Moja prywatna opinia o phpBB

Sugestie i uwagi na temat działalności i funkcjonowania serwisu.
Awatar użytkownika
szvarc
Posty: 10
Rejestracja: 28 listopada 2008, 19:40

Moja prywatna opinia o phpBB

Post autor: szvarc » 05 grudnia 2008, 12:35

Testowałem praktycznie wszustkie skrypty for jakie są. Phpbb jest dobry, ale...
Brakuje mi wgrywania np. skinów przez PA, niestety trzeba łączyć się z FTP co trwa długo. Malo modyikacji. W phpBB by przemo jest bardziej czytely PA. W "zwykłym" bardzo denerwujące się ustawianie zezwoleń i wpisywanie nowych kategorii i for.
Ale jeśli chodzi o stabilność to jest na 5 :)
Bardzo też podoba mi się wsparcie, choć czasem zachowanie pewnych osób jest poprostu głupie.

(To nie dotyczy tego forum, !!!!!) ...

Wszyscy odsyłają do FAQ, google itp. ale nie poto chyba powstało forum by tak sie zachowywać. Jeśli adaje pytanie znaczy, że nie mołem zaleść odpowiedzi. Czy idąc do banku i załatwiając sobie kredyt pracownik daje na stół WARUNKI UMOWY, które są na 30 stronach do przeczytania ? NIE. KAŻDEMU MÓWI TO SAMO, nawet jesli ma 50 klientów dziennie.
Ale na szczęscie nie u Was... :)
Pozdrawiam i czekam na wersję phpbb full...
Ostatnio zmieniony 11 grudnia 2008, 17:30 przez szvarc, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
daroPL
Zasłużony
Posty: 4564
Rejestracja: 24 czerwca 2005, 13:36
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Moja prywatna opinia o phpBB

Post autor: daroPL » 05 grudnia 2008, 16:41

Skomentuje tylko drugą część Twojego postu. Tak więc, jeśli chodzi o pracowników banków, którzy klepią każdemu to samo odnośnie warunków umowy itp. i osoby pomagające na tym forum to jest jedna dość znaczna różnica, której chyba nie zauważyłeś. Pracownicy banków dostają za swoją pracę pieniądze, a tutaj wszyscy to robią w całości bezinteresownie. Tak więc, czemu mamy ciągle odpowiadać komuś co jak zrobić skoro już kilka razy wcześniej o tym pisaliśmy. Myślisz, że nikt nie ma co robić tylko ciągle się powtarzać.
Jeśli chodzi o odsyłanie do FAQ, google to wyboraż sobie, że jesteś adminstratorem forum, założyłeś temat w którymś coś wyjaśniasz, opisujesz. Po 10 minutach ktoś zadaje Ci pytanie jak zrobić coś co już opisałeś. Założymy, że napisze do ciebie odnośnie tego samego problemu 500 osób, czy wszystkim będziesz odpowiadał co robić czy dasz odnośnik do artykułu/strony?

Awatar użytkownika
hemi
Posty: 18
Rejestracja: 06 października 2008, 09:40
Kontakt:

Re: Moja prywatna opinia o phpBB

Post autor: hemi » 05 grudnia 2008, 16:42

szvarc pisze:Testowałem praktycznie wszustkie skrypty for jakie są. Phpbb jest dobry, ale...
Brakuje mi wgrywania np. skinów przez PA, niestety trzeba łączyć się z FTP co trwa długo. Malo modyikacji. W phpBB by przemo jest bardziej czytely PA. W "zwykłym" bardzo denerwujące się ustawianie zezwoleń i wpisywanie nowych kategorii i for.
Phpbb 3.0x jest czysta wersją phpbb, jak chcesz miec jakieś modyfikacje musisz sobie je zrobić. W Phpbb by Przemo masz już wgrane te modyfikacje które autor uznał za godne umieszczenia w swojej wersji phpbb z modyfikacjami. A to jest zwykłe phpbb + mody... Poczytaj sobie co modyfikacjach by Przemo phpbb by Przemo
szvarc pisze: Pozdrawiam i czekam na wersję phpbb full...
To jest wersja full :lol: . Chyba, że zrobisz mody w jednej paczce opublikujesz na darmowej licencji, wtedy będzie full :lol: PhpBB by szvarc

Awatar użytkownika
szvarc
Posty: 10
Rejestracja: 28 listopada 2008, 19:40

Re: Moja prywatna opinia o phpBB

Post autor: szvarc » 11 grudnia 2008, 17:28

daroPL pisze:Skomentuje tylko drugą część Twojego postu. Tak więc, jeśli chodzi o pracowników banków, którzy klepią każdemu to samo odnośnie warunków umowy itp. i osoby pomagające na tym forum to jest jedna dość znaczna różnica, której chyba nie zauważyłeś. Pracownicy banków dostają za swoją pracę pieniądze, a tutaj wszyscy to robią w całości bezinteresownie.
Źle mnie zrozumiałes, nie piszę o tym forum http://www.phpbb.pl/forum/ i o waszej ekipie...
Napisłem tak o innym forum. Kiedyś dostałem bana za pytanie, które nie było zadawane i nie było na nie odpowiedzi. Ja DOCZENIAM WASZĄ PRACE.

I pozdrawiam całą ekipe...

Awatar użytkownika
GrovMan
Posty: 28
Rejestracja: 13 grudnia 2008, 13:56
Kontakt:

Re: Moja prywatna opinia o phpBB

Post autor: GrovMan » 02 stycznia 2009, 23:49

Ale to się tyczy wszystkich for, nie tylko tego.
GrovMan.pl | Blog

biznesreklama
Posty: 1
Rejestracja: 18 listopada 2009, 22:42

Re: Moja prywatna opinia o phpBB

Post autor: biznesreklama » 18 listopada 2009, 22:46

Witam.
Niedawno zacząłem korzystać z tego skryptu i wszystkim będę go polecał.

Pozdrawiam

pit
Posty: 1580
Rejestracja: 25 lutego 2009, 18:15

Re: Moja prywatna opinia o phpBB

Post autor: pit » 18 listopada 2009, 23:16

Już nigdy nikt nie napisze tu lepszego pierwszego postu. :)

Awatar użytkownika
Widmo
Zasłużony
Posty: 695
Rejestracja: 22 maja 2005, 00:04
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Moja prywatna opinia o phpBB

Post autor: Widmo » 18 listopada 2009, 23:44

szvarc pisze:Testowałem praktycznie wszustkie skrypty for jakie są. Phpbb jest dobry, ale...
Brakuje mi wgrywania np. skinów przez PA, niestety trzeba łączyć się z FTP co trwa długo. Malo modyikacji. W phpBB by przemo jest bardziej czytely PA. W "zwykłym" bardzo denerwujące się ustawianie zezwoleń i wpisywanie nowych kategorii i for.
Ale jeśli chodzi o stabilność to jest na 5 :)
Co do stylu i modyfikacji, wgrywasz to raz i masz na stałe, więc nie ma takiej potrzeby instalowania przez PA, ale oczywiście byłonby to o wiele wygodniejsze ;P To samo tyczy się ustawień i zezwoleń for, raz na stałe, ew. robi się małe poprawki raz na ruski rok :)
Zapraszam na polskie forum ze zbiorami BBCode'ów - Kody, których nie znajdziesz nigdzie indziej!

Nie udzielam pomocy na PW, GG, mail. Wszelkie pytania proszę zadawać na forum.

Zablokowany

Wróć do „Opinie”