[2.2.0] Full Quick Reply Editor

Modyfikacje do phpBB 3.0.x autorstwa użytkowników. Tutaj możesz zaprezentować swoje prace, także w wersjach deweloperskich.
Regulamin forum
Zakładając temat dla swojego stylu, wymagane jest dodanie go jako załącznik (przez forum) w pierwszym poście.
mendunia
Posty: 3
Rejestracja: 13 lipca 2013, 13:07

Re: [2.2.0] Full Quick Reply Editor

Post autor: mendunia » 25 lipca 2013, 18:44

Wgrałam sobie ten dodatek, zaktualizowałam wszystko wg instrukcji z pierwszego posta. Wszystko fajnie działa tylko mały babolek mi powstał na forum i nie wiem w którym pliku szukać błędu. Ewidentnie równa mi do prawej zarówno część z tematem i ikonami jak i samą wypowiedź, w chwili gdy zapełni się co najmniej jeden wers jest ok. Zresztą zobaczcie sami. Proszę o pomoc, wgrywałam pliki dwa razy i wychodzi to samo.
Załączniki
forum-bład.jpg
(116.23 KiB) Pobrany 3898 razy

jaroslw
Zasłużony
Posty: 4524
Rejestracja: 10 grudnia 2005, 18:48
Kontakt:

Re: [2.2.0] Full Quick Reply Editor

Post autor: jaroslw » 26 lipca 2013, 19:55

Adres forum poproszę. Wygląda to tak, jakby brakowało ustawień szerokości dla postów (zauważ, że szerokość dopasowała się do treści).
Pobierz styl: we_universalwe_clearblue
Nowości i aktualizacje: FacebookGoogle+Twitter

mendunia
Posty: 3
Rejestracja: 13 lipca 2013, 13:07

Re: [2.2.0] Full Quick Reply Editor

Post autor: mendunia » 27 lipca 2013, 13:19

Adres forum: http://www.po-ga-duchy.pl
Tak, zauważyłam, że równa ewidentnie do prawej strony. Wszystkie usprawnienia robię na podstawie instrukcji bądź metodą prób i błędów, w temacie samodzielnej pracy mam wiedzę prawię równą zeru, więc nawet nie wiem w których plikach szukać błędu.
Nie wiem czy uda się Panu cokolwiek sprawdzić bez zalogowania, więc jeśli będzie potrzebne testowe konto to udostępnię poprzez prywatną wiadomość testowe dane do logowania.
Dziękuję za chęć pomocy.

jaroslw
Zasłużony
Posty: 4524
Rejestracja: 10 grudnia 2005, 18:48
Kontakt:

Re: [2.2.0] Full Quick Reply Editor

Post autor: jaroslw » 30 lipca 2013, 14:51

Proszę przesłać mi na PW dane do testowego konta i utworzyć jakiś temat z kilkoma odpowiedziami. Przejrzę to w wolnej chwili.
Pobierz styl: we_universalwe_clearblue
Nowości i aktualizacje: FacebookGoogle+Twitter

mendunia
Posty: 3
Rejestracja: 13 lipca 2013, 13:07

Re: [2.2.0] Full Quick Reply Editor

Post autor: mendunia » 06 sierpnia 2013, 20:14

Dziękuję z chęć pomocy, nie wiem jakim cudem ale sobie poradziłam, jeszcze raz na spokojnie wszystko pokopiowałam i się udało :)

speluga
Posty: 3
Rejestracja: 13 stycznia 2015, 00:35

Re: [2.2.0] Full Quick Reply Editor

Post autor: speluga » 22 stycznia 2015, 03:50

Proszę o pomoc z tą zmiana:
viewtopic_body.html znajdź:

Kod: Zaznacz cały

<!-- IF postrow.U_QUOTE --><li class="quote-icon"><a href="{postrow.U_QUOTE}" title="{L_REPLY_WITH_QUOTE}"><span>{L_REPLY_WITH_QUOTE}</span></a></li><!-- ENDIF -->
U mnie jest:

Kod: Zaznacz cały

<!-- IF postrow.U_QUOTE --><li class="quote-icon"><a href="{postrow.U_QUOTE}" title="{L_REPLY_WITH_QUOTE}"><i class="fa fa-quote-left fa-lg"></i><span>{L_REPLY_WITH_QUOTE}</span></a></li><!-- ENDIF -->
zamień na:

Kod: Zaznacz cały

<!-- IF postrow.DECODED_MESSAGE and S_QUICK_REPLY --><li class="quote-icon"><a href="#postingbox" onclick="addquote({postrow.POST_ID}, '{postrow.POSTER_QUOTE}', '{LA_WROTE}');" title="{L_QUOTE} {postrow.POST_AUTHOR}"><span>{L_QUOTE} {postrow.POST_AUTHOR}</span></a></li><!-- ELSEIF postrow.U_QUOTE --><li class="quote-icon"><a href="{postrow.U_QUOTE}" title="{L_REPLY_WITH_QUOTE}"><span>{L_REPLY_WITH_QUOTE}</span></a></li><!-- ENDIF -->
nie wiem czy juz zmęczenie bo ta godzina, ale nie mogę sobie dać rady, cytowanie selektywne działa, ale nie znika ikonka cytowania, trzeba to robić po omacku :)

jaroslw
Zasłużony
Posty: 4524
Rejestracja: 10 grudnia 2005, 18:48
Kontakt:

Re: [2.2.0] Full Quick Reply Editor

Post autor: jaroslw » 22 stycznia 2015, 14:33

Zamień na:

Kod: Zaznacz cały

<!-- IF postrow.DECODED_MESSAGE and S_QUICK_REPLY --><li class="quote-icon"><a href="#postingbox" onclick="addquote({postrow.POST_ID}, '{postrow.POSTER_QUOTE}', '{LA_WROTE}');" title="{L_QUOTE} {postrow.POST_AUTHOR}"><i class="fa fa-quote-left fa-lg"></i><span>{L_QUOTE} {postrow.POST_AUTHOR}</span></a></li><!-- ELSEIF postrow.U_QUOTE --><li class="quote-icon"><a href="{postrow.U_QUOTE}" title="{L_REPLY_WITH_QUOTE}"><i class="fa fa-quote-left fa-lg"></i><span>{L_REPLY_WITH_QUOTE}</span></a></li><!-- ENDIF -->
Pobierz styl: we_universalwe_clearblue
Nowości i aktualizacje: FacebookGoogle+Twitter

Zablokowany

Wróć do „Modyfikacje użytkowników”