poscie juz próbowałem kontaktu z włascicielami.
Aviator pisze: bez dobrej woli właściciela nic nie wskórasz.
a założysz sie o to :) ?
Aviator pisze: A co do skryptów to wątpię równa się to z włamaniem...
Ty tak serio ?
W takim razie co powiesz o google codziennie włamuje się na miliony stron i kopiują z niego treść a poźniej umieszczają na swoich serwerach ...
po za tym JA włamuję się na własne forum ...

Aviator
Administrator
Posty: 2089
Rejestracja: 07 czerwca 2011, 22:14
Lokalizacja: ZS

Re: wydostanie sie z fora pl

Post autor: Aviator » 09 lipca 2016, 10:57

Janku pisze:po za tym JA włamuję się na własne forum ...
Sugeruje zapoznać się z regulaminem fora.pl nie jesteś w żadnym stopniu właścicielem forum.
Janku pisze:W takim razie co powiesz o google codziennie włamuje się na miliony stron i kopiują z niego treść a poźniej umieszczają na swoich serwerach ...
Tak samo jak na całym świecie są włamania do aut domów itp. jest to przestępstwo i nie ważne że robi to miliony osób.

Temat uważam za wyczerpany, nie mamy żadnej jurysdykcji do serwisu fora.pl
-=Jeżeli w moim poście brakuje znaków diakrytycznych, oznacza to, że posta wyklepałem przez telefon=-

Zablokowany

Wróć do „Dyskusje o phpBB”