Czy warto instalować SEO moda?

Tutaj możesz luźno podyskutować o skrypcie phpBB. To forum nie służy do zgłaszania problemów, wykrytych błędów czy pytań odnośnie modyfikacji i stylów.
1-leoj
Posty: 8
Rejestracja: 20 kwietnia 2011, 16:24

Czy warto instalować SEO moda?

Post autor: 1-leoj » 22 kwietnia 2011, 08:40

Witam!

Zainstalowałem sobie forum i mam pytania. Czy warto instalować jakiegoś SEO moda? Czy taki moduł dużo pomaga w pozycjonowaniu? I czy jest prawdą że tego typu mody powodują różne problemy? I czy jest możliwe że mając taki mod adresy mogą się powtarzać?

Z góry dzięki za odpowiedzi!

glizda
Zasłużony
Posty: 304
Rejestracja: 18 czerwca 2010, 20:38

Re: Czy warto instalować SEO moda?

Post autor: glizda » 22 kwietnia 2011, 10:42

Najlepszy jest phpBB3 SEO Premod. Jest to zintegrowane SEO ze skryptem phpBB3.
I czy jest możliwe że mając taki mod adresy mogą się powtarzać?
Nie, ponieważ adres wygląda tak : witamy-w-phpbb3-t1.html
Jeżeli stworzysz kolejny temat o takiej nazwie, będzie wyglądał tak :
witamy-w-phpbb3-t2.html (kolejno 2, 3, 4 ... 1267891 itp)
Powrót do phpBB3! Przepraszam za nieobecność!
Zapoznawanie się z nową wersją skryptu...

1-leoj
Posty: 8
Rejestracja: 20 kwietnia 2011, 16:24

Re: Czy warto instalować SEO moda?

Post autor: 1-leoj » 22 kwietnia 2011, 15:26

Ale muszę ściągnąć paczkę z tym modułem? A powiedz mi czy ten moduł sprawia jakieś problemy np. zamienia na nieprawidłowe linki których nie ma? Bo czytałem że niektórzy narzekają na moduły SEO do phpbb, ponieważ tworzy wiele nieprawidłowości. Czy to prawda, a może zależy to od prawidłowego skonfigurowaniu?

jagzor
Posty: 14
Rejestracja: 06 września 2010, 17:21

Re: Czy warto instalować SEO moda?

Post autor: jagzor » 26 kwietnia 2011, 10:33

Ja używam od września SEO Premod i na razie nie narzekam

Awatar użytkownika
huber2t
Zasłużony
Posty: 745
Rejestracja: 30 października 2008, 17:16

Re: Czy warto instalować SEO moda?

Post autor: huber2t » 26 kwietnia 2011, 19:09

1-leoj pisze:Ale muszę ściągnąć paczkę z tym modułem? A powiedz mi czy ten moduł sprawia jakieś problemy np. zamienia na nieprawidłowe linki których nie ma? Bo czytałem że niektórzy narzekają na moduły SEO do phpbb, ponieważ tworzy wiele nieprawidłowości. Czy to prawda, a może zależy to od prawidłowego skonfigurowaniu?
Ściągasz paczki modyfikacji, które chcesz mieć. Wszystko zależy od umiejętności sprawnej konfiguracji

;)

wojtek123
Posty: 21
Rejestracja: 22 kwietnia 2011, 14:32

Re: Czy warto instalować SEO moda?

Post autor: wojtek123 » 04 maja 2011, 07:14

Cześć. Jeśli jakiś plugin jest dobrze napisany to będzie dobrze działał z seo premodem. Ja skonwertowałem forum z MyBB na premoda i nie mam żadnych problemów. A jeśli osoba pisząca modyfikacje jest niezbyt obeznana ogarnięta i np. zamiast użyć funkcji budujące link tematu robi to tak
viewtopic.php?t=$forum_idto i tak premod przekieruje taki link na dobry adres.
Forum Reksio

william583
Posty: 2
Rejestracja: 18 sierpnia 2011, 09:55

Re: Czy warto instalować SEO moda?

Post autor: william583 » 18 sierpnia 2011, 10:02

An alternative might be trying the SEO Premod, which is basically phpBB with the SEO mods already added. I don't know if you have modified your board or if your board is new but if you run into issues it might be worth installing a fresh copy of the SEO Premod.
Ostatnio zmieniony 18 sierpnia 2011, 10:16 przez daroPL, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: SPAM

ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusje o phpBB”