Blokada podpisów dla nowych użytkowników

Sugestie i uwagi na temat działalności i funkcjonowania serwisu.
Aviator
Administrator
Posty: 2089
Rejestracja: 07 czerwca 2011, 22:14
Lokalizacja: ZS

Re: Blokada podpisów dla nowych użytkowników

Post autor: Aviator » 17 grudnia 2014, 23:14

kamilos123 pisze: Dodałeś na tym forum opcję linku do strony w profilu to takową stronę sobie wpisałem, a nie pisałem postów typu.
No i zarejestrowałeś się tylko po to na tym forum, aby napisać ten "wartościowy post".
lopoto pisze: kazdy admin powinien miec wiecej cierpliwosci niz zwykly uzytkownik :roll: niestety nagminne jest na wszelkich polskich forach ze admin. sa raczej nie przyjemni i czepiaja sie nie tego co powinni.
Tu nie chodzi o cierpliwość.
Takich jak spamer wyżej jest tu codziennie dziesiątki, usuwamy takie wpisy po kilka razy dziennie, gdyby nie nasza reakcja, czytałbyś posty w odświeżanych tematach z przed 5 lat i które nie są wartościowe w żaden sposób, są wartościowe tylko dla spamerów.

lopoto pisze:ps. ja nie spamowalem ! moze pisalem nie tak jak trzeba w polskim jezyku , ale to nie forum o pisowni tylko o phpBB .
Kolego, nie wiem czy robisz to z premedytacją czy też nie, ale nawet tu piszesz, wiesz że my to czytamy i nawet nie masz zamiaru pisać poprawnie po polsku, masz jakiś z tym problem z szanowaniem swojego ojczystego języka?
Tworzysz swoje forum, tworzysz swój regulamin, aby twoje forum miało ład i porządek chcesz aby inni ten regulamin przestrzegali, a na innym forum masz gdzieś ten regulamin, ład i porządek.

Obserwujemy od lat sposoby na kryptoreklamy, sposoby botów i na prawdę wywody na poziomie takich ludzi jak
niceman nas nie ruszają.
-=Jeżeli w moim poście brakuje znaków diakrytycznych, oznacza to, że posta wyklepałem przez telefon=-

Awatar użytkownika
Bielu
Zasłużony
Posty: 512
Rejestracja: 17 marca 2011, 07:49
Kontakt:

Re: Blokada podpisów dla nowych użytkowników

Post autor: Bielu » 18 grudnia 2014, 10:07

@lopoto jesteśmy polskim supportem i staramy się promować poprawny język, bo jednak w przeciwieństwie do phpbb3.pl nie używamy nazw potocznych.
@kamilos123 wtedy byłem tylko moderatorem, i miałem dość "spambotów", które ustawiały sobie podpis i dodawały tam linki. Albo takich cwaniaczków jak ty, uważam, że każdy twój kolejny post jest spamem. Po za tym twoje 10 subkont udowadnia, że z ciebie tylko spamer:)
Uwaga! pomoc poza forum jest odpłatna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pomogłem? Podziękuj, dając like: https://www.facebook.com/webdeveloperbielu
=====================
Kodowanie styli, modowanie phpbb3 oraz innych skryptów: Webdeveloper Bielu

mastery

Re: Blokada podpisów dla nowych użytkowników

Post autor: mastery » 05 stycznia 2015, 01:35

Spamer to chyba zmora każdego już forum w Polsce, nie ma co ukrywać...

Aviator
Administrator
Posty: 2089
Rejestracja: 07 czerwca 2011, 22:14
Lokalizacja: ZS

Re: Blokada podpisów dla nowych użytkowników

Post autor: Aviator » 05 stycznia 2015, 04:42

I myślisz, że jesteś taki przebiegły :lol:
Następny do kolekcji
-=Jeżeli w moim poście brakuje znaków diakrytycznych, oznacza to, że posta wyklepałem przez telefon=-

tomek20

Re: Blokada podpisów dla nowych użytkowników

Post autor: tomek20 » 02 marca 2015, 16:25

aa ja mam za to inne pytanie. czemu tak wszystkim przeszkadza fakt umieszczania reklamy w podpisie? jeśli uzytkowanik pisze z sensem w kazdym poscie to co takiego przeszkadza adminom, że np promuję swoją stronę, sklep etc. dziwi mnie takie podejście. :)

Aviator
Administrator
Posty: 2089
Rejestracja: 07 czerwca 2011, 22:14
Lokalizacja: ZS

Re: Blokada podpisów dla nowych użytkowników

Post autor: Aviator » 02 marca 2015, 23:58

tomek20 pisze:czemu tak wszystkim przeszkadza fakt umieszczania reklamy w podpisie?
Bo to nie słup z ogłoszeniami.
Użytkownik który naprawdę jest naszym użytkownikiem moze sobie co chce dodać do podpisy, dla jedno postowców, czy też trzy postowców i uśpionych kont miejsc na tym forum nie ma i nigdy nie będzie.
tomek20 pisze:jeśli uzytkowanik pisze z sensem w kazdym poscie to co takiego przeszkadza adminom
Bo nie piszecie z sensem tylko odkopujecie tematy aby dodać tylko coś związanego ze swoją działalnością, albo powielić coś co już ktoś napisał, tylko po to, aby ten link w podpisie uwidocznić.

Przykład twojego posta w temacie z tamtego roku z listopada, na pewno autor dalej się z tym problemem boryka do tej pory, a twój post jest taki pomocny...
tomek20 pisze:nie jestem pewien, ale z tego co się orientuję to na facebook'u w menedżerze aplikacji czy stron, jest specjalny skrypt do tego. miałem z tym stycznosć podczas tworzenia własnej strony
Oczywiście twoje konto dołączyło do kolekcji tych usuniętych i zablokowanych, ale posty zostawię żeby nie było że do powietrza odpowiadałem, choć w tym przypadku raczej tak jest, bo więcej jak 3 posty to nie piszecie i już nie wracacie na fora które zaspamowaliście. :)
-=Jeżeli w moim poście brakuje znaków diakrytycznych, oznacza to, że posta wyklepałem przez telefon=-

Zablokowany

Wróć do „Opinie”