Vader :)

Sugestie i uwagi na temat działalności i funkcjonowania serwisu.
przyjaciel22
Posty: 71
Rejestracja: 07 marca 2018, 11:22

Vader :)

Post autor: przyjaciel22 » 14 października 2018, 10:34

Moim zdaniem powinien zostać adminem bo jest prawie codziennie. a admina forum gdzieś wcięło i nie dbają o forum.
W ogłoszeniu dalej jest link do starej wersji phpbb 3.2.1 a działy z poprzednich wersji 3.1x nie są przeniesione do archiwum.

Awatar użytkownika
lutek22
Posty: 112
Rejestracja: 29 października 2013, 16:16
Lokalizacja: Inside The Electric Circus
Kontakt:

Re: Vader :)

Post autor: lutek22 » 14 października 2018, 10:41

Zgadzam się do tego stopnia, że nawet powinno się przenieść forum lub odpalić nowe pod kierownictwem Vadera jako admina, ew. tu powinien mieć uprawnienia admina.

vader
Moderator
Posty: 1502
Rejestracja: 19 kwietnia 2015, 14:44
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Vader :)

Post autor: vader » 14 października 2018, 19:25

Dzięki za miłe słowo ale raczej nie chcę. Mam swoje forum, wiele innych spraw i zainteresowań. Bardziej przydałby się ktoś do wspomożenia z uprawnieniami admina. Moderator mi wystarczy :)

przyjaciel22
Posty: 71
Rejestracja: 07 marca 2018, 11:22

Re: Vader :)

Post autor: przyjaciel22 » 15 października 2018, 17:05

vader pisze:
14 października 2018, 19:25
Dzięki za miłe słowo ale raczej nie chcę. Mam swoje forum, wiele innych spraw i zainteresowań. Bardziej przydałby się ktoś do wspomożenia z uprawnieniami admina. Moderator mi wystarczy :)
Dałbyś sobie rade zresztą dużo do roboty byś niemiał. Od czasu do czasu z aktualizował byś to forum oraz zają byś się działami. Jakiś admin musi być chocby poto by edytować ogłoszenie globalne że np nowa wersja...
Jakiś Admin musi być bo inaczej Polski suport będzie kulawy:)

Awatar użytkownika
lutek22
Posty: 112
Rejestracja: 29 października 2013, 16:16
Lokalizacja: Inside The Electric Circus
Kontakt:

Re: Vader :)

Post autor: lutek22 » 15 października 2018, 19:52

Już jest kulawy. Admin musi być a Ty najlepiej się nadajesz. W sumie za wiele roboty nie ma bo mało ludzi pyta a może dlatego mało pyta bo nie ma admina :D Powinna być nowa wersja forum, nowy pakiet PL itd to w dostępnym miejscu aby nie trzeba było szukać. Nawet logo forum powinno być inne bo to jest standardowo.

przyjaciel22
Posty: 71
Rejestracja: 07 marca 2018, 11:22

Re: Vader :)

Post autor: przyjaciel22 » 15 października 2018, 20:19

Ja nie nadaje się na admina umiem tylko zainstalować skrypt Pluginy oraz dodatki oraz zrobić aktualizacje backupa itc. Nie umiem php css ani nawet htmla. A to oznacza że nie mógłbym nic wnieść na forum ani udzielić pomocy gdyby komuś forum się posypało. Jestem zwykłym użytkownikiem który potrafi zainstalować ale nie umiem ani stworzyć stylu ani pluginu napisać.
Do stworzenia takiego forum jak to wymagana jest wiedza o programowaniu.
Ostatnio zmieniony 16 października 2018, 08:39 przez vader, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: warto popracować na interpunkcją o ortografii nie wspominając :)

vader
Moderator
Posty: 1502
Rejestracja: 19 kwietnia 2015, 14:44
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Vader :)

Post autor: vader » 16 października 2018, 08:43

Póki mam chęci i trochę wolnego czasu to będę się udział i w miarę możliwości pomagał. Jednakże jak pisałem, nawet jeśli zostałoby mi zaproponowane stanowisko admina to odmówię. Chociaż jestem za tym aby był jakiś aktywny administrator. Propozycję jednego z użytkowników na to stanowisko zgłosiłem już do Aviatora, czy i kiedy odpisze to już inna kwestia.

przyjaciel22
Posty: 71
Rejestracja: 07 marca 2018, 11:22

Re: Vader :)

Post autor: przyjaciel22 » 17 października 2018, 10:48

Napisałem Maila do Aviatora aby ruszył swoje szanowne 4 litery i opiekował się forum bo tylko Vader coś robi.
Co do loga jest ok bo wiadomo że to forum phpbb ale powinien pozmieniać działy czyli przenieść 3.1 do archiwum oraz zmienić ogłoszenie globalne bo mamy wersje 3.2.3. Jeśli to nie pomoże jedyne wyjście założyć nowe forum oraz poskladać się na domene . napewno znajdzie się jakiś expert co zna phpbb na tyle by móc prowadzić forum o tej tematyce:)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Opinie”