Blokada podpisów dla nowych użytkowników

Sugestie i uwagi na temat działalności i funkcjonowania serwisu.
jaroslw
Zasłużony
Posty: 4524
Rejestracja: 10 grudnia 2005, 18:48
Kontakt:

Blokada podpisów dla nowych użytkowników

Post autor: jaroslw » 24 sierpnia 2013, 20:12

Z dniem dzisiejszym wchodzi blokada używania podpisów dla nowych użytkowników, którzy mają mniej niż 10 postów. Zmiana ta podyktowana jest rosnącą liczbą bezsensownych postów, pisanych wyłączenie w celu umieszczenia odnośników do zewnętrznych witryn.

Informuję również, że nachalne zamieszczanie odnośników reklamowych, przez osoby mające większą liczbę postów również będzie karane. Odnośniki takie (czy to w podpisie czy treści postu) będą usuwana, a użytkownikom udzielane będą ostrzeżenia, co w dalszej perspektywie może skutkować nawet stałą blokadą konta.
Pobierz styl: we_universalwe_clearblue
Nowości i aktualizacje: FacebookGoogle+Twitter

Aviator
Administrator
Posty: 2089
Rejestracja: 07 czerwca 2011, 22:14
Lokalizacja: ZS

Re: Blokada podpisów dla nowych użytkowników

Post autor: Aviator » 25 sierpnia 2013, 19:31

SUPER :)
-=Jeżeli w moim poście brakuje znaków diakrytycznych, oznacza to, że posta wyklepałem przez telefon=-

Awatar użytkownika
Bielu
Zasłużony
Posty: 512
Rejestracja: 17 marca 2011, 07:49
Kontakt:

Re: Blokada podpisów dla nowych użytkowników

Post autor: Bielu » 25 sierpnia 2013, 21:13

brawo wreszcie!
Uwaga! pomoc poza forum jest odpłatna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pomogłem? Podziękuj, dając like: https://www.facebook.com/webdeveloperbielu
=====================
Kodowanie styli, modowanie phpbb3 oraz innych skryptów: Webdeveloper Bielu

CalviniClain12
Posty: 3
Rejestracja: 30 października 2013, 13:52

Re: Blokada podpisów dla nowych użytkowników

Post autor: CalviniClain12 » 30 października 2013, 13:54

I bardzo dobrze, popieram !

abdak13
Posty: 3
Rejestracja: 06 listopada 2013, 21:02

Re: Blokada podpisów dla nowych użytkowników

Post autor: abdak13 » 06 listopada 2013, 21:06

rozwiąże to wiele problemów

LuckyStr1ke
Posty: 3
Rejestracja: 07 listopada 2013, 18:48

Re: Blokada podpisów dla nowych użytkowników

Post autor: LuckyStr1ke » 07 listopada 2013, 18:53

dobry pomysl, sprawdza sie na wielu forach, lepiej pozno niz wcale :)

jaroslw
Zasłużony
Posty: 4524
Rejestracja: 10 grudnia 2005, 18:48
Kontakt:

Re: Blokada podpisów dla nowych użytkowników

Post autor: jaroslw » 11 listopada 2013, 13:14

Limit został podniesiony do 20 postów. Dodatkowo włączyłem ograniczenie zmian posta do 60 min od wysłania. Tak tylko do wiadomości osób nabijających posty.
Pobierz styl: we_universalwe_clearblue
Nowości i aktualizacje: FacebookGoogle+Twitter

Sammael
Posty: 170
Rejestracja: 28 października 2011, 18:59

Re: Blokada podpisów dla nowych użytkowników

Post autor: Sammael » 11 listopada 2013, 15:36

Słusznie. Niektórzy byli tak bezczelni, że nawet w tym temacie pisali.

Aviator
Administrator
Posty: 2089
Rejestracja: 07 czerwca 2011, 22:14
Lokalizacja: ZS

Re: Blokada podpisów dla nowych użytkowników

Post autor: Aviator » 11 listopada 2013, 20:30

I to jest przykład, aby zrobić coś z rejestracją, aby "Użytkownicy" nie myślący mieli problem by przejść przez proces rejestracyjny i nie dojść do końca.
-=Jeżeli w moim poście brakuje znaków diakrytycznych, oznacza to, że posta wyklepałem przez telefon=-

jaroslw
Zasłużony
Posty: 4524
Rejestracja: 10 grudnia 2005, 18:48
Kontakt:

