statystyka

Tutaj możesz luźno podyskutować o skrypcie phpBB. To forum nie służy do zgłaszania problemów, wykrytych błędów czy pytań odnośnie modyfikacji i stylów.
hmja
Posty: 7
Rejestracja: 16 kwietnia 2016, 21:46

statystyka

Post autor: hmja » 21 kwietnia 2016, 17:29

Chcialbym wstawic na forum kod do darmowej statystyki, zeby sprawdzic ile osob wchodzi na forum. Gdzie wstawic kod?

Aviator
Administrator
Posty: 2089
Rejestracja: 07 czerwca 2011, 22:14
Lokalizacja: ZS

Re: statystyka

Post autor: Aviator » 21 kwietnia 2016, 20:13

Jaka statystyka, jaki styl jaka wersja forum.
-=Jeżeli w moim poście brakuje znaków diakrytycznych, oznacza to, że posta wyklepałem przez telefon=-

Dawidd32
Posty: 2
Rejestracja: 23 marca 2017, 11:56
Kontakt:

Re: statystyka

Post autor: Dawidd32 » 23 marca 2017, 12:04

Hej odnośnie statystyk to jest ciekawe, może macie jakąś propozycje bo ja mam u siebie na stronie zainstalowaną statystykę googlowską tylko, że ona nie wyświetla mi tego co mnie najbardziej interesuje czyli słów kluczowych, na które wchodzą właśnie ludzie na moją stronę z wyszukiwarki - da się to jakoś zrobić ?

vader
Moderator
Posty: 1502
Rejestracja: 19 kwietnia 2015, 14:44
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: statystyka

Post autor: vader » 23 marca 2017, 21:11

Jeśli mowa o Google Analytics, to chyba słabo szukałeś. Są też opcje płatne oraz AdWords ale samo poszukaj o co chodzi i jak to połączyć z usługą Google Analytics.

Google Analytics: Pozyskiwanie > Kompanie > Bezpłatne słowa kluczowe

PS. Z całym szacunkiem Dawidd32, bo to tylko nie do Ciebie, ale coraz częściej mam wrażenie, że ludzie po prostu nie szukają treści, tylko czekają na gotowe... :roll:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusje o phpBB”