Mod SEOlittle

Modyfikacje do phpBB 3.0.x autorstwa użytkowników. Tutaj możesz zaprezentować swoje prace, także w wersjach deweloperskich.
Regulamin forum
Zakładając temat dla swojego stylu, wymagane jest dodanie go jako załącznik (przez forum) w pierwszym poście.
qran
Posty: 3
Rejestracja: 28 września 2011, 08:24

Mod SEOlittle

Post autor: qran » 28 września 2011, 10:26

Bry!
Napisałem własny moduł SEO o nazwie SEOlittle. Jest to "lżejsza" wersja połączonych modułów SEO Ultimate + SEO NoDuplicate + SEO Zero Dupe + SEO Optimal Titles. Kod php ma mniej niż 600 linii, nie wykonuje dodatkowych zapytań sql. "Wadą" w stosunku do oryginału jest brak przepisywania niektórych url (np wyszukiwarki, linków grupa/użytkownik, załączników), ukrywania ID fotum/tematu. Poza tym ma same zalety :) m.in:
- łatwa instalacja (mniej modyfikacji kodu, 1 moduł zamiast 4);
- rozbudowany panel administracyjny;
- rozbudowane tworzenie tagów tytułowych;
- własne (statyczne) meta opisy dla for i strony głównej (dla tematów/postów tworzone dynamiczne);
- brak ograniczenia długości wirtualnych katalogów (przydatne dla forum typu kategoria);
- definiowane wspólne forum dla ogłoszeń globalnych z możliwością powrotu do poprzedniego forum;
- przekierowania 301 dla: niepoprawnych wirtualnych katalogów, nr ID, nr stron (fora/tematy/posty) oraz dla tematów typu następny/poprzedni;
- przepisane URL dla jumpbox-a.
- ...
Celem napisania tej modyfikacji było zespolenie najważniejszych funkcji 4 modów SEO z dopisaniem innych przy zachowaniu prostoty instalacji i użytkowania oraz szybkości. Jestem w trakcie ostatnich testów - na razie wszystko działa jak należy. Chcę puścić ten mod w świat (bez opłat). Problem polega na braku czasu - np należałoby napisać instrukcję, napisać pliki językowe po angielsku itp.
Czy jest ktoś zainteresowany współpracą/pomocą?
Czy jest ktoś zainteresowany użytkowaniem tego modułu?

Obrazek
Obrazek

Zablokowany

Wróć do „Modyfikacje użytkowników”