Re: Blokada podpisów dla nowych użytkowników

Post autor: jaroslw » 11 listopada 2013, 22:23

Myślę, że są to jak najbardziej "myślący" użytkownicy. Te nabijanie postów miało na celu dojście do wymaganego limitu by móc w przyszłości umieścić linki czy to w podpisie czy w postach. Teraz będzie to wymagało znacznie więcej wysiłku. Pozostaje kwestia znalezienia progu opłacalności takich działań. Utrudnianie rejestracji moim zdaniem nie ma sensu. Ucierpią tylko na tym zwykli użytkownicy.
Pobierz styl: we_universalwe_clearblue
Nowości i aktualizacje: FacebookGoogle+Twitter

Pendulum
Posty: 3
Rejestracja: 19 listopada 2013, 10:08

Re: Blokada podpisów dla nowych użytkowników

Post autor: Pendulum » 19 listopada 2013, 10:10

mysle ze limit 20 wystarczy

niceman

Re: Blokada podpisów dla nowych użytkowników

Post autor: niceman » 17 grudnia 2014, 10:05

A ja myślę, że trzeba blokadę dla administratorów wprowadzić. Bo usuwają wartościowe wpisy, już nie się im od tych botów pomieszało, że nie wiedza kto jest człowiek, a kto nie.

Tu nawet pomocy nie można komuś udzielić odpowiedzią bo wpisy lecą do kosza. To zamiast forum, może przeróbcie ten serwis na stronę (najlepiej statyczną z waszymi tutorialami i informacjami, bo widzę że połowa ludzi zapomniała do czego służy forum dyskusyjne.

Aviator
Administrator
Posty: 2089
Rejestracja: 07 czerwca 2011, 22:14
Lokalizacja: ZS

Re: Blokada podpisów dla nowych użytkowników

Post autor: Aviator » 17 grudnia 2014, 17:06

Twój post nie był, ani wartościowy, ani nic nie wnosił nowego do tematu, był jedynie spamem powielanym przez takie osobniki, którzy się rejestrują na tym forum tylko po to aby umieścić w swoim profilu adres internetowy swojego biznesu, napisać jednego posta w ogólnych dyskusjach zostawić po sobie ślad i zniknąć.

Ponad to mylisz się, bardzo dobrze rozróżniamy botów od normalnych użytkowników, są jeszcze spamerzy do których się zaliczasz i bardzo dobrze, że się przypomniałeś bo nie zdążyłem wczoraj cię zbanować i usunąć.
-=Jeżeli w moim poście brakuje znaków diakrytycznych, oznacza to, że posta wyklepałem przez telefon=-

kamilos123

Re: Blokada podpisów dla nowych użytkowników

Post autor: kamilos123 » 17 grudnia 2014, 17:46

Naprawdę jesteś bardzo śmieszny tym co prezentujesz.

Był temat odnośnie panelu do VPS-a. Nikt nie napisał tam o Vesta CP, a ja udzieliłem takowej informacji. Dodałeś na tym forum opcję linku do strony w profilu to takową stronę sobie wpisałem, a nie pisałem postów typu.

Vesta CP.

A wyraziłem, że Direct Aadmin jest dobry, ale płatny i jak używa coś we własnym zakresie to może zainstalować Vesta CP, który jest fajnym panelem.
Ale nic nie poradzę, że admin nie ogarnia. Jak oceniasz ludzi po tym bo dodali na twoim forum pieprzony link na który zezwalasz to wypieprz to pole i będziesz miał z głowy, a nie potrafisz z kogoś idiotę zrobić. Pokaż posty które napisałem i wskaż co w nich nie tak. Mogę ci tu przytoczyć X osób które spamują na twoim forum i jakoś im zezwalasz.

Kolega u góry Bielu, po co pisać komentarz ,,brawo wreszcie!'' ?? Co on wnosi ? Gówno, a jak ja wskazałem konkretny produkt o który user pytał z dość sporym rozwinięciem to zostałem ukarany. No to sory ale Coś z toba człowieku nie tak... Pozdrawiam

Awatar użytkownika
lopoto
Posty: 91
Rejestracja: 04 grudnia 2014, 01:26

Re: Blokada podpisów dla nowych użytkowników

Post autor: lopoto » 17 grudnia 2014, 18:18

Nie chce sie wdawac w dyskusje ale kolega kamilos123/niceman ma troche racji - a kazdy admin powinien miec wiecej cierpliwosci niz zwykly uzytkownik :roll: niestety nagminne jest na wszelkich polskich forach ze admin. sa raczej nie przyjemni i czepiaja sie nie tego co powinni.
ps. ja nie spamowalem ! moze pisalem nie tak jak trzeba w polskim jezyku , ale to nie forum o pisowni tylko o phpBB .

ps2. z okazji zblizajacych sie swiat , wszystkiego najlepszego i wiecej usmiechu dla nas wszystkich.

Zablokowany

Wróć do „Opinie”